PDA

View Full Version : Не изпитвам същите чувства към нея както в началото



selassie
04-08-2012, 22:32
Здравейте на 21 години съм и имам приятелка с която сме заедно 4 месеца + 2 два месеца в които бяхме разделени поради това ,че аз я бях оставил.След това естествно съжелявах за това и с 300 зора тя ми прости и сега отново сме заедно.Преди я чувствах някак си по близо а сега не е същото, тя ме обича но аз не съм сигурен дали я обичам.Приятно ми е с нея, прекарваме си добре , не се караме но наистина като ,че ли тръпката я няма, може би защото ми угажда твърде много а аз не съм свикнал така.Не знам дали да продължавам да бъда с нея след като все по често започвам да се питам дали наистина искам да бъда с нея.. Живея в студ. общежитие а тук стойностните момичета са кът.

DisappointedDreamer
04-09-2012, 00:13
Е, ти сливи ли имаш в устата? Сядаш с нея, и казваш какво чувстваш и си тръгвате всеки в различни посоки, по живо по здраво.

msdattt
04-09-2012, 06:09
По-добре й го кажи направо, може в началото да й е гадно, задето си направил така, но поне след време ще се опомни и ще види, че си постъпил по-правилно, отколкото едва ли не да се чувства виновна по някакъв начин, че те е принуждавала да й казваш "Обичам те" едва ли не само по задължение. ;)

marin4itu
04-09-2012, 10:35
Угажда ти, държи се добре с теб, а ти мрънкаш. Ако ти се пънеше на всяка дума, пак щеше да си недоволен, защото никога не се съобразява с теб. Цени това, което имаш.

scandalousLady
04-09-2012, 10:42
По-добре и кажи какво мислиш вместо да я лъжеш,защото освен своето губиш и нейното време ;) .

ivcheto0o
04-09-2012, 10:45
Съгласна съм с marin4itu. Но все пак няма да е лошо да и кажеш нещата директно и да спреш да я заблуждаваш...

slimbo
04-09-2012, 11:20
Угажда ти, държи се добре с теб, а ти мрънкаш. Ако ти се пънеше на всяка дума, пак щеше да си недоволен, защото никога не се съобразява с теб. Цени това, което имаш.

Това! и защо не и кажеш как се чувстваш ........

In*The*Face
04-09-2012, 13:51
Е и като са "кът" ти какво? Заряза доброто момиче, съжали, върна си я, ама сега пак не си сигурен. И това човек на 21 години. Според мен просто не я заслужаваш. Ще минат още 4-5 годинки и ще се седиш какво гадже си имал в студентските години. Явно е, че сега не ти е тръпка, поне не я залъгвай.

SmilezZz
04-09-2012, 13:55
Угажда ти, държи се добре с теб, а ти мрънкаш. Ако ти се пънеше на всяка дума, пак щеше да си недоволен, защото никога не се съобразява с теб. Цени това, което имаш.

Точно.
Ще оставиш и после какво? Пак ще съжаляваш и пак ще искаш да се върнеш при нея , ама тоя път няма да ти се получи, защото тя вече ще е осъзнала, че се раздава за човек, който не заслужава.

In*The*Face
04-09-2012, 14:02
Точно.
Ще оставиш и после какво? Пак ще съжаляваш и пак ще искаш да се върнеш при нея , ама тоя път няма да ти се получи, защото тя вече ще е осъзнала, че се раздава за човек, който не заслужава.


Ами да, именно. По-добре за мацката да я остави, за да и дойде и на нея акъл в главата. Игрички на "иди ми, дойди ми" никой не обича. А той ще съжали след години, като му минат през ръцете какви ли не и разбере, че свестните не се намират лесно.

Chacho
04-09-2012, 14:06
Абе ше се сети. Ше мине още 5 свестни, ше ги заебе и тех, и накрая ше си хване 6та и ше го боли хуя. Не го забивайте във фаталистични сюжети.

In*The*Face
04-09-2012, 14:08
Абе ше се сети. Ше мине още 5 свестни, ше ги заебе и тех, и накрая ше си хване 6та и ше го боли хуя. Не го забивайте във фаталистични сюжети.


