PDA

View Full Version : Объркана съм.



beachy_bunny
04-09-2012, 09:36
Здравейте! Всъщност не знам къде е проблема ,но мисля,че е от лошото време което ми вкарва само мрачни мисли в главата.Така от 1 месец съм с едно момче,всичко е прекрасно , не се караме ,нямаме проблеми,разбираме се чудесно,но с всеки изминал ден чувствата ми стават все по-силни ,но не в рамките на нормалното ами прекалено силни ... Вече аз самата не мога да се позная.Станала съм ужасно ревнива,ако има 1 час през който да не сме говорили аз започвам да си мисля какво ли не ... Не знам какво да правя.Всеки ден сме заедно... Това настроение ме обзе преди 2 дни,пробвах да се отдалеча малко от него,но той не го допусна.Имам един въпрос към вас : Доверието с времето ли се изгражда или просто трябва да го има? Защото съм имала една сериозна връзка в рамките на 2 години,но ние тогава бяхме малки на по 14 ,бяхме в един клас ,пишехме си постоянно,пък и той си беше смотан и сякаш доверието си го имаше от началото.След него бях много изморена и имах 2 момчета с които се виждах 1 година,но всичко беше секс и доверие не ми беше нужно. И моля ви дайте ми съвет как да забавя нещата.Как да подтисна малко тези чувства и ревността?Благодаря предварително!

scandalousLady
04-09-2012, 10:37
Доверието с времето ли се изгражда или просто трябва да го има? - Разбира се,че с времето. Чувствата няма как да ги подтиснеш поне според мен. За ревността, щом нямате проблеми и момчето си те харесва, не се тревожи. Не може всяка една минута да е при теб или да си говорите, или пишете.. не си мисли лоши работи, занимавай се с нещо докато не е при теб вместо да се тормозиш.

In*The*Face
04-09-2012, 14:47
Според мен е рано за такова обсебване. На първия месец от връзката това може само да го сплаши и отблъсне. Доверие се изгражда, но трябва да положиш усилия. Ако сама се вкарваш във филма - няма да се получи. Остави нещата да се случват естествено. Ако ти не му се обадиш, все той ще те потърси. След час, два. Ти трябва да си имаш и други занимания все пак. Не пресилвай отношенията ви.

SisiStrange
04-09-2012, 14:54
Като че ли с времето дойде. Той се доказа като човек, на когото може да се има пълна доверие.

Мисля, че малко прекаляваш с вкарването във филми. За 1 час нищо няма да направи. Нито за 2, нито за цял ден.

Единствено можеш да го отблъснеш като не му даваш никакво лично пространство и време за негови си работи.

SmilezZz
04-16-2012, 17:09
Доверието с времето се изгражда - да. А при вас е прекалено рано , за да сте изградили напълно такова. А да не говорим за обсебването до такава степен, не е хубаво да се вманиачаваш по него за толкова кратко време - разбирам те, но все пак ... Няма защо да се притесняваш, когато момчето си те харесва и не допуска да избягаш от чувствата си: било то любовта или ревността. :D

Fascinating
04-16-2012, 17:12
Влюбена си , довери му се , ако те нарани - бий му шута и така !