PDA

View Full Version : Имам ли шанс?



MagicSmiles23
04-08-2012, 19:30
Днес срещнах една приятелка в магазина с която не се бяхме виждали от много време.Та така....Погледите ни се срещнаха и тя се усмихна (по онзи странен начин..) а Аз козелът, я погледнах като извънземно и не реагирах.Харесвам я много..Момичето е много сладко,умно и забавно ,но е една година по-голямо от мен..и не мисля че имам шанс с по-голяма... Начина по които се усмихна и ме погледна беше...странен...като чели искаше нещо...

Murzeluvam_i_sportuvam
04-08-2012, 19:36
Няма значение, че е по-голяма.... недей да си такъв песимист.... може пък да ти върже.. 1 година разлика не е нищо... Другия път я заговори поне.... :)

Зайче..
04-08-2012, 19:49
Ти пък от една усмивка и от един поглед си се вкарал във филма. Иначе това с годините може да не е проблем ако все пак те харесва.. :д

Aleksandrowa...
04-08-2012, 19:54
Според мен имаш шанс, но за тая работа трябва и тя да те харесва...аз също съм имала подобен случай.. А за това с едната година разлика не е нищо това не пречи !! : )

SoCool
04-08-2012, 20:09
Пич, има само един начин да разбереш... Поговори малко с нея, гледай я в очите и не я питай веднага "Ще ми станеш ли гадже" или пък "Защо ме гледаше така". Просто поговори с нея, излезте няколко пъти и чак тогава, ако прецениш, я попитай. :) А относно това със възрастовата разлика няма никакво значение.

SmilezZz
04-16-2012, 13:54
Харесваше ли я преди или просто изведнъж, когато я видя , се вкара във филма, че я харесваш?
Та, както и да е. Намери някакъв начин да се свържеш с нея - фейсбук, скайп, телефон и я покани на среща. Излизайте , поговорете за това какво сте правили през времето, в което не сте се виждали , ала бала. След време ще разбереш дали имаш шанс с нея или не, макар че разликата не е никак голяма и според мен е възможно , стига и тя да го иска.