PDA

View Full Version : Мамка му, мамка му, мамка му!



БожиятАгнец
04-06-2012, 23:28
Добре, донякъде се притеснявам, че сънят ми беше малко...Болен. Но това е само още една причина да го пусна в отделна тема.

Значи, вчера през нощта нали не спах и си легнах вечерта.
Сънувах, каквото сънувах и по едно време се запознах с Фреди Меркюри. Лафихме си за зороастризъм. 8-) И, нали, естествено много го харесах. След, като го обсъдихме стигнахме до извода, че ако искам да спя с него трябва да се заразя със СПИН. Което въобще не ме притесни, уговорихме си среща за другият ден и така... На другият ден се похвалих на приятелят си, естествено. Той ми вика "Супер, ще се изчукаш с идолът от тийн годините ми. Как трябва да го приема?" и аз му викам "Ооо, пусни си малко Куийн и се успокой". :lol: Та, отивам, където се бяхме уговорили...И гледам много хора се събрали, разстроени, скърбящи, повече приличаха на феновете на Кобейн, но това е друга тема. Та, веднага ми стана ясно, че е мъртъв. Естествено - защо да не умре и в сънят ми? Отидох на гробът му, седнах с гръб към плочата, излегнах се отгоре и пуснах няколко сълзи.

И все пак беше много романтично през цялото време.
Пък и бях на ей толкова да се изчукам с Фреди...И да хвана СПИН. 8-)

bootyboy
04-06-2012, 23:33
не псувай сладурче малка си още да те изчукват

NightGuardian
04-06-2012, 23:39
аgнеца малка?

Wax
04-07-2012, 06:24
U haez sum problems.
Макар че и моя сън днес беше доста аама доста странен

БожиятАгнец
04-07-2012, 07:13
U haez sum problems.
Макар че и моя сън днес беше доста аама доста странен

Разкажи. :lol:



Мен най-много ме притесни, че докато лягах върху гроба си мислех някакви много...Лоши неща.
Пък и Фреди никоа не ме е привличал особено...До сега. 8-)
Пък и да сънувам мъртъв музикален гений и единствено да искам да го чукам също е странно.
Според съновниците, щом го сънувам, значи се чувствам гузна за смъртта му и някой ще умре. 8-)

БожиятАгнец
04-07-2012, 07:16
аgнеца малка?

Много малка. 8-)

RagioL
04-07-2012, 07:27
Много малка. 8-)

Колко е това много?

Wax
04-07-2012, 07:34
Абе накратко се състоеше в един видео разговор между мене и една Силвия, който претърпя неочакван обрат :d

БожиятАгнец
04-07-2012, 08:20
Колко е това много?


11 и ПОЛОВина(ОРГАН). :oops:

RagioL
04-07-2012, 08:47
Още си хлапе а! :lol:
Благодаря за информацията.

RagioL
04-07-2012, 08:49
Слабо да се разбираме тогава не ставам за педагог.

БожиятАгнец
04-07-2012, 09:10
НЕ МИ ГОВОРИ ТАКА! УТРЕ СТАВАМ НА 12 И ПОЛОВИНА! ПЪК И АЗ СЕ ГРИМИРАМ! ТИ ГРИМИРАШ ЛИ СЕ? А? А? НА БАС, ЧЕ НЕ СЕ! ЩОТО СИ ИНФАНТИЛ, ЗА Т'ВА! ТИ ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО ЦИГАРИ НА ДЕН ПУША, ВЕ! ТИ СИ ДЕЧКО И НЕ МОЖЕШ ТАКА! А ЗНАЕШ ЛИ, ЧЕ ГАЖЕТО МИ Е НА 40? А? Т'ВА ЗНАЧИ ЧЕ СЪМ ЗРЯЛА! ТВОЙТО ГАЖЕ НА КОЛКО Е? АКО Е ПОД 40 НЕДЕЙ ДА МИ СЕ ПРАВИШ НА БАТКО!!!1111чччч!!!!ЕДНОедно!!
ДАДОХ НА МАМА ДА ПРОЧЕТЕ И МАМА СЕ СМЕЕ! МАМА ТИ СЕ СМЕЕ! И КАЗВА, ЧЕ СЪМ ЗРЯЛА, ЩОТО ПИША С КАПС ЛОКА! МАМА КАЗА, ЧЕ СЪМ П-ЗРЯЛА ОТ ТЕБ! БУАХАХАХА! ПРЪСНИ СЕ ОТ ЯД!

