PDA

View Full Version : Започвам да се влюбвам в най-добрият ми приятел,това лошо ли е ?!



PetyaaP
04-08-2012, 22:08
От малка има едно момче което е било до мен и в добро и в лошо,но от скоро аз го възприемам като повече от човека,който винаги е бил до мен,лошо ли е ?

msdattt
04-08-2012, 22:32
Не разваляй приятелството си, ако не си сигурна, че чувствата са взаимни ;х

PetyaaP
04-08-2012, 22:39
точно от това ме е страх,защото сега той е човекът на когото и сега да звънна ще дойде,но ако му призная може да се учужди от мен,от това ме е страх ...

msdattt
04-08-2012, 22:45
точно от това ме е страх,защото сега той е човекът на когото и сега да звънна ще дойде,но ако му призная може да се учужди от мен,от това ме е страх ...

имала съм същия проблем, харесваше ме, призна ми го и точно, когато не трябваше, отчуждих се от него, той пък започна да се сприятелява с най-добрата ми приятелка и сега ходят :D но работата е там, че сме седмица две ми мина и вече пак сме си приятели, но... сега не мога да споделям с него и сме по-скоро като.. абе вече не сме си най-добри приятели :D и исках точно това да ти кажа, смисъл, ако не си сигурна, че и той изпитва същото, по-добре не рискувай, ако пък искаш просто му подай леки сигнали и виж как ще ги приеме ;)

PetyaaP
04-09-2012, 07:30
ще опитам,но пък от друга страна и приятелите му няма да са съгласни с мойте чувства,просто ме е страх,смисъл прегръщаме се и текива,но не знам дали за него това не е само приятелство :(

ivcheto0o
04-09-2012, 10:41
Лошо е ако и той не изпитва същото.Но все пак мисля,че по-лошо би било да не му признаеш и да се измъчваш.

scandalousLady
04-09-2012, 10:44
Лошо е ако и той не изпитва същото.Но все пак мисля,че по-лошо би било да не му признаеш и да се измъчваш.

+1 Прав/а е .

SuperDess~!!
04-09-2012, 13:57
Еми незнам ти си помисли дали след като тръгнете ( ако тръгнете ) и след това скъсате .. Еми задай си въпроса - Ще го има ли това приятелство след това?! ;))

PetyaaP
04-09-2012, 14:02
Точно от това ме е страх,но пък искам да разбера дали може да сме повече от това,може и да има нещо към мен,но може неговият подход да е само приятелски ..

In*The*Face
04-09-2012, 14:06
Ох, това с "не си разваляй приятелството" е толкова банално, че чак ми се плаче. Ако сте толкова добри приятели, няма да има проблем, дори и чувствата да не са ви взаимни. Преди години съм имала връзка с най-добрия си приятел, разделихме се, но и до днес сме много близки. Истинските взаимоотношения трудно се развалят.

FuCKkK13
04-09-2012, 15:40
аз пък предлагам да говориш с него,но преди да му кажеш го помоли да ти обещае,че ако от негова страна не е същото ще си останете приятели и всичко ще е по старому и толкова ! успех :)