PDA

View Full Version : Казарми в София



pafch0
04-09-2012, 10:59
Здравейте на всички!

Цялото ми семейство, изключае женорята са минали през казармата.
От малък имам страст към оръжията и покрай тази страст чувствам че казармата е мястото за мен.

Родителите ми са достатъчно либерални и не ме натискат да ходя, макар че сега не е задължителна. Оставили са ме сам да избера. И да, избора съм си го направил - искам да отида.

Работата е там че не знам къде да ида!

Брат ми е бил в транспортните войски, бил е шофьор на БТР, може и да го последвам.

Света е малък , няма начин да няма някой военен тук който да ме упъти за действащите поделения.

П.с. На 20 години съм.

k-t s
04-10-2012, 13:23
Бягай към военното в Търново или АМВР София.

pafch0
04-10-2012, 23:57
Няма ли казарми вече? Не говоря за офицерски училища или да ставам ушев..

k-t s
04-11-2012, 07:39
Последния набор в казармите мисля,че беше '88 , ти къде си живял до сега,че да не знаеш?

pafch0
04-11-2012, 12:42
Родом съм в София, 2008 напуснах града по семейни проблеми и отидох в Русе.
Живях и се издържах сам докато си завърших даскалото. 2011 се върнах в София.

В Русе помня че имаше едно поделение там, викаха му "Жабешкото". Но в тоя град , крака ми повече няма да стъпи.

dimitar_ak
04-17-2012, 05:54
Армията ни вече не е наборна. Можеш да станеш кадрови войник, което си е работа като всяка друга. Като ти омръзне напускаш.

pafch0
04-25-2012, 17:50
Армията ни вече не е наборна. Можеш да станеш кадрови войник, което си е работа като всяка друга. Като ти омръзне напускаш.

A къде мога да отида да кандидатствам за кадрови. Имам претенции към контингента в Босна. (Поне такива слухове чувам че имаме там контингент.)

Ilikeliljon
05-18-2012, 14:43
Имаме контингент в Босна, ама ти не се натиска преди да си проучил нещата. Виждал съм обяви в бюрата по труда, но разбира се най-сигурно е да се отиде във военното окръжие - http://instituciiiorganizacii.obekti.sofia.point.bg/столично+военно+окръжие/14474