PDA

View Full Version : Проблем при уриниране



fuckerch3
04-10-2012, 08:19
Приятелката ми има проблем при уриниране, а той е следния: когато отиде до тоалетна по малка нужда и вече накрая усеща силно парене , на какво може да се дължи това ? Искам отговори конкретно по темата ако може.

kalpazanka
04-10-2012, 09:17
Дължи се на това, че са се поселили микроорганизми не където им е мястото.

fuckerch3
04-10-2012, 09:22
В смисъл ?

kalpazanka
04-10-2012, 09:29
В смисъл да си изследва стерилна урина и да си пусне урокултура+антибиограма.

fuckerch3
04-10-2012, 09:32
Може ли да е от честото правене на секс, защото след секс много трудно стискам и когато отида ми е така . .

DragonLady
04-10-2012, 09:45
Може ли да е от честото правене на секс, защото след секс много трудно стискам и когато отида ми е така . .

Не мисля, че е от това ;)
И аз правя секс доста често и нямам такъв проблем. По скоро е някаква инфекция на пикочните пътища. На-добре я прати на лекар, и я придружи за морална подкрепа :)

In*The*Face
04-10-2012, 11:52
Не е задължително да е свързано с пикочните пътища. Кажи на приятелката ти да отиде на гинеколог и да си пусне цитонамазка и микробиология.

kalpazanka
04-10-2012, 11:58
Приятелката ми има проблем при уриниране, а той е следния: когато отиде до тоалетна по малка нужда и вече накрая усеща силно парене
Сетих се нещо- това парене да не би да е отвън по гениталиите и да не би да е по-скоро щипене? Течение и сърбеж има ли? С презерватив ли правите секс? Моногамни ли сте?

Опа, това съм го пропуснала.

Може ли да е от честото правене на секс, защото след секс много трудно стискам и когато отида ми е така . .
И на теб ли ти пари?!
Имаш ли изтичане на секрет от уретрата?