PDA

View Full Version : Размер сутиен



♫♪FrEsH_gIrL♫♪
04-10-2012, 16:17
Здравейте , имам известни притеснения,че гърдите ми не искат много да растат , имам в предвид , че като гледам другите около себе си (съученички , приятелки) имат вече така по-сериозни . Аз съм на 13 и септември имам рожден ден и ставам на 14 (смисъл че съм 7 клас ) - Знам , че сега ще кажете - Аа ама ти си още малко за такива работи .. или подобни , ама имам наистина нужда от съвет . Нося сутиен размер 34 а

Зайче..
04-10-2012, 16:20
Радвай се, че и толкова имаш, защото можеше и съвсем да нямаш. :) Между другото и аз септември месец ставам на 14 ^^ :D.

DisappointedDreamer
04-10-2012, 16:26
Много сте малки. На 13 много малко момичета могат да се похвалят с добре развити големи гърди. Споко, имате време. То и аз нямам голям бюст, а съм доста по-голяма от вас, ама к'во от това. Гордейте се с това, което имате. Пък и малкия бюст често означава и стегнат хубав такъв 8-)

♫♪FrEsH_gIrL♫♪
04-10-2012, 16:36
Радвай се, че и толкова имаш, защото можеше и съвсем да нямаш. :) Между другото и аз септември месец ставам на 14 ^^ :D.

:) кой септември ? :D

thegreenzombie
04-10-2012, 16:43
:) кой септември ? :D

58-ми .....

тук е времето да се депресираш.. нямаш цици, няма и да имаш.. пестаряла си за такива неща..
само аз ли не разбрах въпроса в темата?

mMemories
04-10-2012, 17:10
Кой е казал, че трябва да правиш конкуренция на Лоло Ферари още на 13? Също и да си като другите около теб? Може да ти пораснат впоследствие, да растат по-бавно, или просто да си с такъв ген...

пAteNцЕ
04-10-2012, 17:25
абе мацка я не се оплаквай радвай се че не си някоя млеконцентрала за годините си щот щяха да те бъзикат само....ето ще ти дам за пример мен!скоро ще напраа 16 и кво....малки са ми ама по-добре така сега въпросните ми съученички къде уж "бързо пораснаха" сега се борят с гравитацията :D