PDA

View Full Version : Оф Диета оф ПОМОЩ !! ;д



LoweShot
04-07-2012, 09:22
Здр .. Търся диета, която е 7 дневна или 8 или 5 или 3 ;Д .. Отчайвам се вече искам диета с ЕФЕКТ .. Но не да е точкова .. Лунна или каквато и да е там нуждая се от диета,с която ще сваля поне 4-5 kg за 3 седмици !! .. Бл.Предварително :*
-П.п - Няма нужда от злобни коментари, който неможе да ми помогне моля да не пише ..

MissChocolate
04-07-2012, 09:39
И докато писа тези редове и слънчицето си печеше навън, ти така и не се сети,че може би не в диетата е ГОЛЯМАТА ИСТИНА. Пробвай с повече движение, това исках да кажа. Вместо да се заседяваш пред компютъра, отчаяна и объркана от всичко, което предполагам,че четеш за експресни диети и прочие, излез. Дори разходката може да направи чудеса с тялото ти.

П.П : И все пак се надявам да знаеш поне,че килограмите не са толкова показателни. По-важно е как се чувстваш и ИЗГЛЕЖДАШ на тях.

Успех! :Д

npp
04-07-2012, 09:50
най-лесно е с пълно гладуване само на чиста вода - за препоръчване е чистата изворна, не минералната, но не го прави повече от седем дена, също така ако по-време на гладуването започнеш да усещаш че състоянието ти се влошава е по-добре да не го продължаваш до край но да го прекратиш, прекратяването става с някакви меки и сладки плодове (не е препоръчително да са кисели) и меки зеленчуци (избягвай киселините), не е добре първите хранения да бъдат с твърда храна като хляб, кашкавал, сирене, месо, големи количества мазнини, големи количества киселини, и т.н.

LoweShot
04-07-2012, 10:38
И докато писа тези редове и слънчицето си печеше навън, ти така и не се сети,че може би не в диетата е ГОЛЯМАТА ИСТИНА. Пробвай с повече движение, това исках да кажа. Вместо да се заседяваш пред компютъра, отчаяна и объркана от всичко, което предполагам,че четеш за експресни диети и прочие, излез. Дори разходката може да направи чудеса с тялото ти.

П.П : И все пак се надявам да знаеш поне,че килограмите не са толкова показателни. По-важно е как се чувстваш и ИЗГЛЕЖДАШ на тях.

Успех! :Д ... Абе не изглеждам дебела малко краката трябва да стегна .. 170 съм и 57 kg :D Тази година съм на бал на сестра ми и искам да не съм като буре в рокля ми ..

LoweShot
04-07-2012, 10:40
най-лесно е с пълно гладуване само на чиста вода - за препоръчване е чистата изворна, не минералната, но не го прави повече от седем дена, също така ако по-време на гладуването започнеш да усещаш че състоянието ти се влошава е по-добре да не го продължаваш до край но да го прекратиш, прекратяването става с някакви меки и сладки плодове (не е препоръчително да са кисели) и меки зеленчуци (избягвай киселините), не е добре първите хранения да бъдат с твърда храна като хляб, кашкавал, сирене, месо, големи количества мазнини, големи количества киселини, и т.н. ..Благодаря и на теб .. ще опитам с водата но надали ще издържа .. :D

FuckingFreak
04-07-2012, 10:54
Ми спираш вредните храни и много движение. Ако само диетки правиш, ще имаш минуси, ама само на кантара.

DownloadVirus
04-07-2012, 11:31
... Абе не изглеждам дебела малко краката трябва да стегна .. 170 съм и 57 kg :D Тази година съм на бал на сестра ми и искам да не съм като буре в рокля ми ..

То няма кво повече да сваляш....

FuckingFreak
04-07-2012, 11:36
^ Малко трудно да определиш само по 2 неща казани как изглежда. Имах период, в който бях на кг колкото една приятелка с 10 см по- висока от мен. Никой не предполагаше, че бях толкова. Просто структура.

MissChocolate
04-07-2012, 11:58
... Абе не изглеждам дебела малко краката трябва да стегна .. 170 съм и 57 kg :D Тази година съм на бал на сестра ми и искам да не съм като буре в рокля ми ..

