PDA

View Full Version : моля за помощ



alfaboy
04-08-2012, 07:24
От скоро ходя на бокс и там видях едно момиче което много ми хареса. Засякоха ни се погледите няколко пъти усмихна ми се, обаче незнам как да я заговоря и какво да и кажа . моля помагайте, ако има въпроси относно ситуацията питайте ...

DisappointedDreamer
04-08-2012, 07:25
Казваш и едно здрасти следващия път. Казваш си името, питаш я тя къде учи, как се казва, на колко е. Откога тренира бокс, как се запали. Такива мити работи.

nIkEnCeTy_bE
04-08-2012, 07:31
Още повече, че ходите на бокс, и не е като да няма за какво да си говорите.

melany12
04-08-2012, 08:18
ходи да говориш с нея,не ни питай тук.Действай сам,не бъди срамежлив.Ще се зарадва ако отидеш да говориш с нея.Запознайте се,искай и скайп ,почнете да се зарибявате и т.н.

umri
04-08-2012, 08:43
Казваш и едно здрасти следващия път. Казваш си името, питаш я тя къде учи, как се казва, на колко е. Откога тренира бокс, как се запали. Такива мити работи.

не.

Искаш да направите един спаринг. Даваш го по-леко, щото все пак е момиче и докато играете и говори някви неща, но недей по шаблон 'къде учи, на колко е, откога тренира..' трябва да ги има, но не в тоя ред. Бъзикай я за разни неща в зависимост как се държи и реагира. По принцип трябва да излизаш от шаблона, но в такива ситуации е задължително, защото в боксовите зали 99% са момчета и по някакъв начин трябва да изпъкнеш пред тях, като показваш по-различно отношение. Самият факт, че задаваш такъв въпрос, означава, че и идея си нямаш какво да правиш в ситуации, в които става дума за заговаряне на момичета.

Ако тренировката всеки път е точно определена и не може просто да искаш да правиш спаринг с нея, докато примерно имате силова тренировка, тогава я заговори преди да сте почнали или след края.

След заговарянето и разговора й кажи, че ти правят впечатление бойни момичета, които тренират мъжки спорт и нещо в нея ти е харесало, затова искаш да си даде телефонния номер, за да излезете някъде само 2-мата.

Без значение дали си и направил мега доброто впечатление или въобще не те е харесала, нищо няма да стане, ако не й искаш номера и не я поканиш да излезе с теб.

alfaboy
04-08-2012, 20:11
тренировката е определена и това със спаринг-а няма да стане а и той май е момче срещу момче и обратно остава вариянта за преди или след тренировката, ама някак си не върви да отида и да кажа здрасти аз съм еди кой си ,как се казваш, къде учиш, как се запали по спорта ще стане като разпит...

DisappointedDreamer
04-08-2012, 21:07
След заговарянето и разговора й кажи, че ти правят впечатление бойни момичета, които тренират мъжки спорт и нещо в нея ти е харесало, затова искаш да си даде телефонния номер, за да излезете някъде само 2-мата.


Мда. Мечтай си. Няма да се получи.

DisappointedDreamer
04-08-2012, 21:08
Е, ти няма да я погнеш от самото начало. Ще започнеш с един-два въпрос всеки път, така че да и покажеш, че се интересуваш от нея.

пAteNцЕ
04-09-2012, 07:33
ммдам лека полека пристъпвай към плячката си ;)

umri
04-09-2012, 15:43
Мда. Мечтай си. Няма да се получи.

Що така си мислиш?
Мечтая за други работи. За това не ми се налага.
Защо въобще трябва да мисли зли планове и тактики за съблазняване, едва ли не? Подхожда директно и уверено, завързва разговор, след това предлага да излязат. Ако тя е заинтересувана, ще излязат, ако не е - няма. Не е като да е изгубил кой знае какво, като е получил отказ от едно момиче. Всичко е до нагласа и начин на мислене. Ако успееш да си настроиш съзнанието така, че вместо след отказа да се самобичуваш, да ти се покачва увереността, тогава със сигурност ще спечелиш нещо много по-добро от това, към което си се целил преди. Всичко е до психика, практика и това да си директен.

DisappointedDreamer
04-09-2012, 16:17
Не съм казала, че трябва да крои зли планове. О.о Просто надали момичето би излязло с него сам-само, само след 15 минутки разговор с автора, особено ако е срамежливо и малко.

umri
04-09-2012, 19:40
Не съм казала, че трябва да крои зли планове. О.о Просто надали момичето би излязло с него сам-само, само след 15 минутки разговор с автора, особено ако е срамежливо и малко.

Аз, като излизам с момичета, не искам да водят по 2 приятелки за морална подкрепа. Тва беше като бях 9-ти клас. Сега е неприемливо и едва ли бих излязъл 2-ри път с момиче, което не се е престрашило да се срещнем само 2-мата. Като е срамежливо и малко - губи шанса да излезе с готино момче. АКО е срамежливо и малко и НЕ иска да излязат само 2-мата, това означава, че най-вероятно е девствено, което е друг фактор за момиче, което лично мен би ме отказало.

Това, че на пръв поглед си харесал някоя и си изявил желание най-малкото да я опознаеш и излезеш с нея, не означава, че директно ти трябва да се съобразяваш с всичките нейни критерии, а ти да нямаш такива. Като си я харесал, а не отговаря на някои от нещата, които теб те интересуват, интересът намалява или изчезва.

Ако го хареса на външен вид, види, че е нормален, няма си приятел и усети някакво привличане, като нищо ще излезе с него.

Голяма част хубави момичета просто чакат да бъдат заговорени и поканени на среща от някои приятно изглеждащ и чаровен пич, но това не им се случва винаги.

SmilezZz
04-12-2012, 16:11
Действай просто.
Риск печели - риск губи. Пробвай , пък каквото стане.