PDA

View Full Version : ako moje nqkoi da mi obqsni ...blagodarq predvaritelno



freshboy
04-09-2012, 21:16
neznam dali tuka e mqstoto kadeto da pitam no dr ne se setih... hodih da mi leqt kur6um .....strqskah se dokato spa...ta vaprosnata baba dokato lee6e kur6uma po4na da mi govori za nqkakva katastrofa ...daje ot raztopenoto olovo se obrazuva ne6to kato kola....i nemoga da razbera tva v bade6te li 6te mi se slu4i.....

defender
04-09-2012, 21:34
не, просто ти е казала каква е причината да се стряскаш, т.е. че си изживял в миналото някакъв инцидент с кола, от което си започнал да се стряскаш. И между другото съветвам те да не ходиш повече при такива хора.

freshboy
04-09-2012, 21:40
blagodarq za izqsnqvaneto.... :) i mislq da poslu6am saveta ti ...

desirebg
04-09-2012, 21:40
Аз лично като се стресна много и ходя , понеже човешките разбирания са доста интересни и самото ни подсъзнание базира на тях, а според моето това е начин да ти олекне, въпреки че съм 99% сигурен че само парите си даваме.
defender - кажи защо ако може :)

defender
04-09-2012, 21:48
^
защото тези хора боравят със сили, които не са от Бога, дори и да споменават Неговото име.
По-добре отидете на църква и помолете свещеника да ви прочете молитва за здраве.

freshboy
04-10-2012, 10:19
a izlqtiqt kur6um pokazva samo ot kakvo si se upla6il li ?....za6toto imah 4uvstvoto 4e babata po4va da mi gleda v bade6teto ne6to.....

young.wild.and.free
04-10-2012, 10:44
Всичко е до силата на съзнанието. ;-)

koshtramba
04-10-2012, 10:47
defender, звучиш като поп, който няма клиентела.

defender
04-10-2012, 11:02
^
ми ок, и сега кажи какво трябва да направя за да се почустваш добре и да не ти звуча.

може би и ти звучиш като човек на когото баба му е баячка и няма клиентела.
мога и още да си фантазирам.

gandalfepi4
04-10-2012, 11:40
http://images.cheezburger.com/completestore/2011/11/13/eb080c35-8bed-4c39-98af-83ef3369f2ad.jpg

defender
04-10-2012, 13:20
едно време беше по-красноречив

young.wild.and.free
04-10-2012, 14:10
Кви сте такива агресивни бе?

Wikito
04-12-2012, 18:36
^
защото тези хора боравят със сили, които не са от Бога, дори и да споменават Неговото име.
По-добре отидете на църква и помолете свещеника да ви прочете молитва за здраве.

+ 1 (10 букви)

ScarlettS
04-12-2012, 20:27
Defender, мисля, че ти намерихме момиче!

gandalfepi4
04-13-2012, 08:09
Defender, мисля, че ти намерихме момиче!

За какво му е?

Той е хомосекс

ScarlettS
04-13-2012, 10:29
За какво му е?

Е как? Да спи на съседното легло. Той за друго не я иска, не прочете ли обявата му в съседната тема? :D

npp
04-13-2012, 13:41
вие се майтапите, но намирането на полов партньор вече не представлява никаква трудност за разлика от преди 4-5 хилядолетия когато Яков е трябвало да работи в продължение на два пъти по седем години като слуга на бащата на неговата възлюбена за да може баща и да му я отстъпи за жена, понеже тогава в света е имало много малко хора - светът е бил много слабо населен, а сега света е пълен с жени за мъжете и с мъже за жените - няма "дефицит" в това отношение, например преди години се бях регистрирал в някакъв сайт, а оттам профила ми беше попаднал някак автоматически в разни сайтове за запознанства и веднага десетки момичета ми бяха писали, като доста от тях бяха от сащ

