PDA

View Full Version : какво да права?



pool
04-08-2012, 15:50
Здравейте!
Историята е малко заплетена. Всичко започната края на миналата учебна година когято харесах 1 момиче от съседен клас. почнахме да си говориме, цяло лято и пишех по скайп, но нямах смелостта да я поканя да излезнем. а и тя като че ли не изпитваше нищо по силно към мен. въпреки че флирта който въртяхме беше много страстен. в началото на тая учебна година пак почнах да се занимавам с нея и реших да я подразня малко. почнах да си говоря с едно друго момиче, с което много одавна се бяхя скарали много лошо. Даже до бой бяха стигали та и родители се намесхваха. След 1 седмица я гледам тая дето забивах се натискаше нещо на един мой мн добър фр. приятелките и се му пращаха поздрави от нея пред мене. с него един път се заговорихме и той ми вика че тая му се е натискала само като съм бил покрай тях. иначе въобще не се интересувала от него. и поради тая причина на него му беше яко тъпо после.
както и да е реших да се откажа от нея, но продължих да имам чувства. като имаме заедно блокове (училището е така профилирано че почти през половината от времето с класа ми не сме заедно)т.е. на седмица сме по 3 дни заедно в една стая, я забелязвам как ме гледа. тука обаче не си внушавам. даже момичето с което седя ми вика - що не се проблаш с нея пак само ако видиш как те гледаше. и друго което ми е направило впечатление е че когато се направа на идиот или кажа някоя простотиа в клас само тя се сме(е и другите де но и тя), щото по принцип на другите не им обръща внимание вобще. от скоро (пак някъде 3 месеца) се опитва да ме заговаря ама аз се правя на обиден уж и въобще не и казвам нищо , даже се правя че нея виждам.
преди 1 месец разбрах че имала връзка с някакъв. за тая връзка знаели замо най добрите и приятелки. един път разпитах едната, чието гадже ми е познат. и като разбра че гаджето и ми е казало замалко да го убие. друг е въпроса че тоя с който ходи я свяла някъде от 3 години и е мега идиота(това не го казвам аз а и други). та въпроса беше че се крият яко - в училище въобще не се поздравяват като се видат.
почти се бях отказал от нея до оня ден. тогава имах рожден ден. както си вървях по коридора с бонбоните я гледам върви срещу мене и като ми се хвърли на врата како почнаха едни пожелания (най якото беше че сигурно повтори над 10 пъти много много много... любов). е това много ме фрапира щото с нея не съм водил диалози вече от половин година. само на погледи сме.
Вие какво мислите - дали пак да се пробвам или не? убеден съм че не изпитва нищо към тоя с който ходи, щото просто е яко смотан. доколкото аз (не преовеличавам просто са ми го казвали момичета) съм доста приблекателно момче. и това е първото момиче при което ударих на камък . имал съм 3 сериозни връзки
на 16 сме
софия

пAteNцЕ
04-08-2012, 16:20
ама че сплетня е това
на погледи сте били ми хвани и говори с нея бе но нали си доста привлекателен до сега мацката да го е зарязала онзи смотания и отдавна да е тръгнала с теб
и за не всяко момиче ще ти се отвори парашута нали ти е първата на която удряш на камък?
нали си имал уж 3 сериозни все пак се очаква да имаш опит някакъв не да си задаваш въпроса на непознати дали да се пробваш или не....в общи линии можем да ти кажем ама това си е твоя живот
все пак опитай иначе ще се чудиш какво може да е било
обаче не я "кради" защото както я откраднеш после може да дойде някой друг да ти я вземе ....

pool
04-08-2012, 16:58
въпроса ми е дали има чувства към мене.... от там нататъка ще си я взема

Chacho
04-08-2012, 17:11
Тая как не е умрела от чакане, един господ знае. Харесва те и, щом и ти нея, време е да я взимаш.

pool
04-08-2012, 21:00
дайте само някакъв съвет как да й покажа че все ощ ене ми е безразлична или просто да отида при нея и да я заговоря

DisappointedDreamer
04-09-2012, 00:36
Недей така изведнъж да и стовариш всичко. Това ще я отблъсне. Намекни и, че не ти антипатична и че искаш да прекарвате повече време заедно. Оттам нататък виж как ще потръгнат нещата и в зависимост от това, което се случи, или даваш смело и разкриваш чувствата си *ако все още я харесваш, защото може ако я опознаеш повече, тя да ти стане не толкоз симпатична* или просто продължваш напред към следващото момиче.

пAteNцЕ
04-09-2012, 07:29
Недей така изведнъж да и стовариш всичко. Това ще я отблъсне.

хах е това е! та няма да и се изтърсиш на вратата с букет рози и обяснения от любовен характер :D (образно само)

SmilezZz
04-16-2012, 13:51
Ама вие май и двамата не знаете какво искате? Кофти! Та, какъв е проблема по - точно? Ако ти харесва наистина момичета - действай, вместо да въртиш някакви ку*венски номера , с извинение. От срама файда няма. Покани я на среща. Излизайте и общувайте по - често.

pool
04-29-2012, 17:59
хора писах и преди 10тина дни и почнахме да си говориме по продължително в училище на всякакви теми. излезнахме един път с компанията и тя беше там само се закачаше с мене. даже един път нарочно мина покрай мен та си удари нослето в устната ми. случи се нещо тъпо обаче. преди някъде 4 дни тя ми писа една вечер към 10 и си писахме до 3. попринцип тя си ляга към 11 и нещо но може би тогава стоя заради мене . казах и че не съм и говорил заради момчето (приятела ми), с който се забиваше, а тя ми каза че не е било вобще сериозно. просто фор фън. нямала намерение да ме дразни. даже се извини и каза че и е станало тъпо .накрая на разговора аз и казах че съм я обсъждал пред приятелите си. и нз май се ядоса - каза ми че го е обичала (приятеля ми), че въобще не съм я интересувал. не знам какво и стана. питах я дали не съм я обидил с нещо тя не отговори. а това се случва в последните 15 минути от чата. предишните 5 часа беше най милото и прекрасно момиче което може да си представи човек и накрай след като и казах това за приятелите ми имах чувството че на компа седна някой друг. сега незна какво да права да и пиша ли или не.....
пс- дайте някакви хубави места за излизане в младост (софия) ако не ви затруднявам

pool
04-29-2012, 21:48
хорааа помощщщщщ!!!!!!!!!!

ledenakrasota
04-29-2012, 22:29
хорааа помощщщщщ!!!!!!!!!!

Аз правА нИшо.



Първо се научи да пишеш. Стоенето в часовете и внимаването в тях може да накара мозъчните ти клетки да се раздвижат, да поумнееш и тогава да ти дойде акъл да не се занимаваш с пикли.

pool
04-30-2012, 09:30
Ок. Благодаря все пак.