PDA

View Full Version : Объркана отново !!!!!!!



slimbo
04-09-2012, 11:16
..............Няма значение...................

libal44
04-09-2012, 11:34
Падаш си по него от 2 години...красота, как всичко общо се побира в 3 разменени погледа.

slimbo
04-09-2012, 11:37
Падаш си по него от 2 години...красота, как всичко общо се побира в 3 разменени погледа.

Само не разбрах тва как ми помага

libal44
04-09-2012, 11:41
Мисленето сама трябва да го правиш.Действието също.

slimbo
04-09-2012, 11:42
Мисленето сама трябва да го правиш.Действието също.

Ама аз не знам в каква насока да мисля

slimbo
04-09-2012, 12:07
Падаш си по него от 2 години...красота, как всичко общо се побира в 3 разменени погледа.

И защо си мислиш така.......?

In*The*Face
04-09-2012, 13:47
Така е написан тоя пост, че почти нищо не разбрах. Писала си му, не ти е отговорил, според мен не трябва да правиш нищо повече. Ако пак се засечете "случайно" или не опитай да го заговориш нещо, а не само да си се плезите и усмихвате. То ще си проличи ще стане ли или не.

DisappointedDreamer
04-09-2012, 16:31
Падаш си по него от 2 години...красота, как всичко общо се побира в 3 разменени погледа.

Мда. Само май външния му вид харесваш. Както и да е. Изчакай да видиш дали ще ти пише. Ако да - покани го да излезете. Ако ли не, ако пак го засечеш някъде го заговори, вземи му телефония номер и на по-късен етап го покани да излезете.

slimbo
04-09-2012, 18:10
Мда. Само май външния му вид харесваш. Както и да е. Изчакай да видиш дали ще ти пише. Ако да - покани го да излезете. Ако ли не, ако пак го засечеш някъде го заговори, вземи му телефония номер и на по-късен етап го покани да излезете.

Ами не мисля! Виждала съм го да прави толкова добри неща , а в деня с боулинга го видях да гали едно малко котенце и така се размекнах , че.......

slimbo
04-09-2012, 18:17
Мда. Само май външния му вид харесваш. Както и да е. Изчакай да видиш дали ще ти пише. Ако да - покани го да излезете. Ако ли не, ако пак го засечеш някъде го заговори, вземи му телефония номер и на по-късен етап го покани да излезете.

Ами не мисля! Виждала съм го да прави толкова добри неща , а в деня с боулинга го видях да гали едно малко котенце и така се размекнах , че....... , също има чувство за хумор , обаче има и лоши страни /смисъл пуши и не влиза много в часовете в даскало/ ама все пак искам го като гадже не като син и няма лошо да е "лошо момче"