PDA

View Full Version : Дайте още някаква идея.



SMALLVILLE
04-10-2012, 16:34
Не бях сигурен къде да пусна темата, но мисля, че в този раздел трябва да е.

Работата е там, че приятелката ми скоро ще заминава да живее и учи в Америка, а аз в Германия и то завинаги и ще трябва да се разделим за жалост. Много сме влюбени и не ни се иска да се разделяме, но нямаме друга възможност. Мислихме даже и аз да ходя в Америка , но няма да стане. Преди да заминем искам да й направя подарък, с който да помни времето прекарано заедно. Смятам да я заведа да скачаме с бънджи и с парашут (и двамата си падаме по-екстремните работи) и на море за 3-4 дена. Също така, ще я заведа и до делфинариума, защото и двамата много обичаме делфините и винаги ни се е искало да ги видим на живо. Мисля да взема от един приятел камерата му и смятам да снимам като сме на почивката и после да й дам филма, за да ги има запечатани тези моменти. Мисля, че ще й хареса.

Бихте ли ме посъветвали къде другаде да я заведа, защото работите, които съм намислил са за 2 дни работа така да се каже, а идеите с това ми се изчерпаха.

DisappointedDreamer
04-10-2012, 16:36
Просто прекарайте два дена някъде сами, гледайте филми, тъпчете се с храна и просто се насладете на момента. Аз ако ще се разделям с човека, който обичам, надали щеше да ми е до бънджи и делфини.

Зайче..
04-10-2012, 16:36
Ох, колко тъжно ми стана.. според мен и това, което замисляш не е малко. :)

NobodyIsPerfectSoWhat
04-10-2012, 17:25
Ами идеята ти за видеото е много добра,но съм съгласен с DisappointedDreamer ,ако ще се разделям с приятелката си няма да ми е до такива работи,а просто ще искам да я прегърна силно и да забравя за всичко :)

пAteNцЕ
04-10-2012, 17:30
правете каквото си поискате
важното е да сте заедно....за последно е все пак

SMALLVILLE
04-10-2012, 18:00
Просто прекарайте два дена някъде сами, гледайте филми, тъпчете се с храна и просто се насладете на момента. Аз ако ще се разделям с човека, който обичам, надали щеше да ми е до бънджи и делфини.

Така е, но наистина искам да направя нещо специално за нея. Какво ли не ми мина през главата. Поне има още време за размисли и страсти. :)

ObreCheNa
04-10-2012, 18:37
Много добре си го измислил! Запечати и тези моменти с бънджито и делфинариума.. :) Аз ако бях на нейно място щях много да се трогна! Мисля, че няма какво да доизмисляш.. идеално е..

ivcheto0o
04-10-2012, 19:54
Охх и на мен ми стана ужасно тъжно...това което искаш да направиш наистина е много трогателно.Според мен си го измислил много добре,даже не се сещам какво друго може да добавиш,може би нещо което тя винаги е искала да направи.Най-важното е че ще сте заедно,не е нужно постоянно да правите нещо,а просто да сте си заедно.

П.П.Надявам се приятелката ти наистина много да хареса изненадата ти :)

mimsssssss
04-10-2012, 22:58
Може едната вечер да си сготвите нещо, само двамата, вечеря на свещи, музика, вана, секс...
Другото, за което се сещам е да излизате на места, които са специални за вас - парк, заведение, някакви улички дори, места на които са ставали приятни неща и да си правите снимки там :)

pafch0
04-11-2012, 01:07
Първия ден, я заведи някъде където винаги е искала или където обича да ходи. Вечерта я задоволи на макс. Малко бунтарско може да ти прозвучи, но 2-3 тека ще свършат работа. С половин-часовите почивки.

Втория ден, излезте някъде сред природата , парк или ако сте покрай морето , на плажа. Направи й някой скъп подарък , който да го има за спомен от теб и така. Като идея, медальонче или пръстен със сърце счупено наполовина и като се съберат стават едно цяло :) Избора е голям.

Успех.

SMALLVILLE
04-11-2012, 09:45
^
И това не е лоша идея. :)

shmatarok
04-11-2012, 10:02
Пич, евала... Стана ми някакво съпричастно такова...
Страхотно си го измислил. Дано мацката само да го оцени. :)

anonymous708973
04-11-2012, 10:41
Тъжно ми стана.
Евала обаче. Прекрасен начин да приключиш връзка. Свестен тип си.

SmilezZz
04-11-2012, 15:12
Супер е гадно това. ;x
Аз също бих се трогнала, но точно тогава със сигурност нямаше да ми е до бънджи, делфинариуми и морета. Щях да искам , само и единствено, да го гушна силно и просто да забравя за всичко.

SMALLVILLE
04-11-2012, 15:18
Пич, евала... Стана ми някакво съпричастно такова...
Страхотно си го измислил. Дано мацката само да го оцени. :)

Сигурен съм, че ще го оцени. Пък и това, че ще я накарам да е щастлива ми е достатъчно.

leadyflame
04-11-2012, 16:32
Смятам, че идеята ти е страхотна и няма какво да се допълни.
Браво!

marin4itu
04-12-2012, 11:29
Евала, пич! Ако е писано да сте си заедно, един ден всичко ще се нареди!