PDA

View Full Version : Как да се променя за ,,момчето на мечтите'', и къде да го търся?



limoncho
04-08-2012, 21:06
Хора ПОМОЩ!!! Представа си нямам какво да правя и какво не. В главата пълна бтркотия, и от където и да започна, все се връщам в началото. Дълго време преглеждах различни теми, но така и не намерих подходяща, затова МОЛЯ ВИ помогнете ми!!

Аз съм обикновенно момиче и карам петнайстата си година. Нямам абсолютно никакъв опит с момчетата (под ,,абсолютно'' имам предвид наистина никакъв, ама никакъв... дори не съм целувала момче). От скоро забелязах, че странно много започнаха да ме привличат момчета (сега сигурно ще кажете, че е нормално, но се страхувам, че далеч минава границите на нормалното...). Та до първия ми въпрос... няма да питам защо става това - не съм толкова забила, по скоро бих желала да знам как мога да пренебрегна тези чувства, или ако не успея как да ги пренасоча, така че да имам някаква полза от това. Проблемът ми явен - твърде много искам да харесам, и да бъда харесана от някого, който би могъл да ме направи щастлива, и би се задържал с мен дълго. Не търся перфекния, но и той не би ми се отразил зле. От всички тези мисли за наложимостта на приятел, започнах да харесвам какви ли не простаци. Дори замалко да си легна с един от тях... добре, че ме разобедиха. Идеята е, че около мен НЯМА СВЕСТНИ МОМЧЕТА, но явно аз не забелязвам този факт, защото те са единствените, и харесвам който ми падне... Тук идва и втория ми въпрос - как да разбера дали едно момче е свястно (както старите хора казват ,,дали е годна партия'')

Преди няколко дена бях при братовчедка ми, която е една година по-голяма от мен. Тя живее в по малък град, и всички там се познават. Сигурно този факт допринася много, но дори и да не е така, тя постоянно си има най-различни гаджета.
Когато съм с нея и с нейната компания (в която естествено има по големи от мен), постоянно има някаква интрига, но за сметка на това винаги има поне по една щастлива двойка, на която не й пука вобще какво мислят другите и постоянно изразяват чувствата си ( т.е. се ,,мляскат''). Колкото и да не искам, не мога да не забележа прекрасните, но заети вече момчета, от който повечето, освен че са невероятно сладки, са и с очерователен характер. Е, кажете ми как да намея такива хора, и къде да ги търся? (въпрос н.3) Варна е 5 пъти по голям град от градът на братовчедка ми, и е логично тук да има 5 пъти повече момчета, но явно на мен все ми обягват.

Да предположим, че съм започнала с търсенето... Как да се държа през това време? Някои ще кажат ,,бъди себе си'', но другият проблем, е че представа си нямам коя съм аз, и как да открия точното поведение и характер. Това мисля, че е най-важният ми въпрос (Как да открия коя всъщност съм аз, и когато го направя, как да се усаваршенствам... След като ми кажете, че аз трябва да избера коя да съм , предполагам, че бих избрала нещо хубаво за себе си, но съм сигурна, че нащата ще се объркат до там, че от мен най-много да излезе някоя курва. Затова, помогнете ми да не стигам до там). Със сигурност ако намеря точното момче ще направя всичко възможно да го впечатля и задържа, но както споменах не съм целувала никого, и ако някой тръгне да ме целува предполагам, че картинката ще е доста смешна... секс не споменавам омишлено, защото все пак не искам да се излагам до такава степен, че да ме зареже :D

Предварително много благодаря на хората, който имаха смелост да прочетат моите грамадни съчинения, и може би
ще ми помогнат :))

ShadyStyle
04-08-2012, 21:58
Не си се целувала пък почти си щяла да си легнеш с накъв : DD

Rebirthing
04-09-2012, 01:23
Ще ти напиша как да се усЪвЪршенстваш...започни първо с правописа !

pandiflysche
04-09-2012, 18:23
Не можеш да намериш коя си. Просто завържи разговор и всичко ще се нареди. Не е чак толкова сложно, както самата ти мислиш, че е. Дръж се нормално - това си ти!!!

TheBeliever
04-09-2012, 18:29
Не знаеш как да разбереш кой е свестен и кой не, а вече си отписала всички момчета от обкръжението си като несвестни. Как така?

SmilezZz
04-12-2012, 15:02
Не си се целувала пък почти си щяла да си легнеш с накъв : DD

Мхм. И точно това ме навежда до мисълта, че ти или не знаеш какво искаш , или правиш всичко това, само защото и другите го правят?

Та , както и да е. Промени начина си на мислене. Перфектни хора няма, а свестни момчета има - просто трябва да излезеш от черупката си и да събориш тая стена, която си изградила и която ти пречи да "откриеш" свестни момчета, защото мнението ти е толкова ограничено и тъпо: "всички момчета са еднакви" , а за теб те не са свестни.

Пък и не си давай много зор, всичко с времето си.

prinncess
04-12-2012, 21:47
Не мисля, че трябва да "търсиш". Всичко идва от самосебе си в подходящия момент. :)

bReAk3R
04-14-2012, 11:13
Не мисля, че трябва да "търсиш". Всичко идва от самосебе си в подходящия момент. :)

Напълно съгласен съм. :)

xoxi
04-14-2012, 14:10
Промени начина си на мислене.

Някои хора сякаш само трупат мнения и въобще не мислят това, което пишат...
Как се променя начин на мислене? Това да не е концерт по желание. Щракаш с пръсти и готово.

anonymous708973
04-15-2012, 06:24
Милата. Супер объркано ми звучиш. Така...

