PDA

View Full Version : Моля помогнете



hesoyam
04-09-2012, 20:02
Здравейте,
В тази тема ще включа 2 въпроса, за да не правя две отделни теми. Та единият въпрос е : Бихте ли ми дали/препоръчате някаква програма, с която бързо да кача килограми, защото съм 172 см, а едва 63 кг (на 13 години съм)... И вторият въпрос може би засяга донякъде първия. На гърба перките ми са доста издадени, което според мен е от това, че съм слаб с тази височина и тези килограми. Перките сякаш са издълбани ии..доста грозна изглежда според мен. Ако можете да помогнете направете го, ако ще се подигравате с нещо, запазете го за себе си. (:

young.wild.and.free
04-09-2012, 20:40
Защо ти е да качваш? Според линка си 2 кг под перфектните за теб и си в границата от от медицинска гледна точка. http://www.zdravoslovno.com/calculators-ideal-weight/ Според това, което разбрах, явно искаш не килограми, а просто да станеш мускулест?

hesoyam
04-09-2012, 20:48
Благодаря. Ми да искам да стана такъв, но все пак това с перките ако знаеш как да го оправя... :/

young.wild.and.free
04-09-2012, 21:10
Предполагам, че ако заякнеш ще се поскрият. Никва идея честно казано, но ако искаш да работиш върху тялото си е много добре да започнеш с лецеви и коремни. Повечето момчета са с кльощави ръцете. Ако те се променят, изглеждате по коренно различен начин.

hesoyam
04-10-2012, 06:25
Благодаря за съдействието! :)

DownloadVirus
04-10-2012, 08:14
Момче тамън щях ти кажа,че си кльощав и трябва да ядеш,ама хубаво,че видях..На 13 години си,Херкулес ли искаш да станеш? ...

rgddfgd
04-12-2012, 23:08
Приятелю, хапвай здраво! :)) Това мога да те посъветвам аз. Според мен ти е рано за хранителни режими, добавки и т.н. Просто яж хубаво, по 5-6 пъти на ден, не яж боклуци, старай се да ядеш готвено, плодове и зеленчуци (макар вече повечето от тях да спадат към не толкова качествените храни) и се ориентирай към някакъв спорт. Който спортува активно ще ме подкрепи. Ако имаш възможност прави това, което ти харесва. А за перките - нормално е - висок си и си слаб. С времето ще наедрееш и всичко ще е чук! :)

hesoyam
04-16-2012, 17:31
Ами 2 месеца ходих на фитнес, но понеже вече не мога да ходя, имам желание да тренирам стрийт фитнес, а също и с това от година вече тренирам волейбол. Благодаря на всички за отговорите! :)