"А като видя Яков Рахил, дъщерята на вуйка си Лавана, и овците на вуйка си Лавана, Яков се приближи та отвали камъка от отвора на кладенеца; и напои стадото на вуйка си Лавана. И Яков целуна Рахил и заплака с висок глас. И Яков каза на Рахил, че е брат на баща й, и че е син на Ревека; а тя се затече, та извести на баща си..... След това Лаван рече на Якова: Нима, като си ми брат, ти ще ми работиш безплатно? Кажи ми, каква да ти бъде заплатата. А Лаван имаше две дъщери: името на по-старата беше Лия, а името на по-младата Рахил,..... И Яков, понеже обикна Рахил, рече: Ще ти работя седем години за по-малката ти дъщеря, Рахил..... И тъй, Яков работи за Рахил седем години; но, поради любовта му към нея, те му се видяха като няколко дни. След това Яков каза на Лавана: Дай жена ми..... И тъй, Лаван събра всичките хора от това място и даде угощение. А вечерта взе дъщеря си Лия, та му я доведе;..... Но на утринта, ето че беше Лия. И Яков рече на Лавана: Що е това, което ми стори ти? Нали за Рахил ти работих? Тогава защо ме излъга? А Лаван каза: В нашето място няма обичай да се дава по-младата преди по-старата. Свърши сватбарската седмица с тая; и ще ти дам и оная за работата, която ще ми вършиш още седем години. И Яков стори така; свърши седмицата с Лия и тогава Лаван му даде дъщеря си Рахил за жена..... и работи на Лавана още седем години....." Битие 29: 10-30

JungleJaguar
04-13-2012, 14:12
вие се майтапите, но намирането на полов партньор вече не представлява никаква трудност за разлика от преди 4-5 хилядолетия когато Яков е трябвало да работи в продължение на два пъти по седем години като слуга на бащата на неговата възлюбена за да може баща и да му я отстъпи за жена, понеже тогава в света е имало много малко хора - светът е бил много слабо населен, а сега света е пълен с жени за мъжете и с мъже за жените - няма "дефицит" в това отношение, например преди години се бях регистрирал в някакъв сайт, а оттам профила ми беше попаднал някак автоматически в разни сайтове за запознанства и веднага десетки момичета ми бяха писали, като доста от тях бяха от сащ

"А като видя Яков Рахил, дъщерята на вуйка си Лавана, и овците на вуйка си Лавана, Яков се приближи та отвали камъка от отвора на кладенеца; и напои стадото на вуйка си Лавана. И Яков целуна Рахил и заплака с висок глас. И Яков каза на Рахил, че е брат на баща й, и че е син на Ревека; а тя се затече, та извести на баща си..... След това Лаван рече на Якова: Нима, като си ми брат, ти ще ми работиш безплатно? Кажи ми, каква да ти бъде заплатата. А Лаван имаше две дъщери: името на по-старата беше Лия, а името на по-младата Рахил,..... И Яков, понеже обикна Рахил, рече: Ще ти работя седем години за по-малката ти дъщеря, Рахил..... И тъй, Яков работи за Рахил седем години; но, поради любовта му към нея, те му се видяха като няколко дни. След това Яков каза на Лавана: Дай жена ми..... И тъй, Лаван събра всичките хора от това място и даде угощение. А вечерта взе дъщеря си Лия, та му я доведе;..... Но на утринта, ето че беше Лия. И Яков рече на Лавана: Що е това, което ми стори ти? Нали за Рахил ти работих? Тогава защо ме излъга? А Лаван каза: В нашето място няма обичай да се дава по-младата преди по-старата. Свърши сватбарската седмица с тая; и ще ти дам и оная за работата, която ще ми вършиш още седем години. И Яков стори така; свърши седмицата с Лия и тогава Лаван му даде дъщеря си Рахил за жена..... и работи на Лавана още седем години....." Битие 29: 10-30

Ааааахахахахх
Кво пушиш бе човек?
Да не баеш на тревата преди да я пушиш ахахаах

defender
04-13-2012, 19:35
веселба.......

gandalfepi4
04-14-2012, 08:27
веселба.......

Веселба е трима негри да те ебът в гъза, а аз да ти се смея и да те замерям с пуканки от време на време

UNITED2
04-14-2012, 13:11
На мен ми ля куршум една бабуша след операция,само защото майка ми настояваше.. а аз не бях уплашен!Е оловото имаше форма на ножове :D И тая с целия си акъл ме пита дали ми ставал кура,ама моля ти се бе жена,от една операция звЕра ми няма да се предаде 8-) :D

freshboy
04-17-2012, 09:06
6te pomolq samo da govorim po temata....a ne da se karame tuka....... az li4no sled kato mi lq kur6uma taq baba se 4uvstvam po upla6en imam 4uvstvoto 4e sam bil pri var4ka i mi e predskazala samo lo6i raboti....na nqkoi slu4valo li mu se e da hodi da mu leqt kur6um i da mu govorqt za bade6teto....