RagioL
04-07-2012, 09:21
НЕ МИ ГОВОРИ ТАКА! УТРЕ СТАВАМ НА 12 И ПОЛОВИНА! ПЪК И АЗ СЕ ГРИМИРАМ! ТИ ГРИМИРАШ ЛИ СЕ? А? А? НА БАС, ЧЕ НЕ СЕ! ЩОТО СИ ИНФАНТИЛ, ЗА Т'ВА! ТИ ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО ЦИГАРИ НА ДЕН ПУША, ВЕ! ТИ СИ ДЕЧКО И НЕ МОЖЕШ ТАКА! А ЗНАЕШ ЛИ, ЧЕ ГАЖЕТО МИ Е НА 40? А? Т'ВА ЗНАЧИ ЧЕ СЪМ ЗРЯЛА! ТВОЙТО ГАЖЕ НА КОЛКО Е? АКО Е ПОД 40 НЕДЕЙ ДА МИ СЕ ПРАВИШ НА БАТКО!!!1111чччч!!!!ЕДНОедно!!
ДАДОХ НА МАМА ДА ПРОЧЕТЕ И МАМА СЕ СМЕЕ! МАМА ТИ СЕ СМЕЕ! И КАЗВА, ЧЕ СЪМ ЗРЯЛА, ЩОТО ПИША С КАПС ЛОКА! МАМА КАЗА, ЧЕ СЪМ П-ЗРЯЛА ОТ ТЕБ! БУАХАХАХА! ПРЪСНИ СЕ ОТ ЯД!

:lol: Щом майка ти позволява да пишеш подобни работи не си струва да ми пука за мнението и.

БожиятАгнец
04-07-2012, 09:27
ТВОЙТА МАЙКА ПЪК Е ЦОЦОЛАНА! ЬАЬХАЬХАХЬХАЬХАХЬХАЬХА! БУАХАХАХХА! :pPpPpPpPPp

RagioL
04-07-2012, 09:46
Щом те изтърпях, предполагам имам все пак някакви педагогически заложби. :D

RagioL
04-07-2012, 09:52
Което е много важно, защото ако не мога да понасям деца, жената ще реши че ги мразя, което не е добре. :D

БожиятАгнец
04-07-2012, 10:18
ЗНАЧИ ЖЕНА ТИ, ТИ Е МАЙКА! БУАХАХАХАХА@!@!!!!1!!!

dirtyyy
04-07-2012, 10:49
АВЕ ЕЙ
ХХХХХХХХХХХХХ :РРрРР

RagioL
04-07-2012, 14:19
ЗНАЧИ ЖЕНА ТИ, ТИ Е МАЙКА! БУАХАХАХАХА@!@!!!!1!!!

В грешка си.

RagioL
04-07-2012, 14:21
جسم غامض أو مجهولين جسم طائر هو مصطلح، وهو ما يعني أن أي جسم طائر، في البداية، لا يمكن تحديدها مباشرة في رصدها للتعرف الفيزيائية والكيميائية والظواهر الجوية، ولا مع المعدات الأرضية المعروفة. الكثير من الملاحظات هي تفسير معقول بعد دراسة متأنية للوقائع، وبعض الكتاب يدعون أن على الاطلاق ويمكن الاطلاع على جميع هذه التفسيرات. [1] [2] ووفقا لبعض الادعاءات، لا يمكن على الأقل بعض الحالات يمكن تفسيرها من قبل أي شيء المعروف أن العلم حتى الآن. [UFO ή Άγνωστης Ταυτότητας Ιπτάμενο Αντικείμενο είναι ένας όρος, που σημαίνει οποιοδήποτε ιπτάμενο αντικείμενο που, κατά την πρώτη, δεν μπορεί να αναγνωρισθεί άμεσα στην παρακολούθηση της γνωστής φυσικά, χημικά και μετεωρολογικά φαινόμενα, ούτε με το γνωστό εξοπλισμό εδάφους. Μεγάλο μέρος των παρατηρήσεων είναι λογική εξήγηση μετά από προσεκτική μελέτη των γεγονότων, ορισμένοι συγγραφείς υποστηρίζουν ότι απολύτως όλα μπορούν να βρεθούν αυτές τις εξηγήσεις. [1] [2] Σύμφωνα με ορισμένες απαιτήσεις, τουλάχιστον σε μερικές περιπτώσεις δεν μπορεί να εξηγηθεί από τίποτα γνωστά στην επιστήμη μέχρι σήμερα. [3] [4] Η πιο δημοφιλής αντισυμβατικό υπόθεση ότι τα ΑΤΙΑ είναι το αποτέλεσμα των δραστηριοτήτων των εξωγήινων πολιτισμών.
3] [4] فرضية الأكثر شعبية غير تقليدية أن الأجسام الغريبة هي نتيجة للأنشطةעב"מ או אובייקט מזוהה מעופף הוא מונח, מה שאומר כי כל חפץ מעופף, בתחילה, לא ניתן לזהות באופן ישיר, ולא עם ציוד הקרקע ידוע ניטור של המכונה פיזית, כימית תופעות מטאורולוגיות. רוב התצפיות הן הסבר סביר לאחר עיון מדוקדק של העובדות, חלק מחברי טוענים כי בהחלט ניתן למצוא את כל ההסברים האלה. [1] [2] על פי כמה טענות, לפחות בחלק מהמקרים לא ניתן להסביר כל דבר המוכרים למדע עד כה. [3] [4] ההשערה לא שגרתית הפופולרי ביותר כי עב"מים

RagioL
04-07-2012, 14:39
Благодаря ви за вниманието!

Щом получих и лично съобщение, значи все успях да изнервя някой, както трябва. :lol: