PDA

View Full Version : Споделете опит



saveguard
04-09-2012, 18:58
Здравейте,пиша ви относно тема свързана с целуването.Въпросът ми е - как, по време на целуването ,да го направя по- приятно;п.Разкажете какво най -много ви харесва ,когато вашия приятел или приятелка ви целува и прави друго освен това. Целувки по вратлетло, нещо с ръцете по гръбчето ли. Споделете, ако може. Благодаря ви :)

In*The*Face
04-10-2012, 11:32
Направо ме изумявате с тия теми. Това е толкова относително, колкото 50% от останалите въпроси по темите. Едни обичат едно, други друго. Попитай приятеля си как му е по-приятно и така ще знаеш от първа ръка. Целуваш ли се с любим човек винаги е хубаво.

SmilezZz
04-12-2012, 14:57
Всичко си е строго индивидуално. На едни им харесва едно , на други - друго. Просто поговори с половинката си и разбери какво харесва. А и когато си с любимия човек, надали има нещо, което ще е неприятно, ако се харесвате и имате наистина чувства един към друг.

Урсула
04-12-2012, 19:11
Наистина си е до човека. Аз примерно лапвам от тия лютивите дъвки или ментов бонбон, понеже после устата много приятно изтръпва при целувката.
Не мисля, че е добра идея да питаш, щото, замисли се, някво тъпо звучи "А как да те целувам, миличко, а с ръчичките си кво да правя?" Експериментирай. К'вото ти дойде наум на момента (не го репетирай, че ще излезе смешно) - действай.
Иначе, целувки по вратлето ОПРЕДЕЛЕНО. Редуване на засмукване, леко гризване, близване и чиста целувка, мммм. Обичам и да ме галят по врата. И да ми гризва устните. Такива неща :)

SisiStrange
04-12-2012, 19:19
Това би следвало да си ви идва отвътре. Не да търсите справочник.

ShtrudeL
04-12-2012, 19:43
С какво ще ти помогне това, че обич'м баавните и дълги целувчици с ммммЪного езичета?