PDA

View Full Version : Какво да правя?



Peanut Butter Jelly Time
04-07-2012, 09:00
Здравейте. :) В училище не съм от най-популярните, забавни и яки момичета и хората не ме харесват особено. В класа ми има едно момиче, което може да се каже, че ми е най-добрата приятелка оттам. Минали сме през доста неща последната година и наистина я имам за близка. Последния месец реших да я запозная с момчето, което харесвам. Излизахме тримата няколко пъти и беше доста забавно бих казала. В последните две седмици обаче нещо се промени, те започнаха да си пишат по-често, да говорят по скайп, да не искат да ме добавят. Схванах, че нещо става и не след дълго тя ми каза, че го харесва. Преди ми се е случвало да се карам с приятелки заради момче и не исках това да се повтаря, така че просто казах, че нямам нищо против да си говорят и да излизат, защото приятелството ни ми е по-важно. Момчето обаче си пада леко сръдливo и преди няколко дни приятелката ми ми каза, че ми се сърди. Опитах се да разбера защо, но той само ме нахрани. Два дена по-късно ми писа, че иска да излезем. Казах на приятелката ми, а тя почна да ми се заяжда и се разсърди. Не и е за първи път да се прави, но сега наистина не знам какво да правя, а без нея в училище ще остана сама. Какво да правя?

someonlikeyou
04-07-2012, 09:13
много долно е постъпила твоята '' най добра приятелка '', на твое място щях да поговоря с нея и да и кажа, че това момче го харесвам от много дълго време, и че ме наранява по начина по който ми е казала че го харесва и да не му пиша .. все пак ти трябва да решиш дали да му пишеш, да излизаш с него или нещо друго, тя не е човека който ще ти забранява разни неща :) а колкото до училището - други приятели освен нея (тя дори не ти е приятелка) нямаш ли ? В класа ти с никой друг ли не контактуваш ? постарай се да се сприятелиш с някой от класа, може и от другия клас, но с нея спри да се занимаваш, ясно е, че не струва даже да я поздравяваш :)!

draid
04-07-2012, 11:31
Приятелката ти е долна пача. Разкарвай я докато е време. Човек на който споделяш, че харесваш някого и искаш да го запознаеш с него и съзнателно той почва да прави постъпки за отнемането на този човек от теб е боклук.

kinkygirl
04-07-2012, 21:13
На ей такива като него дето с по 2 и 3 само ще ти кажа да му теглите майната и да си запазите приятелството..в крайна сметка светът е пълен с много още момчета,ще имате още много гаджета и т.н..Не си залужава да рушиш нещо дълготрайно и съществено заради единия флирт! ;)

Peanut Butter Jelly Time
04-08-2012, 08:19
На ей такива като него дето с по 2 и 3 само ще ти кажа да му теглите майната и да си запазите приятелството..в крайна сметка светът е пълен с много още момчета,ще имате още много гаджета и т.н..Не си залужава да рушиш нещо дълготрайно и съществено заради единия флирт! ;)
ами и аз принципно съм на това мнение, но за такова решение трябват 2ма, а момичето не е съгласно

ChErRyBlOsSoM!
04-08-2012, 09:03
Zdraveite, sujelqvam che vuprosut mi ne se otnasq za tazi tema, no mnogo vi molq za vasheto mnenie. Shte se opitam maximalno da sukratq iztoriqta si i molq da me izvinite za pravopisnite greshki no ot 7 godini ne jiveq v Bulgaria :). Kakto veche kazah az jiveq v chyjbina no vsqka godina se pribiram v Bulgaria, predi 4 godini v Bulgaria se zapoznah s edno momche. Otnachalo izobshto ne se iteresuvah ot tova momche, no na sledvashtata godina zapochnah da go haresvam (az sum na osemnadeset). Toi mnogo me haresvashe, i vseki put kogato nabirah kuraj da mu kaja che imam chyvstva kum nego trqbvashe da si trugvame ot Bulgaria. Az poprincim sum izkluchitelno sramejliva i taka i ne namerih kuraj daje i da se sblija s nego. Kakto i da, sigorna bqh che i toi mnogo me haresva, zashtoto toi ne krieshe chyvstvatata si i kazvashe ili na batko ili na priqtelite my i te mi kazvaha, che mnogo me haresvala zashtoto sum bila mila i razlichna ot drugite momicheta. Tova koeto mnogo me narani i me nakara da se usumnq v chyvstata my e, che po-minalata goinda den sled kato si trugnah ot Bulgaria, toi zapochna da se vijda s edno drugo momiche (az sum na qsno che mejdu nas edva li moje neshto da se poluchi, vse pak ne jiveem v edna durjava), no sushata godina toi mi pokaza che istinski me haresva. Tazi godina, razbrah che se e subral s edno drugo momiche, i mislq che chyvstvata my kum neq sa seriozni, i tova mnogo me boli i mislq, che oshte poveche zapochnah da go haresvam. AAA i sushto taka beshe kazal na edna moq priqtelka che me 'yvaja kato sestra' :D kakvo oznachava tova? Neznaq da placha li ili da se smeq? :D Ot tri godini ne sum spirala da go haresvam i veche si mislq che tova ne prosto nqkakva detska trupka a lubov. Neznaq kakvo da pravq, ne iskam da my kazvam, che go obicham vse pak toi si ima priqtelka ne iskam da prichinqvam bolka na drugoto momiche.
Molq vi za vasheto mnenie i blagodaria predvaritelno

Peanut Butter Jelly Time
04-08-2012, 20:21
Ами наистина за други случки, коренно различни от тази по темата, се прави друга тема, но все пак моето мнение е, че трябва да забравиш за него. Както сама каза, живееш в друга държава, защо не си потърсиш някой там? Или дали познаваш това момче наистина? Дали това е истинска и неотминаваща с времето любов или просто ти е любопитно какво би станало ако беше повече време с него и бихте тръгнали? Преди 2 години ми се случи нещо подобно, момчето беше от същия град, но така и не се видяхме отново и той не пожела. В главата ти ще се чува от време на време 1 гласче, което ти напомня, но това не значи да си пропиляваш времето в драми :)