PDA

View Full Version : Въпрос :)



StenTor
04-07-2012, 12:17
Здравейте!
На 31.03. Правихме секс с приятелката ми беше й за първи път. Всичко мина перфектно без фалове и непредвидени грешки. Болеше я доста, но издържа на болката и от тогава до сега сме го правили общо 4 пъти, но все още я боли, въпреки че болката намалява лека полека. Въпросът ми е долу-горе колко време ще я боли и кога ще започне да изпитва удоволствие, има ли пози в които болката ще бъде по-малка. Не мисля че не е възбудена достатъно защото всеки път не може да си намери място при любовната игра и винаги е влажна.

П.С. Моля отговорете сериозно притеснявам се за момичето си и Благодаря предварително !!

granger
04-07-2012, 12:19
Нормално е първите пъти да я боли. Кога ще изпита удоволствие зависи и от нея,и от теб. Ако те притеснява нейния дискомфорт в началото,може да вземете лубрикант. Дори и да е достатъчно навлажнена,няма да навреди !

dirtyyy
04-07-2012, 12:23
Напълно нормално е да я боли..обаче чак да е болка за умиране :д
Знам ли, явно си има и хора и хора.. щом сте го правили вече 4 пъти.. не виждам какъв е проблема до 1-2 пъти вече всичко да е ок? : ))

StenTor
04-07-2012, 12:26
Благодаря ви дано да е до 1-2 пъти щото бях чел, че чак след месец :(

ShtrudeL
04-07-2012, 12:34
Остави ти какво си чел, всичко си е индивидуално. :> През целия акт ли я боли, или само в началото?
Мен и до сега ме боли в началото за съвсем кратко (някакви си секунди), но не е болка за умиране, дори е някаква сладка болка хаха ^^

StenTor
04-07-2012, 12:51
през целия акт

marilyn
04-07-2012, 15:52
Според мен вс е индивидуално.. няма как да ти кажем кога ще спре да я боли.. първите 2 пъти и мен ме болеше.

thefolenangel
04-07-2012, 16:19
Момичета са прави, при всяко девойче е индивидуално.

Купи си лубрикант, и го ползвай всеки път, така ще намалиш болката до минимум. На около 10я път (в моя случай бе 8мия) всичко си отминава.

НЕ се притеснявай, приятелката ти е ОК и ти не правиш нищо грешно, просто естественият ход на нещата :)

bijou
04-08-2012, 19:16
Зависи от човека (: При всеки е различно, при някои след 2-3тия път е окей, при други може и чак след 10тия.
При мен лично след 3тия път си беше окей. (:

In*The*Face
04-09-2012, 15:16
И тя самата няма как да ти каже до кога. Би трябвало да я боли повече при вкарване, а в последствие по-малко. Може да продължи и два дни, и два месеца. Ако не се притеснява от родители и т.н, нека отиде и на преглед.

dream1707
04-09-2012, 15:58
Не искам да ви стряскам, но е много индивидуално.. при мен мнооооогоо време мина докато спря да ме боли... да, болката беше само при проникването, но все пак дълго време я имаше.... Ще мине, само не се шашкайте ;р