freshboy
04-17-2012, 09:06
i dali takiva babi mogat da gadaqt...tva mi e mn interesno ..ta nali uj trqbva da te uspokoqt

Rebirthing
04-17-2012, 23:17
Ляли са ми куршум без мое знание, само с моя дреха. Олекна ми честно казано. Изчистват напрежението, но навярно има и такива които могат да гадаят.
freshboy - ти не си ли я попитал дали за бъдещето ти говори ?! По принцип при леенето на куршум или восък излиза изображението на това което те е уплашило, т.е не говорим в бъдеще време...

bowlingForBeer
04-18-2012, 03:02
Какво пушите бе, хора? Всеки има потиснати страхове, които оформят характера му и решенията, които взима и никoй, освен уникално трениран психолог не може да ги открие. Особено неква бабка със запек. Но, сериозно.. какво пушите?

Rebirthing
04-18-2012, 12:19
Хайде, поредното тесногръдно мнение. Не са един или двама хората на които им е подействало. Та при дори проработи, без собственото ми знание. Уви, дори не е плацебо ефект.

ScarlettS
04-18-2012, 13:09
Уви, дори не е плацебо ефект.

На мен това ми беше единственото що годе приемливо обяснение - че действа при тези, които лесно си внушават и вярват в такива неща. Откъде си сигурна, че е положението се е подобрило точно заради леенето на куршум? Не виждам каква е връзката, а има толкова много други фактори, които могат да повлияят.

Rebirthing
04-18-2012, 16:36
Последно са ми ляли куршум когато бях в гимназията. Имах здравословен проблем - сърдечна невроза, панически атаки и тикове. Нещата обаче драстично се промениха за ден, всичко това намаля, а с всеки следващ ден ми беше все по-добре. Майка ми по-късно ми каза, че са ми ляли куршум без мое знание, само с моя дреха, в случая една синя блуза :D ! Всъщност никога не съм виждала жената която ми е ляла куршума, дори името й не знам...

bowlingForBeer
04-18-2012, 22:45
Последно са ми ляли куршум когато бях в гимназията. Имах здравословен проблем - сърдечна невроза, панически атаки и тикове. Нещата обаче драстично се промениха за ден, всичко това намаля, а с всеки следващ ден ми беше все по-добре. Майка ми по-късно ми каза, че са ми ляли куршум без мое знание, само с моя дреха, в случая една синя блуза :D ! Всъщност никога не съм виждала жената която ми е ляла куршума, дори името й не знам...

и си сигурна, че външни въздействия като лекарства и тем подобни са без абсолютно никакъв принус?

Rebirthing
04-19-2012, 08:55
и си сигурна, че външни въздействия като лекарства и тем подобни са без абсолютно никакъв принус?

Никога не съм пила лекарства. В случая повечето не помагат, а водят само до пристрастяване. Родителите ми винаги са били против 15-16 годишно момиче да пие Ривотрил и теб подобни.

ScarlettS
04-19-2012, 11:45
Никога не съм пила лекарства. В случая повечето не помагат, а водят само до пристрастяване. Родителите ми винаги са били против 15-16 годишно момиче да пие Ривотрил и теб подобни.

Все пак се съмнявам да има някаква връзка. Просто не виждам никакво рационално обяснение леенето на куршум да ти се отразява на здравословното състояние.
По принцип при сърдечната невроза не става ли въпрос по-скоро за психологичен проблем, предизвикал тези симптоми? Познавам момиче, на което е поставена такава диагноза. Наистина не се лекува с лекарства, търси се причината за неврозата. С преодоляване на психологичния проблем, намаляват и физическите проявления на болестта. Няма как да знам, дали е имало някаква друга промяна (освен леенето на куршум), която да ти е повлияла на състоянието, но вярвам, че е доста по-вероятно. Възможно е и отиването при тази жена да е донесло някакво успокоение на майка ти, а когато си болен отношението и намалената липса на притеснение на околните също може да играе роля. Не знам, не мога да предполагам какво точно е станало, но мисля, че трябва да има някаква обяснима причина. :)

Cucko0
04-19-2012, 11:57
Кирилицата е задължителна.