PDA

View Full Version : До всички! Върховния въпрос !



loveca777
04-07-2012, 07:32
Жените хора ли са ? Или ...
Кой е силния пол? :D :D

a1a2b3v
04-07-2012, 07:49
Еми според библията не сме "Първо вървяха човеците, след тях жените и после децата..."(не съм сигурна дали го цитирам дословно, но беше нещо подобно).
Според психологията човекът е същество с разум ( ние се предполага, че имаме такъв), следователно според психологията вероятно сме хора.
От биологична гледна точка имаме по 46 хромозоми (и по 23 в половите клетки) така, че и тук се стига до въпроса, че би трябвало да сме хора.
Иначе дали сме хора всеки сам си решава :D

пAteNцЕ
04-07-2012, 07:52
да ние жените сме хора също като вас и трябва да ни уважавате :D
а силния пол имам чувството че отскоро май е женския :D

fluffy_^
04-07-2012, 08:08
Жените хора ли са ? Или ...
Кой е силния пол? :D :D

Брат не са ;д хахах



да ние жените сме хора също като вас и трябва да ни уважавате :D
а силния пол имам чувството че отскоро май е женския :D

:D:D:D:D хахах

valdesbg
04-07-2012, 08:46
Хора са. Ако ги раздразним се превръщат в разни митични същества, иначе са кротички. Не знам как го правят.

Зависи за какво питаш. Аз все повече почвам да си мисля че мъжете са силния пол, само щото така се рекламира.

Зайче..
04-07-2012, 10:51
Еми според библията не сме "Първо вървяха човеците, след тях жените и после децата..."(не съм сигурна дали го цитирам дословно, но беше нещо подобно).
Според психологията човекът е същество с разум ( ние се предполага, че имаме такъв), следователно според психологията вероятно сме хора.
От биологична гледна точка имаме по 46 хромозоми (и по 23 в половите клетки) така, че и тук се стига до въпроса, че би трябвало да сме хора.
Иначе дали сме хора всеки сам си решава :D

+1. Като изключим това с библията, която така или иначе не признавам си остава един вариант и той е, че сме хора со.. (:

пAteNцЕ
04-07-2012, 11:03
абе ще го кажа така :D
ние женските сме много опасни създания не ни дразни иначе ще те накълцаме на ситно :D

assd
04-07-2012, 11:32
неа.
като кола блъсне мъж казват - ее блъсна човека. ако блъсне жена казват - блъсна жената.

Тва е красноречив пример.

npp
04-07-2012, 11:37
жените са човеци/хора от женски пол - ето какво пише в Библията по въпроса: "И Бог каза: Да създадем човека по Нашия образ, по Наше подобие;..... И Бог създаде човека по Своя образ; по Божия образ го създаде; мъж и жена ги създаде." Битие 1: 26-27

awerw
04-07-2012, 11:49
бях чул от една жена това "Щом нашето е навътре пък тяхното навънка значи те командват" :D

SmilezZz
04-07-2012, 13:17
Писнало ми е от подобните изрази и "върховни въпроси". Жените , както мъжете , сме живи същества с разум - т.е. сме хора. В някои отношения мъжете са по - силни и по - добри , по - коравосърдечни , но в други пък - жените. Всичко си е както трябва. Просто мъжете си търсите оправдание , когато не правите нещо като хората :D :D

ivcheto0o
04-07-2012, 13:54
Не ве много ясно,ние не сме нищо,мъжете са силния пол,който го е страх да убие един паяк....ама иначе да мъжете са най-висшите същества...

П.п.В случай че някой не е разбрал това е иронично :D

SisiStrange
04-07-2012, 14:45
Хора сме си пък. Малко по-зли сме веднъж в месеца. Тогава сме лоши хора. Нищо повече.

Няма по-силен пол. Хората са силни, когато са заедно.