PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



ch0c0lat3
04-10-2012, 13:03
Здравейте! Днес прочетох една подобна темичка и реших да споделя моя проблем за да ми помогнете да го разрешим, защото отлагам от доста време. Приятел си имам от година вече и просто не мога да ви опиша колко страхотно беше всичко до септември месец... лятото нямаше ден в който да не се виждахме, бяхме заедно на море и всичко беше толкова прекрасно,че не ми се искаше да свършва но уви. Дойде 15-септемви почна училище, а аз се занимавам с толкова странични неща-танци,тенис,фотография,уро и и всичко ми харесва, но не ми остава време за него.Той постоянно ми звани говорим си, пишем си , но това не е достатъчно виждаме се 1,2 пъти в седмицата и заради това почнахме постояно да се караме и сякаш след всяка караница чувствата ми намаляваха все повече.Още го обичам и ми е хубаво с него , но не е както преди и знам че вече нищо няма да е същото. Моля ви, помогнете ми защото не знам какво да правя , знам че ме обича, доказвал ми го е много пъти и се държи прекрасно с мен, не искам да го наранявам, но не знам дали искам да сме заедно или не :( и знам че ще кажете говори с него , но ако го направя ще го нараня :( искрено ви моля за мнение или съвет . БЛАГОДАРЯ :*

SmilezZz
04-10-2012, 15:26
А какъв е проблема по - точно?
Повече сте натоварени и не ви остава време да излизате?

libal44
04-10-2012, 17:50
Еми нема време от играене на уро по сборовете.

ch0c0lat3
04-10-2012, 18:40
не знам при вас как е но при мен не ми излиза цялата тема за това ще я напиша пак :)

Здравейте! Днес прочетох една подобна темичка и реших да споделя моя проблем за да ми помогнете да го разрешим, защото отлагам от доста време. Приятел си имам от година вече и просто не мога да ви опиша колко страхотно беше всичко до септември месец... лятото нямаше ден в който да не се виждахме, бяхме заедно на море и всичко беше толкова прекрасно,че не ми се искаше да свършва но уви. Дойде 15-септемви почна училище, а аз се занимавам с толкова странични неща-тенис,фотография,уроци,тан и и всичко ми харесва, но не ми остава време за него.Той постоянно ми звани говорим си, пишем си , но това не е достатъчно виждаме се 1,2 пъти в седмицата и заради това почнахме постояно да се караме и сякаш след всяка караница чувствата ми намаляваха все повече.Още го обичам и ми е хубаво с него , но не е както преди и знам че вече нищо няма да е същото. Моля ви, помогнете ми защото не знам какво да правя , знам че ме обича, доказвал ми го е много пъти и се държи прекрасно с мен, не искам да го наранявам, но не знам дали искам да сме заедно или не :( и знам че ще кажете говори с него , но ако го направя ще го нараня :( искрено ви моля за мнение или съвет . БЛАГОДАРЯ :*

bReAk3R
04-10-2012, 19:19
Че тя пак не излиза цялата :D

bebeemalko
04-10-2012, 19:23
поне продължението напиши

ch0c0lat3
04-10-2012, 19:23
Че тя пак не излиза цялата :D
мисля че от тук изчезва дано сега вече е ок :)
Дойде 15-септемви почна училище, а аз се занимавам с толкова неща и не ми остава време за него.Той постоянно ми звани говорим си, пишем си , но това не е достатъчно виждаме се 1,2 пъти в седмицата и заради това почнахме постояно да се караме и сякаш след всяка караница чувствата ми намаляваха все повече.Още го обичам и ми е хубаво с него , но не е както преди и знам че вече нищо няма да е същото. Моля ви, помогнете ми защото не знам какво да правя , знам че ме обича, доказвал ми го е много пъти и се държи прекрасно с мен, не искам да го наранявам, но не знам дали искам да сме заедно или не :( и знам че ще кажете говори с него , но ако го направя ще го нараня :( искрено ви моля за мнение или съвет . БЛАГОДАРЯ :*

sunny32
04-10-2012, 19:29
Пак не ти се получава :D:D

alekota
04-10-2012, 21:38
Нормално е когато сте заети романтиката да остава на заден план .Опитайте се да прекарвате времето си заедно без кавги .

bReAk3R
04-10-2012, 22:25
Може би пак трябва да се намери време, или няма смисъл от връзката.