PDA

View Full Version : Как да кажа на момиче, че съм влюбен в нея?



momcheto93
04-09-2012, 07:55
Влюбен съм в едно момиче от отдавна, опознати сме добре.
Интересува как да и го кажа, че съм влюбен в нея или с нещо друго ?

Дали ще е проблем където е с една година по голяма?

PetyaaP
04-09-2012, 08:14
Спордед мен няма да е проблем възрастта,ако мислиш,че има същото към теб и признай,но пък в край на сметка риск печели риск губи,според мен и кажи направо,че имаш нещо към нея,или и го подскажи и ако тя има нещо към теб не мисля,че едната година ще е проблем.ЗА ЛЮБОВТА НЯМА ГРАНИЦА :)

momcheto93
04-09-2012, 08:24
Спордед мен няма да е проблем възрастта,ако мислиш,че има същото към теб и признай,но пък в край на сметка риск печели риск губи,според мен и кажи направо,че имаш нещо към нея,или и го подскажи и ако тя има нещо към теб не мисля,че едната година ще е проблем.ЗА ЛЮБОВТА НЯМА ГРАНИЦА :)
Как да и подскажа , аз мисля че ако и го кажа направо няма да много добре ?

PetyaaP
04-09-2012, 08:58
Ами,например започни да я закачаш,сближи се с нея,възползвай се от някой повод,например рожден ден и и подари червени рози,те са знак на любовта,предложи и да излезнете,заведи я на разходка само двамата поговорете си и и намекни :)

a1a2b3v
04-09-2012, 09:40
...предложи и да излезнете,заведи я на разходка само двамата поговорете си и и намекни :)

Бе кви са тия намеци, кво е тва нещо. :D
Авторе, ако и кажеш, че я харесваш нищо няма да постигнеш, най-много да я накараш да се отдръпне. Давай с действия.

momcheto93
04-09-2012, 10:04
Бе кви са тия намеци, кво е тва нещо. :D
Авторе, ако и кажеш, че я харесваш нищо няма да постигнеш, най-много да я накараш да се отдръпне. Давай с действия.

Съгласен съм с теб.

Ако може кажи с какви действия?

a1a2b3v
04-09-2012, 10:39
Не е сложно. Като за начало я попитай да излезнете някъде(може да е на кафе, или някъде където да сте си само двамата ти си решаваш). Oпитaй ce дa я oпoзнaeш, дa paзбepeш интepecитe й, ĸaĸвo й xapecвa, ĸaĸвo я влeчe.Koгaтo paзгoвapятe, глeдaй я в oчитe. Cлyшaй внимaтeлнo дoĸaтo гoвopи, бeз дa я пpeĸъcвaш.Учacтвaй в paзгoвopa. Можеш да и направиш някой комплимент, но само ако наистина го мислиш и недей да прекаляваш с комплиментите, защото може да има обратен ефект. Когато видиш, че се отпуска и се чувства добре в компанията ти започваш да търсиш близост. Намираш си поводи да я гушнеш, хващаш я за ръчичка. Ако се дърпа недей да я притискаш ами и даваш време и после отново опитваш. След като вече има инициятива и от нейна страна създаваш необходимата атмосфера и я целуваш.

momcheto93
04-09-2012, 10:46
Не е сложно. Като за начало я попитай да излезнете някъде(може да е на кафе, или някъде където да сте си само двамата ти си решаваш). Oпитaй ce дa я oпoзнaeш, дa paзбepeш интepecитe й, ĸaĸвo й xapecвa, ĸaĸвo я влeчe.Koгaтo paзгoвapятe, глeдaй я в oчитe. Cлyшaй внимaтeлнo дoĸaтo гoвopи, бeз дa я пpeĸъcвaш.Учacтвaй в paзгoвopa. Можеш да и направиш някой комплимент, но само ако наистина го мислиш и недей да прекаляваш с комплиментите, защото може да има обратен ефект. Когато видиш, че се отпуска и се чувства добре в компанията ти започваш да търсиш близост. Намираш си поводи да я гушнеш, хващаш я за ръчичка. Ако се дърпа недей да я притискаш ами и даваш време и после отново опитваш. След като вече има инициятива и от нейна страна създаваш необходимата атмосфера и я целуваш.

Опознати сме , знам и интересите , знам какво харесва, знам какво я влече?

In*The*Face
04-09-2012, 14:42
Опознати сме , знам и интересите , знам какво харесва, знам какво я влече?

Ами тогава действай според интересите й. Заведи я на филм, който знаеш, че ще и хареса, поздрави я с някоя песен, заведи я на хубаво място. Покажи и, че нещата които я вълнуват са интересни и на теб и така. Никой не може да ти каже стъпка по стъпка и час по час какво да правиш. То просто се усеща.

SmilezZz
04-09-2012, 15:25
Намекни й / докажи й , че я харесваш. С думи няма да постигнеш кой знае колко , по-добре е с действие тя да се увери, че наистина имаш чувства към нея.

SweetySmallDevil
04-09-2012, 18:08
Възръстта не е проблем, въпроса е дали тя ти е показвала, че има някакви чувства към теб ... иначе единствения начин е да си директен, с увъртане няма да станат нещата ...