И до кога ще го боли хуя? Или той ще е вечен ерген - млад, свободен и красив. И още 25 да мине, все ще дойде един момент, в който той ще е прецакания.

Chacho
04-09-2012, 14:19
Времето ше покаже докога. Нищо не е изпуснал. Щом е намерил причина да се махне от нея, значи е имало такава. Просто като си сам и започваш да я забравяш. Според мен не е готов за сериозна връзка и е редно да си тича с отвързан хуй. Свестни мацки - бол, ще си намери по-натам и за нещо сериозно.

In*The*Face
04-09-2012, 14:35
На 21 години да си като тийн на 12-13, с мотото "прекалено е добра и не става" при всички положения не звучи сериозно. Причина винаги може да се измисли, отделен е въпроса до колко сериозна е тя. А по начина по който той е описал своята - звучи като "дай си ми куклите, на си ти парцалките и обратно на село". Ако му е за едини секс и такива мацки - бол, не е нужно да залъгва някой, само заради едното почукване.

FuCKkK13
04-09-2012, 15:38
^ съгласна.... просто доста често става така,че един идиот да е с добро момиче и една кучка да е с добро момче.. нека поне един такъв откажем...

към автора: не се обиждай,не казвам,че си идиот,говоря принципно.. просто щом така мислиш говори с нея и я остави,за да няма после ''ама аз мислех,че ще сме дълго заедно'' ''е да ама пък аз си развявах половия орган'' ''трябваше да ми кажеш по-рано'' ''ами трябваше...'' ... така че по-добре сега!

Chacho
04-09-2012, 20:13
Добре, бе, момичета. Говорите така, все едно вие не бихте зарязали някой, ако ви изчезне тръпката. Не говоря за секс, говоря за омръзване. Млад е и не е нужно да прави компромис с това.

In*The*Face
04-10-2012, 07:38
Добре, бе, момичета. Говорите така, все едно вие не бихте зарязали някой, ако ви изчезне тръпката. Не говоря за секс, говоря за омръзване. Млад е и не е нужно да прави компромис с това.

Като е изчезнала тръпката веднъж, не е нужно да се връща втори път. Все пак една връзка е от двама, а да нараниш един и същи човек два пъти, защото не знаеш какво искаш е детинско, глупаво, но не и мъжко.

Evelynn
04-11-2012, 17:20
Здравейте на 21 години съм и имам приятелка с която сме заедно 4 месеца + 2 два месеца в които бяхме разделени поради това ,че аз я бях оставил.След това естествно съжелявах за това и с 300 зора тя ми прости и сега отново сме заедно.Преди я чувствах някак си по близо а сега не е същото, тя ме обича но аз не съм сигурен дали я обичам.Приятно ми е с нея, прекарваме си добре , не се караме но наистина като ,че ли тръпката я няма, може би защото ми угажда твърде много а аз не съм свикнал така.Не знам дали да продължавам да бъда с нея след като все по често започвам да се питам дали наистина искам да бъда с нея.. Живея в студ. общежитие а тук стойностните момичета са кът.

Почти същото се случи и с мен.. Бяхме заедно 4 месеца, но след всичките малки 'караници' за незначителни неща се разделихме. Каза ми, че не чувства същото като преди..Опитах се да си го върна, еми не става. Човек, като не изпитва вече това, което преди, нищо не помага..

Щом се питаш искаш или не, според мен не искаш. Човек трябва да е сигурен какво иска. Не си играй с чувствата й.
Не удължавай агонията според мен..

balu4ka
04-11-2012, 19:08
Тръпката си е отишла ,ако въобще я е имало.Ти си виновен,можеш единствено да се хапеш там където не се стигаш ,после.Защото ,очакваш всичко да става както ти искаш,само да ти кажа ,че в една връзка има двама души.След като мислиш за евентуална раздяла,всичко е ясно...

Chacho
04-11-2012, 21:18
Като е изчезнала тръпката веднъж, не е нужно да се връща втори път. Все пак една връзка е от двама, а да нараниш един и същи човек два пъти, защото не знаеш какво искаш е детинско, глупаво, но не и мъжко.

Връщането да. Според мен не е осъзнал, че дори и сега не я иска чак толкова. Тоест, дори да се съберат, пак няма да е доволен и ще я зареже.