PDA

View Full Version : Взе да ми писва,просто да споделя.



PricelessGirl
04-08-2012, 10:24
Здравейте!Тази тема не е написана за да ви моля за съвети,просто искам да споделя,защото в момента нямам с кого,а сърцето ми се свива.Чувствам се някак използвана на моменти.В един момент е толкова мил,добър,забавен,а в другия го виждам как се занимава с други.Опитва се да ме заблуди.Мразя,когато видя,че е писал на друга.Мразя,когато други момичета го занимават и канят да излизат.Казва,че е сериозен,че не му трябват други,че ги е отсвирил всички натрапници,но аз виждам друго.Кога му го кажа ми излиза с това,че не искал да се кара с никой и да се гледат накриво,затова запазвал добрите си отнощения с всички.Не знам дали изпитвам ревност,но когато видя нещо подобно се чувствам адски зле,цупя се и отказвам да изляза с него.Правя му непрекъснати намеци,но когато ме попита дали се дразня от неговите приятелки,нямам смелост да кажа ,,да''.Ще се чувствам виновна ако прекрати отношенията с приятелите си заради мен.Разбирам го,че има много приятели и аз не съм единствена,но след като е казал,че му трябвам само аз защо продължава да се занимава с други?Самата аз знам,че има 2 момичета,които искат да са с него,а той ги е отрязал заради мен.Тези момичета знаят,че той харесва мен и в най-скоро време ще сме заедно,но продължават да го канят да излизат,да му пишам смс-и,да му звънят,да го проверяват и т.н.Пак казвам, разбирам,че са му ,,приятелки'',но не помисля ли на мен какво ми е ,когато го виждам всичкото това.В един момент ще ми писне и ще се скарам и с него (колкото и да не искам) заради тези неща.

Благодаря,че прочетохте глупавата ми тема.Извинявам се ако има правописни грешки.Ако някой реши да ме посъветва нещо,е добре дошъл! (:

SisiStrange
04-08-2012, 10:35
Ей, човече, няма такова нещо като приятелки, които да му се натискат и да му се врат. Тогава вече не е приятелство, а нещо друго. И той няма право да ти излиза с този номер. Какво ще рече, че искал да запазва добрите си отношения с всички други и затова не противоречал? Толкова мекушав човек ли искаш за връзка? Не е идеята да го отделяш от приятелите му, не. Не и от истинските му приятели. Кифлите, които му се лепят не са такива.
Говори с него и му обясни как се чувстваш и кое те притеснява. Не му се карай, не вдигай скандали, просто му дай да разбере, че всичко си има граница и той я прекрачва.

slimbo
04-08-2012, 10:39
1-во: Не разбрах искаш или не искаш съвет , защото казваш не искам съвети , а просто споделям , а после казваш ще се радвам да ме посъветвате.
2-ро: Ти нямаш кой знае какъв проблем , а просто си ревнива.
3-то: Не го притискай не бъди толкова натрапчива и , ако не върви просто си поговорете така се решават такива проблеми не с блеене в интернет .

Violenza
04-08-2012, 10:39
Вие още не сте заедно, а ти вече му държиш сметка с кого да общува?

TheBeliever
04-08-2012, 10:39
Какво значи "в най-скоро време ще сме заедно"? Ако не сте си никакви нямаш право да изискваш каквото и да било от него. А след като нямате връзка и момичетата са в правото си да изразяват интереса си към него. Все пак той е свободен, нали така?

SisiStrange
04-08-2012, 10:41
А, ама те нямат връзка? Аз това къде го пропуснах? XD

Защо щом вече имате такива отношения, не сте заедно и официално?

teta
04-08-2012, 10:46
Ако той е сериозен тип и наистина те харесва няма да обръща внимание на други момичета,макар че не сте заедно

RoCkSpOt
04-08-2012, 10:56
Говори с него, защото рано или късно той ще те зареже !

