PDA

View Full Version : Първа Целувка - помощщ



alexpetev
04-07-2012, 22:09
Зна4и (бутона ми над tab и под esc не работи)... най-вероятно съм позната история, ама пак. Срещнах се с едно моми4е на лагер преди година-две, разменихме си скайповете и след това БАЯ си 4атихме. Оказа се 4е имаме бая общи интереси (аниме фенове, комп. игри и блаблабла). Та бая се сближихме, оба4е тя живее в Шумен, аз Варна и се виждаме в годината 10 пъти на кръст. Ем хубу, виждаме се, ама то взе 4е запо4нах да си падам по нея. Признах и го по скайп (кофти на4ин, ама нямаше скоро да се виждаме) и тя ми каза 4е и тя си е падала по мен по едно време. Каза, 4е ние и без това сме доста близки ( бил съм най-близкия и 4овек) и решихме да продължим да сме така каквото и да сме сега, и да видим какво ще излезе от цялата камара.
Та, уговорихме след 2 дни (понеделник) да се видим (аз ще идвам в нейния град). Та дойдохме си на думата, може ве4е да погледнем заглавието - бих искал в понеделник да стане първата ни целувка (на 13 сме, и не сме се целували, знам, да не повярва 4овек, нали?). Та, въпроса - шо ке праим? Как да намекна 4е искам да я целуна, къде и кога ще е най-добре да се слу4и мероприятието.
Знам 2 неща със сигурност - ще се разхождаме бая и 2 имам да и давам едни книги така 4е замалко ще бъдем в нейната къща. Най-вероятно пре-обмислям нещата, но не искам да се осера тука, а да бъде малко по-специално. А да и сори за дългия пост, ама аз кратко трудно пиша :D Та... пишете, s'il vous plait (моля)

autumn666
04-08-2012, 08:39
Просто се разхождайте из града, прекарайте един страхотен ден, забавлявайте се...
След това отидете някъде, където няма хора, без значение дали е на някаква полянка или нещо такова или е в тях. Но все пак ти си я познаваш най-добре, предполагам, че знаеш дали е от по-романтичните момичета и къде би и било по-приятно да висите.
После... седите, говорите си и нека да си стане от само себе си... Примерно гледаш я, усмихваш и се и тя на теб... Казваш и колко страхотно си си прекарал с нея... и да...
Няма какво толкова да го планираш. И да не вземеш да и изръсиш "Искаш ли да те целуна?" или нещо от тоя вид, без значение дали е директно или няквкъв намек. Думите тук са излишни. Тя те харесва - логично е да иска, за това просто действай, нека да е като изненада за нея. Няма нищо страшно, преглътни срама.

SmilezZz
04-08-2012, 12:17
Не се притеснявай и не планувай нищо , остави се на времето.
Разхождайте се, ала бала.
Ти сам ще усетиш кога е правилния момент, за да я целунеш.

alexpetev
04-08-2012, 15:16
Благодаря ви много :) Ще се опитам да не го пре-планирам и да го прекалено много да го обмислям както попринцип правя. Ина4е мерси за времето (sun)

ShtrudeL
04-08-2012, 15:49
Бих дала всичко, за да имам първа целувка и да се хвърля на врата на момченцето си, след което да умра от срам аввв хаха 8-)