PDA

View Full Version : Помощ!!!



kras_123
04-10-2012, 19:08
Здравейте,
Когато си вземах лап топ го взех с инсталиран Windows 7 Home Premium. обаче всички инсталирани програми бяха с някав срок и сега ми иска пари да ги инсталирам.Сега нямам Nero и Microsoft Office.А антивирусната ми е McAfee, а аз искам AVG.Tа въпроса ми е ако дам лап топа да го преинсталират ще ми сложат ли програмите и ще ми сменят ли антивирусната?

TheBeliever
04-10-2012, 21:57
Защо сам не си смениш програмите?

npp
04-10-2012, 23:16
ако го дадеш да ти инсталират софтуер, който не е безплатен, тогава сигурно ще трябва да го плащаш

MaGuSs
04-11-2012, 13:16
Защо не се допиташ до хората от www.isupport.bg . Мене ме радват и наистина не се отказват докато не ти помогнат .

Успех :)

doomkillerr
04-11-2012, 20:08
Защо не се допиташ до хората от www.isupport.bg . Мене ме радват и наистина не се отказват докато не ти помогнат .

Успех :)

Айде като сме почнали с рекламата, да хвана и аз да се "саморекламирам"... Нещата, които ги иска автора на темата могат да направя за 15-тина минути, чрез програмата "TeamViewer".

П.С. - Остава само да уточним, как ще се плаща? :)

И да спомена, че преинсталация няма да е необходима - Програмите, които не са нужни и са с изтелъл пробен период ще се махнат, а ще се инсталират нужните програми, антивирусна и т.н.

MaGuSs
04-12-2012, 01:38
Айде като сме почнали с рекламата, да хвана и аз да се "саморекламирам"... Нещата, които ги иска автора на темата могат да направя за 15-тина минути, чрез програмата "TeamViewer".

П.С. - Остава само да уточним, как ще се плаща? :)

И да спомена, че преинсталация няма да е необходима - Програмите, които не са нужни и са с изтелъл пробен период ще се махнат, а ще се инсталират нужните програми, антивирусна и т.н.

Ти остави саморекламата ами ми кажи дали да почвам да ти правя сайта :D