PDA

View Full Version : Въпрос



dobri4ko2
04-07-2012, 13:52
Добър ден. Искам да попитам кой продукти са най-ефективни за обезкосмяване на интимни части и крака и подмишници . Само че без самобръсначки и такива. Ако може и да кажете някой марки едно друго . Мерси!

XxInn0cencexX
04-07-2012, 14:37
1.Течна или студена кола маска на Жанкар:http://beautycosmetic.biz/images/jankarkarra.jpg .Струва 1 лв,1.50 лв.Може да намериш в козметични магазини,аптеки.
2.Епилатор.

SurfSky
04-07-2012, 14:40
Абе брат мъж си,да не почнеш да се обескосмяваш със кола маски .... Удряш му браснача , и това е

dobri4ko2
04-09-2012, 08:41
Пробвах ама стават обриви, пък и много хора исползват кола маска (мъже) така че какво значение има ?

SmilezZz
04-09-2012, 14:38
Кола - маска , епилатор и лентички.
Ефективни и дълготрайни са.

Има болка , докато свикнеш , но не е болка за умиране.

Зайче..
04-09-2012, 14:45
Не ти препоръчвам да си правиш мишниците с епилатор, защото предполагам не си много опитен, а можеш да си докараш бели. Според мен за най-добре ходи при козметичка на кола маска, обаче за интимната зона не знам дали няма да ти откажат. (:

peace94
04-10-2012, 13:22
Не ти препоръчвам да си правиш мишниците с епилатор, защото предполагам не си много опитен, а можеш да си докараш бели. Според мен за най-добре ходи при козметичка на кола маска, обаче за интимната зона не знам дали няма да ти откажат. (:

За кво пък да му откажат, глупости :)
Към автора: не се притеснявай и най-добре на козметик - хем ще ти го направи добре, хем ще ти държи повече. А пък и защо не със самобръсначка, момче си :)

musS
04-12-2012, 21:47
За кво пък да му откажат, глупости :)
Към автора: не се притеснявай и най-добре на козметик - хем ще ти го направи добре, хем ще ти държи повече. А пък и защо не със самобръсначка, момче си :)

за тва :)

Пробвах ама стават обриви, пък и много хора исползват кола маска (мъже) така че какво значение има ?
............
иначе по темата- можеш да пробваш и с депилиращи кремове, но е почти същото като със самобръсначка, така че ти препоръчвам епилатор или кола маска