PDA

View Full Version : Била съм малка ..



wiki-
04-10-2012, 14:55
След 2 месеца ставам на 17 г., а от 9 месеца си имам приятел и бих казала че нещата са сериозни, НО майка ми все ми повтаря че съм била малка .. опитвала съм се да и покажа че годините нямат значение щом съм щастлива ама тя не иска да ме послуша и винаги се караме като стане на въпрос тази тема .. Как да и докажа че не е права .. или че поне няма значение колко съм годишна след като съм наистина много щастлива ..

TheBeliever
04-10-2012, 14:58
За майка си винаги ще си малка. За какво всъщност се карате?

shmatarok
04-10-2012, 14:59
Майка ти е, нормално да се притеснява. Бъди отговорна, слушай какво ти говори, прибирай се навреме, върши си задълженията, за да покажеш, че си зрял човек и може да ти има доверие.

fluffy_^
04-10-2012, 15:03
Пу аз залагам на това че приятеля и е "доста" по-голям от нея.Ако не е това значи майка и нещо не е добре ..;)

Violenza
04-10-2012, 15:04
За майка си винаги ще си малка.
Точно.
Просто избягвай тези теми, колкото и да се опитваш да й го покажеш, за нея си оставаш малкото й момиченце.

пAteNцЕ
04-10-2012, 15:07
Пу аз залагам на това че приятеля и е "доста" по-голям от нея.Ако не е това значи майка и нещо не е добре ..;)

и аз залагам на това! иначе съм съгласна и с другите мнения по-горе
според мен май й липсва някакво доверие към теб ...покажи й че греши :)
разбирам да говорят на некво 12-годишно че е малко но ти си на 17 как може за те имат за малка о.О

пAteNцЕ
04-10-2012, 15:09
еми явно й липсваш отделяй внимание на семейството си
другия вариант е тайно да не харесва приятеля ти и да ти втълпява такива работи....

wiki-
04-10-2012, 15:10
и аз залагам на това! иначе съм съгласна и с другите мнения по-горе
според мен май й липсва някакво доверие към теб ...покажи й че греши :)
разбирам да говорят на некво 12-годишно че е малко но ти си на 17 как може за те имат за малка о.О ами разликата ни е 3 години и малко .. не мисля че е голяма ..

wiki-
04-10-2012, 15:10
За майка си винаги ще си малка. За какво всъщност се карате?
ами попринцип за това че си имам приятел .. че идва у нас и аз у тях .. че прекарвам повече от времето си с него отколкото в къщи с нея

пAteNцЕ
04-10-2012, 15:13
еее три години не е кой знае какво особено във вашия интервал възраст тцтц
обръщай й внимание явно и липсваш по някакъв начин
като се замисля сигурно аз бих имала същия проблем ако имах сериозен =.=

DisappointedDreamer
04-10-2012, 15:18
Айде бе ти си на 16, разбира се че ще прекарваш време с приятеля си и приятелки, а не с нея. Пхх, ревност майчина!

Зайче..
04-10-2012, 15:19
ами попринцип за това че си имам приятел .. че идва у нас и аз у тях .. че прекарвам повече от времето си с него отколкото в къщи с нея

Това се получава, защото майчинският и инстинкт и подсказва, че започва да те губи и че вече не си нейното малко момиченце. Ти трябва да и помогнеш да приеме това по-лесно, без да се караш с нея. :)

SmilezZz
04-10-2012, 15:22
Разбра се защо? Не може да се определи точно като ревност, но един вид е нещо такова или другия вариант е,че не харесва приятеля ти. Та , както и да е.
Просто седни и поговори сериозно с нея. Отделяй и прекарвай повечко време и с нея , след време и тя ще свикне с мисълта,че си имаш приятел.

Hilary_
04-10-2012, 15:26
С времето ще се примири.

fluffy_^
04-10-2012, 15:33
ами разликата ни е 3 години и малко .. не мисля че е голяма ..

ами попринцип за това че си имам приятел .. че идва у нас и аз у тях .. че прекарвам повече от времето си с него отколкото в къщи с нея

Ха.Знаех си ;) И да наистина 3 години не са много.Ама за мама сааа.смисъл ти не си вече малко майчино момиче и предполагам, че можеш да взимаш решения сама, но явно тя е на друго мнение и затова се държи така.

Ще продължа като кажа с две раце майка ти не ти харесва приятеля..Аз друго обеснение нямам явно не одобрява вашата връзка и затова се държи така..Е разбира се може и да греша и да е така постояно,но това не е от значение.Най-добре ще е да говориш с нея или разбирасе да я игнорираш о.О. I personally don't advice you to ignore her..might make her rage a little or a lot.

SisiStrange
04-10-2012, 17:56
Просто не и го навирай в очите и толкоз. Виждайте се предимно у тях. Когато ти се кара, се съгласявай и си прави твоето. Във всеки друг случай, това е ужасно тъпо, но за такова нещо като че ли е по-правилното решение. За нея кога ще си готова за гадже? на 25 ли?