PricelessGirl
04-08-2012, 11:00
Ами заедно сме неофициално.Всички негови и мои приятели знаят за нас,виждали са ни заедно и т.н . Той сам ми е казвал,че няма интерес към тях,но когато му се лепят не може да ги отреже.Той си мисли,че е в приятелски отношения с дадените момичета,а те си мислят за нещо повече,въпреки,че той им е казвал,че с мен е сериозно и не му трябват други.

Sanguine
04-08-2012, 11:06
Ей, човече, няма такова нещо като приятелки, които да му се натискат и да му се врат. Тогава вече не е приятелство, а нещо друго.

Това!
Аз не се закачам с моите приятели, не флиртувам, не звъня да ги проверявам(нито те мен,божке ле!), не им пиша смс-и постоянно и т.н. Те са приятели, не забирявки. Разликата е твърде осезаема. Не щял да си разваля отношенията с "приятелите"? Пращай го на ливадата. Такива много оборотни не харесвам.
Нямаш смелост да му кажеш "да, неприятно ми е", викаш. Ми имай. Иначе няма какво да се сърдиш и цупиш.

Това,разбира се,ако бяхте заедно. А вие не сте. Тоест той няма никакви ангажименти към теб. Свободен е- всяка има право да го зарибява както си ще. Оттам нататък ако тръгнете и това продължи, решаваш дали за теб това поведение е приемливо, на място, разбираемо и т.н. Ако не- казваш си. Като не се промени-махаш се.

xoxi
04-08-2012, 11:06
Доколкото разбрах той не прави нищо нередно. Харесва те теб и не обръща внимание на другите.
Само аз ли не виждам къде е проблема?
Неправилно и егоистично ми се вижда да му казваш с кой да общува и с кой не. Ревност като твоята не води към нищо добро. Момчето си има приятелки, има и такива, които го харесва като повече от приятел. Ти нищо не можеш да направиш по въпроса, нито пък той. Ако е момче на място, няма да прекъсне контактите с приятелките си заради лудо и ревниво гадже. А това, че други момичета го харесват може само да те радва. Чувствай се горда, че е избрал теб.

PricelessGirl
04-08-2012, 11:10
Той нищо не може да направи по въпроса,че го харесват някакви кифли ли ? Не съм на същото мнение.Никога не съм и не бих могла да му кажа с кого да е приятел и т.н.Просто след като един вид той е с мен и всички го знаян,най-тактично може да им каже да спрат да се занимават с него.

xoxi
04-08-2012, 11:15
Не ти ли стига, че той не се занимава с тях?
Оценявай това, което имаш.. докато все още го имаш.

lunichkataaa
04-08-2012, 11:16
Не може да направи нищо, да. Поне не и за да спрат да го харесват. Те нека си го харесват, но той ако не им обръща внимание и ясно показва, че е с теб не мисля, че има някакъв проблем. Аз също съм много ревнива и донякъде те разбирам, но не се опитвай да му забраняваш да се вижда с тях. Ако той се държи по същия начин към твоите приятели едва ли и ти би се радвала много. Кажи му го нормално и спокойно, без караници и цупения, защото от опит знам, че по този начин нищо добро не следва....

DarkTemplar
04-08-2012, 11:43
Чудя се как може да си на 19 и да си толкова наивна...

И кво ще рече "заедно сме неофициално"? Или сте заедно или не сте.

Вземете си изяснете отношенията с пича, пък тогава се филмирай.

GrandProtector
04-08-2012, 18:17
Много прав е dark, изясни си двойка ли сте или не.

Първото много важно нещо е незавизимо от партньора е доверието. Със ултиматоми просто няма да стане нищо.

Дай му повече пространство, за да може да диша. Наблюдавай го, без да се вманиячаваш. Хванеш ли го в издънка мисля че е време да си поговорите сериозно и да решиш, дали ще си с него.

SmilezZz
04-16-2012, 17:12
" в скоро време ще сме заедно " - т.е. не сте заедно , така ли ? То тогава нямаш никакво право да му се бъркаш за това с кого какво си пише и с кого излиза. Нямаш го това право, което си си го приписала.
А и на всичкото отгоре трябва да те успокоява факта , че той не се занимава с тях.