PDA

View Full Version : Как да предразположим момиче



dazyfrog
04-10-2012, 12:18
Може ли някакви съвети за предразполагане на момичето преди секс? Какво да говорим след това по време на секс? Как и къде да докосваме и какво друго допълнително възбуждащо може да се прави?

Chacho
04-10-2012, 12:20
Заставаш отпред и я разполагаш някъде.

Предразполагането не се прави, когато ти хрумне. То е модел на поведение и трябва да можеш да я възбуждаш чрез характера си. Ако това го има, е въпрос на 2-3 мръсни думички и една плъзнала се по бедрото ръка.

In*The*Face
04-10-2012, 12:21
Зависи от момичето. Гали я, прави и комплименти, кажи и, че е неустоима, че те възбужда. Докосвай я по цялото тяло, целувай я, оближи с език врата или ухото й. Нещо от този род.

marilyn
04-10-2012, 16:32
Какво да говорим след това по време на секс? Как и къде да докосваме и какво друго допълнително възбуждащо може да се прави?

Ами не те съветвам да дрънкаш много-много по време на секс... мен лично не ме кефи.. след секс за кво да си говорите.. може пак да си помълчите малко и просто да се гушнете.
А как да я докосваш? Ебаси въпроса! Няма точна рецепта, прицнипно тия неща идват отвътре някак си.

anonymous708973
04-10-2012, 16:36
Заставаш отпред и я разполагаш някъде.

Предразполагането не се прави, когато ти хрумне. То е модел на поведение и трябва да можеш да я възбуждаш чрез характера си. Ако това го има, е въпрос на 2-3 мръсни думички и една плъзнала се по бедрото ръка.

С това темата може да приключи. :д

Я първо уточни дали мадамата е девствена, щото ако е, дълга и широка става.

Chacho
04-10-2012, 17:20
Я първо уточни дали мадамата е девствена, щото ако е, дълга и широка става.

Да не кажем даже тесна :D

MakeIT
04-10-2012, 17:44
Относително е.До колкото мога да разбера питаш за ситуация когато сте у вас или у тях.Когато момиче кани или отива на гости на момче тя очаква всичко и нищо.Изиграеш ли си картите си ти.Закачай я,шегувай се с нея направи и комплимент, намери начин да я прегърнеш, целуни я по бузата.И ще имаш отговор на въпросът си както и тя ще знае иска ли или не.Успех!

dazyfrog
04-11-2012, 07:23
интересува ме най много какво да говоря защото нищо не ми идва да казвам докато се натискам

anonymous708973
04-11-2012, 10:28
Тогава няма нужда от приказки. Когато прецениш, че е готова за по-нататък, просто й казваш "Ела в другата стая.", хващаш я и я замъкваш.

Chacho
04-11-2012, 11:39
Кво значи не ми дава??

TheNormalGuy
04-11-2012, 11:56
Chacho, той има предвид, че не му идва да каже нещо.

AniBG
04-11-2012, 12:48
Емм, като не ти идва нищо няма да кажеш бе, момче! Не е толкова сложно, то или ще стане или не! Ако стане - кеф, ако не - здраве да е! А иначе ти и тя девствени ли сте, как стоят нещата, че не видях някъде да си написал?!

П.П. - Мисля, че Chacho и In*The*Face изчерпаха темата!

Chacho
04-11-2012, 12:53
Погрешно съм разбрал. Баце, то правенето идва след нагласата, че можеш да го направиш.

pafch0
04-11-2012, 13:16
За да я предразположиш (готина дума за манипулация).

Започваш да й се натискаш , да я галиш и целуваш по веселите зони (гърба,врата, бедрата, гърдите) да я опипваш леко пак по гърдите или да я галиш по вагината. И без думи нещата стават, иска се само да си внимателен и нежен. С грубости няма да я задоволиш.

Пускаш й език, ако сте голи започваш с езика да я гъделичкаш абсолютно навсякъде.
Като започнеш от врата, минаваш през устните й (респективно и езика й) слизаш надолу бавно към гърдите, правиш една осморка около тях, започваш да й смучеш и гъделичкаш с езика зърната , слизаш вече още по-бавно към корема, там се забавяш още повече и като стигнеш вече гениталиите й, правиш остър завой с езика и минаваш през бедрата и слизаш надолу до към коляното. После изведнъж се изстрелваш нагоре , спираш малко преди вагината й. Но действаш само по вътрешната част на бедрата й. И вече ако си фен на тези работи я шпакловаш. Боричкате се ала бала и накрая действаш.

Повярвай ми, след като свършите - момичето ще те обича много. Само с тези игрички и ако е чувствителна поне 3-4 оргазма може да й докараш. И не няма да ги фалшифицира. Сам ще разбереш като започне да й треперят бедрата и да диша тежко.

П.п. Ако целиш да ти пусне и да се изкефиш само ти... преди "Пускаш й език" ще ти свърши работа. Но ако целиш тя да е доволна, целия текст ще ти свърши работа. Ако не знаеш кво да й кажеш... и шушни нежно в ухото. Използвай креативност и ще ти мине номера :P