PDA

View Full Version : Кога ще му дойде времето



OnlyGirlInTheWorld
04-10-2012, 06:33
Здравейте :)
Имам много странен въпрос, знам че всичко става от самосебеси и вие не можете да ми кажете, но все пак нищо не губя ако ви попитам..
Разделих се с приятеля ми преди няколко дни (1г. и повече бяхме заедно, мн.привързана, голяма обич беше дори сега не знам как стана толко лесно..бтв мн.неща сме правили,опитахме няколко пъти да го направим,но мн.ме болеше и той е разбран и не ме е притискал, после започнахме да се караме прекалено много, връзката ни не вървеше от отдавна и така) през това време се запознах с момче, което доста ме привлича, виждали сме се само в дискотеката за някоя друга приказка и това е, но вече е крайно време да изляза с него, защото много му обещавах, а и на мен ми се иска иии така..
Говорили сме си няколко пъти на тази тема и той знае, че от мен секс ако не съм сигурна в него, няма да получи .. Казвал ми е, че ако си заслужава е съгласен да чака, колкото е необходимо. Казва ми, че момичета не му липсват и не иска това, липсва му любов. Но когато си говорим той все пак винаги оставя малка вратичка да си каже, че все паккк всичко е спонтанно и да не говоря така, че всичко става от самосебеси.
Не знам какво ще стане с това момче, не знам дали ще се харесаме, нищо не знам.. но ако случайно стане нещо .. след колко време би трябвало да си легна с него ... много кофти въпрос задавам и сега ще ме нападнете сигурна съм, но какво пък, все трябва да попитам някой :)
бтв. на 17 съм, момчето е с около 5 години по-голямо :)

TheBeliever
04-10-2012, 06:37
Някакъв график ли очакваш? Когато поискаш - тогава.

Правила няма за тези неща, разберете го най-сетне.

In*The*Face
04-10-2012, 07:21
Няма отговор на този въпрос. Само от теб зависи кога ще се почувстваш сигурна и готова в някого. Ама ти 1 година не си легнала с приятеля си, сега още преди да имаш нова връзка, питаш кога да правиш секс...

qkakukla2
04-10-2012, 12:33
^ Е прави й се сега. Може и да я е страх, че ако не го направи отново ще бъде зарязана, знам ли.


Кога ще сте заедно си зависи от вас, но действай по бързо, не му отправяй повече откази. Ако има ентусиазъм се отпусни, показвай му, че не си безразлична към него. Ако няма вземи нещата в твои ръце.

In*The*Face
04-10-2012, 12:57
Да бе, "легни си с него бързо, за да не те зареже". Айде няма нужда. Ако държи на нея ще изчака колкото е необходимо.

SmilezZz
04-10-2012, 13:10
Иска само секс от теб или поне аз останах с такова впечатление.
Ако наистина му липсва любов, а не просто да си търси поредната , която да за*бе - ще чака , колкото трябва.

YoAnA_kiiss
04-10-2012, 15:26
На твое място не бих си легнала с него за да е щастлив или за да не те зареже, ако те обича ще те чака колкото е нужно, а ако започне да те притиска за това и не си готова бих го зарязала.
Но това си е само мое мнение

qkakukla2
04-10-2012, 19:02
Да бе, "легни си с него бързо, за да не те зареже". Айде няма нужда. Ако държи на нея ще изчака колкото е необходимо.

Не ме разбра, осъзнай се малко преди да пишеш!!!

In*The*Face
04-11-2012, 11:50
Не ме разбра, осъзнай се малко преди да пишеш!!!

До "не ме разбра" бях склонна да се съглася, но аз неосъзнато не се изказвам.

На мен по този начин написано...


...но действай по бързо, не му отправяй повече откази. Ако има ентусиазъм се отпусни, показвай му, че не си безразлична към него. Ако няма вземи нещата в твои ръце.

...ми звучи точно така и не го намирам за правилно.

DisappointedDreamer
04-11-2012, 12:06
след колко време би трябвало да си легна с него

След 15 дена, 4 часа, 36 минути, 17 секуди и 5 стотни.

marilyn
04-11-2012, 14:20
Няма правила в тия неща, няма графици. Когато искаш-тогава. Но да ти кажа, ако го мотаеш прекалено много хич не е добре... в една връзка и секса е важен и то много.

SisiStrange
04-11-2012, 14:32
Той може да изчака, но ако съм на негово място и все ми се отказва, за да не си мислят хората не знам си какво, бих се почувствала нежелана. А това малко или много наранява. Момчетата, които си късат приятелките заради много откази рядко го правят просто, защото са разгонени и не могат да издържат на чакането. Правят го преди всичко, защото им е тъпо все да ги изблъскват.

Ако единствената причина да му отказваш е, че "Пенка от класа си накарала гаджето да я чака 6 месеца, щото е много морална, а другите са к*рви, по-добре си направи кефа. Ако просто отвътре не се чувстваш готова, гледай да го накараш да се почувства желан, докосвай го, показвай му, че искаш, но сега не е времето просто. Ако е точно момче хем ще те изчака, хем на теб истински ще ти се прище по-скоро, отколкото мислиш.