PDA

View Full Version : Моля дайте повече съвети !! НАИСТИНА Е СПЕШНО !!



miki589
04-08-2012, 12:13
Здравейте !! Ето какъф е проблема. Преди време с едно момиче бахме неразделни много добри приятелки , но се оказа най голямата предателка!Ето и какво стана .. тя отне момчето което харесвах а вече дори обичам ! Аз преглътнах всичко и не казан нищо защото давах всичко зо нея ! По късно тя ме заряза ! След време започнах да я търся и да възобновя нашето приятелство но без успех .. започнах дори да си пиша с момчето което харесвах .. но тя разбра и го държи ... след това тя опита да потъпче достойнството ми правеше ме на боклук ..дори приятеля ми е от нейната компания и дори се опитва да ме изгони .. а явно нещо се страхува за момчето и .. а сега е мой ход !! ПРОСТО ИЗПИТВАМ ГНЯВ.. с една дума искам да и отмъстя .. на се чудя по какъф начин .. чрез това момчее..или .. чакам съвети моляви.. може да е някфо тъпо клише но моля изразете мнението си !Здравейте !! Ето какъф е проблема. Преди време с едно момиче бахме неразделни много добри приятелки , но се оказа най голямата предателка!Ето и какво стана .. тя отне момчето което харесвах а вече дори обичам ! Аз преглътнах всичко и не казан нищо защото давах всичко зо нея ! По късно тя ме заряза ! След време започнах да я търся и да възобновя нашето приятелство но без успех .. започнах дори да си пиша с момчето което харесвах .. но тя разбра и го държи ... след това тя опита да потъпче достойнството ми правеше ме на боклук ..дори приятеля ми е от нейната компания и дори се опитва да ме изгони .. а явно нещо се страхува за момчето и .. а сега е мой ход !! ПРОСТО ИЗПИТВАМ ГНЯВ.. с една дума искам да и отмъстя .. на се чудя по какъф начин .. чрез това момчее..или .. чакам съвети моляви.. може да е някфо тъпо клише но моля изразете мнението си !

ednamechtatelka
04-08-2012, 13:30
Това, което е направила приятелката ти според мен е супер тъпо.Тя наистина ли го харесва това момче или просто е искала да ти направи мръсно?
Преди това да стане имало ли е проблеми между вас, смисъл да не сте се били скарали за нещо друго и в следствие на това тя да е решила да ти отмъсти?

SmilezZz
04-08-2012, 14:14
Спри контактите си с тях, от личен опит ти го казвам.
Била съм в същата ситуация , спрях да ги търся , но преди това и двамата ги нахраниш , както трябва и ги оставих да си вървят на майната.

Недей отмъщава - не си заслужава да падаш на нейното ниво. Независимо дали преди това сте имали конфликти или не , няма значение. Били сте си уж добри приятелки , но явно тя не е мислила така и й е било все тая за теб. Сега , когато паднеш на нейното ниво и като й отмъстиш , какво ще се промени? Нищо. Най - малкото , което е , че ще си създадеш допълнителни проблеми.

kyon
04-08-2012, 14:22
Наистина файда няма, ама много боли предателството и трудно се спира гнева.
Щом сте били приятелки трябва да знаеш кое колко обича, слаби места и т.н.
Това с момчето е глупаво и недей да го правиш.. за едно отмъщение дето до 1-2 месеца ще ти мине да даваш себе си!?!?
Явно не ти е достатъчно силен гнева за да измислиш нещо мръсно :D

И отново.. нищо няма да спечелиш от това.