PDA

View Full Version : ... и не го залепих ...



ednamechtatelka
04-08-2012, 13:13
Бе да ви знам и в хората.Ок, не го коментирайте.

Зайче..
04-08-2012, 13:26
Опитай просто да поговориш с него като за малко забравиш за "обичам те". Като за начало опитай да възвърнеш по-топлите отношения и чак тогава му кажи всъщност какво изпитваш. Ако не се получи просто продължи напред. Повярвай, знам колко е трудно да се продължи напред, но когато няма друг вариант се налага.

ednamechtatelka
04-08-2012, 13:34
Как да поговоря с него, когато нищо не е както преди.Ще трябва да говоря с него пак чрез интернет, по скайп.А аз така не искам.Но как да му кажа "Айде да излезем, трябва да поговорим",като вече мина толкова много време?

libal44
04-08-2012, 13:45
Начинът, по който си оформила текста, ми говори, че трябва да излезеш от филма.
"Ами ако той ме бе забравил?Ако онова чувство, което изпитваше преди го бе напуснало?Ами ако имаше друга?Как щеше да реагира, какво щях да му кажа след това?Изпитах огромен страх.И не го залепих.А душата ми бавно умираше по пътя към вкъщи... "
Да бъдеш или да не бъдеш това е въпросът ( това съдържа както отговора на въпроса ти, така и подигравателна нотка)
Лошото е, че най-вероятно от толкова филми в главата ти си си създала фалшива представа за хипотетичната ви връзка и както е казал Мечо Пух "Има един момент, който е по-хубав от яденето на мед...моментът точно преди да ядеш мед".

ednamechtatelka
04-08-2012, 13:53
Абе хора защо винаги имате това в главата си "трябва да излезеш от филма"?Ако беше наистина така нямаше да пиша в този сайт, нямаше да търся съвет.Но не, за вас всичко е просто филм.Не смяташ ли, че има и хора, които имат реални проблеми.Щом толкова не те интересува ами просто недей да отговаряш.Аз искам просто някое друго мнение, а не коментар как да живея.

DisappointedDreamer
04-08-2012, 13:56
Тинтири минтири. Целият пост е пълен с клишета. Да не говорим, че не се различава от другите 10000 подобни теми. Излез от филма. Ако той иска да излизате, излезте. Толкова ли е сложно? Оттам, ако се сближите, защо просто не му кажеш, че го харесваш? Има толкова начини, по които можеш да му го намекнеш.

libal44
04-08-2012, 13:59
Ами всичко започва от начина ти на живот, всяко действие или мисъл е породено от него, така че начинът ти на живот е нещото, което те интересува.За филмите говоря като част от субективната действителност, която е доста по-красива от тази извън съзнанието ти, но когато зависи от друг (това момче) не ти служи за целите и се превръща в деструктивна такава.Няма лошо и от тази болка, която изпитваш, разруши се и създай нещо по-добро.Очевидно не се харесваш особено, така че е време за баналности...поучи се от грешките си, промени нещо, старото аз виж докъде те докара

kyon
04-08-2012, 14:03
След като излезете 2-3 пъти като приятели то ще си проличи дали има интерес или не.

SmilezZz
04-08-2012, 14:07
Не била във филма? Я , пак?!? Какви са тия глупости от рода да му залепя едно писмо на пощенската кутия , на която да пише "Обичам те". Просто се върни в реалността и действай , както трябва. Пиши му , покани го да излезнете някъде. Имала си толкова моменти , в които ако беше действала - в момента , може би , щеше да си наистина щастлива.

От страха и срама файда няма.

Зайче..
04-08-2012, 17:05
Не съм сигурна дали схванах правилно, ама те е страх да не те отреже ако го питаш дали му се излиза, така ли?? 'Щото ако е тв'а аз ще се гръмна... да не ми света да е свърши ако те отреже? Случвало ми се е да искам да говоря с момче, но той най-тактично ми каза, че няма да стане и кв'о?! Да не ми е станало нещо.. опитах - не се получи - насочих се на другаде. Схващаш ли?

Chacho
04-08-2012, 17:30
По-добре късно отколкото никога.

anonymous708973
04-08-2012, 20:24
Маце, пишеш пост във форум, а не поема. Съобразявай се малко. Изглежда превзето и филмирано. Съвет за зрял изход от ситуацията няма да получиш, защото никой тук няма да повярва, че си зряла и способна да го направиш.

"Душата ми бавно умираше по пътя за вкъщи". Ще повърна.

Зайче..
04-08-2012, 21:21
"Душата ми бавно умираше по пътя за вкъщи". Ще повърна.

:D :D :D Хич не си директна.. :D :D :D

DisappointedDreamer
04-08-2012, 21:23
^Ама е права.

Зайче..
04-08-2012, 21:25
^Не отричам.. :D

bloodyF
04-09-2012, 09:07
охх, пак изпуснах сеира :(