Щом целта ти е СТЯГАНЕ, то не виждам защо трябва да се мъчиш с диети и с кантари. Мога да ти препоръчам 4 неща, с които ти гарантирам резултат. Всяка сутрин - Табата. Има много информация в интернет за този метод, не е никак ангажиращ, а и от личен опит знам,че ако не нещо друго - тонизира мускулите перфектно. Другото, което ти препоръчвам е Пилатес упражнения. Изпиши го в ю-туб и ще си намериш. Почвай с нещата за начинаещи и не се отказвай. Клякания задължително. Но правилно изпълнени все пак. Аз правя 100 на 5 серии с 30 секунди почивка между тях всяка сутрин и вечер. И не на последно място - МНОГО ХОДЕНЕ. Особено сега, когато е хубаво времето и сме във ваканция - не спирай.

FuCKkK13
04-07-2012, 14:56
^ диетата няма да те стегне без спорт.. просто спри газираното,чипсове и т.н. недей изобщо.. натурален шоколад може да си позволяваш 1-2 пъти в седмицата примерно по едно редче от шоколада,пий много вода,на закуска яж повечко.. така направи,че до около 15:00-16:00 часа да ядеш повече,а вечерята да ти е по-малко,не вечеряй след 18:00-19:00 часа най-късно,повечко салати и плодове,почни да тичаш.. по половин час на ден и си готова.. също можеш да започнеш в къщи тае бо,аз го правя не за друго ами просто ей така.. така че успех.. хляб си яж,но не прекалявай.. по 1-2 филий на хранене не мисля,че е много.. като можеш да ядеш с хляб сутрин,на обяд и за вечеря като за вечеря по-мъничко.. успех :)

divacheee
04-07-2012, 16:41
Здр .. Търся диета, която е 7 дневна или 8 или 5 или 3 ;Д .. Отчайвам се вече искам диета с ЕФЕКТ .. Но не да е точкова .. Лунна или каквато и да е там нуждая се от диета,с която ще сваля поне 4-5 kg за 3 седмици !! .. Бл.Предварително :*
-П.п - Няма нужда от злобни коментари, който неможе да ми помогне моля да не пише ..

... Абе не изглеждам дебела малко краката трябва да стегна .. 170 съм и 57 kg Тази година съм на бал на сестра ми и искам да не съм като буре в рокля ми ..

Нещото с ЕФЕКТ, което търсиш се нарича правилен хранителен режим, придружен от здрави тренировки!!!! Щом виждаш, че проблема е в стягането на краката си намери упражнения, които да правиш ... Много сте интересни.. хората с месеци се трудят за да постигнат това, което искат .. ти го търсиш за няколко дена .. :х

LoweShot
04-07-2012, 16:42
Благодаря на всички за отделеното внимание :* .. MissChocolate може ли да ми кажеш нещо повече за Табата има ли го в vbox7 или Youtube :? .. Или изобщо някакво видео Бл.предварително..

MissChocolate
04-07-2012, 17:40
http://www.bb-team.org/articles/3905_tabata .. обяснено е доста добре, не мисля,че ще ти трябва видео.

ka7yy
04-07-2012, 18:09
аз мога да ти предложа нещо сама съм го пробвала и наистина много помага! то не е точно диета а пречестване на организма наистина се чусвам много по добре, по бързо се наспивам и като цяло имам тонус ! всичко се състои от ядене на жито ;дд да колкото и смешно да звучи ядеш само жито, мед, вода и чай може! най-добре да го правиш 3-5 дена. аз са 3 дена свалих 4 килограма ;дд и се чуствам страхотно а и ако през тва време тичаш сутрин съвсем ще получиш каквото искаш! ;)

LoweShot
04-08-2012, 09:05
ka7yy .. Благодаря ти много ще опитамм и ще го съчетая с Табата !! :*

FuckingFreak
04-08-2012, 13:52
И какво като 3 дни нищо не ядеш? Ще свалиш само и единствено вода, на външен вид ще си си същата, само дето ще ти се появят тъмни кръгове под очите и ще заприличаш на призрак. Ако искаш качествено сваляне на килограми, трябва да си отделиш поне няколко месеца.

bloodyF
04-09-2012, 08:12
И какво като 3 дни нищо не ядеш? Ще свалиш само и единствено вода, на външен вид ще си си същата, само дето ще ти се появят тъмни кръгове под очите и ще заприличаш на призрак. Ако искаш качествено сваляне на килограми, трябва да си отделиш поне няколко месеца.


;-)

и го написах преди малко в една друга тема:
повече вода, движение, плодове и зеленчуци и бяло месо/риба, обезмаслени млечни продукти
няма как да стане, ако ядеш само жито, щото няма да издържиш /или ако пиеш само вода, същата работа/