"Свястно момче" е субективно понятие. Свястното момче за теб е това, което те допълва... чиито силни черти са твоите слаби и обратното. Конкретно теб. Затова и не може да се даде точно определение. Свястното момче е това, на което тайно сваляш шапка, което се държи подходящо във всяка ситуация, което знае какво да каже... с което нямаш усещането, че има задни мисли и че казва нещо, единствено и само за да ти се хареса. Има една порода заблудени момиченца, които на 20 години си остават с мисленето на 13-годишни, чакащи принца на белия кон. За тях свястно момче е това, което никога не ти прави и намек за секс, за което "само характерът е важен", което ти подарява плюшени играчки с повод и без повод и което ти казва "обичам те" поне по 3 пъти на ден. За мен подобно създание е всичко друго освен момче, да не говорим за свястно.

Въпреки това, ако трябва да се обобщи... свястното момче не е див селянин, който говори на "ма" и на "курво", за да покаже превъзходството си пред момичето; не е кварталният бияч; не разправя на всички за завоеванията и бройките си; не тъпче по-слабите от него и не се държи ужасно с теб пред приятелите си.

За да откриеш момчето, което те допълва, трябва да си наясно със себе си - твоите плюсове и минуси, силни и слаби места. Ако палиш на четвърт, примерно, ти трябва спокоен (но не флегматичен, естествено) човек, който може да те успокои. Другото нещо е да знаеш какъв тип момче търсиш и да не си губиш времето с останалите. Сигурно сега си нямаш и идея какъв тип момче търсиш, затова давай шанс на повече момчета и не ги режи веднага... Излизай, забавлявай се, мисли и нещата ще се наредят.

Най-важният съвет, който мога да ти дам, е да действаш спрямо интуицията си, както ти мислиш, че е най-добре. Избягвай да се водиш по приятелките си и да искаш техните съвети. Ако ти трябва съвет, говори с момче. За да опознаеш момчетата и тяхната природа, общувай с тях. Дори форумът може да ти даде доста ценна информация, ако откриеш "свестните" и осмислиш това, което пишат. Възможно е да ти се струва скандално, цинично, не на място, отвратително, но са прави и си представи в каква хармония със себе си и света ще си, когато го откриеш.

Работи върху себе си, изграждай се като характер, слушай какво най-близките ти хора казват за теб, преценяй кое ти харесва и кое - не и се променяй.
За външния вид мисля, че няма нужда да говорим. Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

mamabo6ka
04-15-2012, 11:49
Без снимка няма как да ти кажем дали ще намериш подходящото момче. Днес момчетата гледат първо външния вид. Не това дали се правиш на селска пръчка, а красотата. Ако нямаш такава... няма как и момчетата да те харесат. Качи снимка.

limoncho
04-16-2012, 17:54
Много благодаря на всички за мненията... и много съжалявам за правописа :D
Относно външният ми вид... смятам, че ще е добре да не се излагам повече, като ви се показвам...
Само за ориентация - доста приличам на това момиче http://www.facebook.com/profile.php?id=100001323298968

marilyn
04-16-2012, 19:00
МАй ти трябва малко самочувствие и самоувереност. Животът ще те среща с много "свестни" и "несвестни" хора: гаджета, лъжливи приятели, колеги и тн. И много от тях няма да са свестни. Просто това е интуиция отначало, после като опознаеш въпросния разбираш дали си струва или не. Нещата често пъти са и до късмет: да срещнеш точния човек в подходящото време...
Едва на 15 си, не се отчайвай. ;)

Robe
04-17-2012, 01:09
Не си се целувала пък почти си щяла да си легнеш с накъв : DD
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/204/096/epic-win.jpg

mamabo6ka
04-18-2012, 22:34
Къв е шанса да имам общи приятели с момичето, което прати?

limoncho
04-19-2012, 18:14
Къв е шанса да имам общи приятели с момичето, което прати?

Тази криси някаква?? се води доста по общителна от мен... една моя фр е имала проблеми с това момиче, и не те съветвам да се занимаваш нея...
Защо питаш? Да не я хареса?? :D

Murzeluvam_i_sportuvam
04-26-2012, 00:59
Не мисля, че трябва да "търсиш". Всичко идва от самосебе си в подходящия момент. :)

100 % ЗА. И аз от доста време съм спрял да търся... оставям се на съдбата да реши кво да ме прави.

limoncho
04-28-2012, 18:08
100 % ЗА. И аз от доста време съм спрял да търся... оставям се на съдбата да реши кво да ме прави.

Мен съдбата явно не ме отразява, защото каквото и да ме прави все нищо не става :( :( :(

Burn94
04-28-2012, 18:26
Като за начало си смени обкръжението... Казваш че търсиш свястно момче обаче покрай теб всичките били простаци. OK моята съгражданка пантерата е права че "свестен" е много субективно понятие ама щом тези покрай теб не отговарят на критериите ти какво правиш там ?! След като започнеш да се срещаш с нови хора може пък и да срещнеш някой който се отличава от бандата простаци. И между другото само дори и да тръгнеш с някой не си лягай с него на втория ден или там каквото е било с другия където са те разубедили... Не че съм перфектния, имам толкова недостатъци че ми е по-лесно да изброя хубавите ми страни, ама аз лично не бих имал сериозна връзка с момиче което познавам от 2 дена и тя си легне с мен (не знам може би при някакви изключителни обстоятелства ...) общо взето тогава ще съм на варианта "еБъ и бегАм".

anonymous708973
04-28-2012, 21:10
100 % ЗА. И аз от доста време съм спрял да търся... оставям се на съдбата да реши кво да ме прави.

Не трябва да си с нагласата да си "хванеш" гадже, ама да чакаш съдбата е мега малоумно. Работиш върху себе си, отправяш си предизвикателства, ставаш по-добър човек и се запознаваш с нови хора. Правиш усилия, защото така наречената съдба помага на смелите.