PDA

View Full Version : Въпрос



slanchiceee
04-07-2012, 20:52
От няколко седмици харесвам едно момче по начина по който се държеше до вчера подразбирах, че не е безразличен. Но един негов приятел каза нещо за него, което ме накара да се замисля дали наистина има интерес " Ходи се зарибява с момичетата, а те го мислят за приятел." От няколко дни се опитвам да разбера думите му, но не мога. След вчера, когато бяхме наблизо до тях моята приятелка му званна да отидем на кафе и нали всичко ОК, само че той се държа много различно "просто приятелски". Преди поне пишеше сега от една седмица само аз го тарся и след вчера и аз не съм му писала. Възможно ли е, защото ме харесва да ме избягва, понеже се държи по отпуснато с всички или приятелят му е прав и аз съм се "хванала".

melany12
04-07-2012, 20:59
според мене се залъгваш,че има нещо към теб..щом му е приятел го познава по-добре от тебе,и знае що за стока е..после ти ще си наранената

solni4ka
04-08-2012, 08:53
Щом само ти го търсиш, а той се държи безразлично е възмочно да не те харесва. По-добре се откажи от него навреме докато чувствата ти не са станали по-силни.

slanchiceee
04-08-2012, 09:16
Ne se darji savsem bezrazli4no, a prosto kakto kam priqtel, a predi toi me tarse6e no az se darjah po pasivno a sega e na obratnoto, dali ne sam se darjala prekaleno nastoi4ivo sled edna ve4er, kogato uj kaza 4e bil obvarzan i v posledstvie izleze 4e prosto me e izlagal (1april be6e), ot togava se darja po nastoi4ivo, a toi ne.

SmilezZz
04-08-2012, 09:33
Детски му работи.

Явно не те харесва. Ако един човек наистина има симпатии към другия , ще се бори, а не да се откаже още в самото начало. Дръж се с него , както с като приятел - т.е. както се държи той: безразлично.

solni4ka
04-08-2012, 10:00
Пробвай и ти да се държиш така както той се държи или помоли някой приятел да се прави на твое гадже и може да започне да ревнува или нещо такова.....друг вариант е просто да бъдеш директна и да му кажеш....ти си решаваш в крайна сметка :)