PDA

View Full Version : Два кифленски въпроса...



БожиятАгнец
04-10-2012, 19:38
Така, преди известно време ми се наложи да направя нещо, като проучване, по (почти) лични причини. И така попаднах на няколко пловдивчанки във фейсбук с приятел(к)и травестити, после на още няколко, после още и така стана двуцифрено число. После същото се повтори в блоговете, после и в ютюб. В гепиме редовно си ги гледах, но там не ми правеше впечетление - то това му е целта все пак.) 8-) Та, не, че имам нещо против (нито Пловдив, нито травеститите), но на всяка кифла, чалгарка, курва или както е модерно да им се вика вече, се пада поне по един травестит. Колко травестити има в Пловдив, че да се получава така? 8-)
Форумните пловдивчанки, имате ли си такава приятелка? 8-)

Втори въпрос...Само аз ли смятам, че не е уместно навсякъде да носиш обувки на висок ток? Смисъл, гледам, че даже момичета по-високи от мен (1,70 нагоре), всеки божи ден, са на високи токове. Без значение дали са на разходка, до магазина, да хвърлят боклука, на кафе, на училище, да ядат кебапчета/дюнери и т.н. и т.н. 8-) И то не някви стабилни токчета, а колкото игла, баси. 8-) То, и аз, ако бях няколко сантиметра по-ниска сигурно щях да правя така, ама къв е кура да си над метър и осемдесет всеки ден? Смисъл, според мен е нелепо и неуместно да отидеш да ядеш баничка с айрян на Попа (примерно) и все пак да си обуеш обувки, като за бал. 8-)

И т'ва е в общи линии. Знам, че тези въпроси са на високо филосоВска тематика и може да ви затруднят, но аз вярвам във вас!

ledenakrasota
04-10-2012, 19:47
Относно токчетата съм на същото мнение. :) Аз самата съм под 1,70 см и много често се чувствам неловко, защото високи момичета със супер високи токчета стърчат над мен. :)
Лично аз смятам, че ако бях по-висока също щях да нося токчета. :-D Какво по-хубаво от дълги крака на висока обувка?! [-( Разбира се всичко си има граници. :)

Нося високи обувки, но където трябва. Препускала съм из София на токче, но нося и ниски обувки. :)

Claymore
04-10-2012, 19:49
Относно Пловдивчанките и травеститите лично мога да потвърдя. rofl
А за токчетата...и в София е същото.

ohluv
04-10-2012, 19:51
Ем виждаш Танас...

ohluv
04-10-2012, 19:53
Относно Пловдивчанките и травеститите лично мога да потвърдя. rofl
А за токчетата...и в София е същото.

Я разкажи
/100 е числото

bootyboy
04-10-2012, 19:57
защо винаги и пишете в темите на тази кифла кво агне си ти ма ся ща сготвят два пъти и за великден и за гергиовден си вътре в тенджерата нека те е яТ

ledenakrasota
04-10-2012, 20:00
http://30.media.tumblr.com/tumblr_m0s410uiPH1rr3wbgo1_500.gif

bootyboy
04-10-2012, 20:02
койтам койтам

ledenakrasota
04-10-2012, 20:03
койтам койтам

Лейди Гага от Плд. :oops:

БожиятАгнец
04-10-2012, 20:05
Лично аз смятам, че ако бях по-висока също щях да нося токчета. :-D Какво по-хубаво от дълги крака на висока обувка?!

Нося високи обувки, но където трябва. Препускала съм из София на токче, но нося и ниски обувки. :)

Мен пък не ми харесват високи момичета със супер високи обувки. Два метра жена е привлекателна само на снимка. 8-)

Иначе за второто съм абсолютно съгласна!

БожиятАгнец
04-10-2012, 20:08
защо винаги и пишете в темите на тази кифла кво агне си ти ма ся ща сготвят два пъти и за великден и за гергиовден си вътре в тенджерата нека те е яТ

Ма, аз им викам да не пишат, те говедата си държат на свойто. :(

Wax
04-10-2012, 20:14
КЪВ Е ТОЯ ДИСРЕСПЕКТ КЪМ ПЛОВДИВЧАНКИ ТУКА Е !

Пловдивчани травестити няма.
Наско и още 5-6 са изключение - останалото са цигани.
Те са и малко кифлите тука в сравнение с процента в другите градове - може би затова ви се вижда, че има повече изпедерастяли.

А относно курвите с високите токове All the time - среща се из цяла България...

БожиятАгнец
04-10-2012, 20:26
Ааа, въпроса за курвите с чепиците на токове нямаше връзка с Пловдив - двата въпроса нямат връзка помежду си. 8-)

Вакс, не знам к'во сте и 'що сте в Пловдив, обаче според интернет опитът ми всякаш 70 процента от момичетата там са или лудите чалгарки, баш кифли или някакви откачалки. 8-) Не го казвам с лошо (някои даже са свестни/умни), просто така ми изглежда. 8-)

Wax
04-10-2012, 20:28
Гледа по фейсбук :lol:

Повечето свестни не се занимават с фейсбук.
Пак мога да ти дам пример.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000568418190&ref=ts

За човек близко до моето ниво на интелигентност :lol:

Claymore
04-10-2012, 20:28
КЪВ Е ТОЯ ДИСРЕСПЕКТ КЪМ ПЛОВДИВЧАНКИ ТУКА Е !

Пловдивчани травестити няма.
Наско и още 5-6 са изключение - останалото са цигани.
Те са и малко кифлите тука в сравнение с процента в другите градове - може би затова ви се вижда, че има повече изпедерастяли.

А относно курвите с високите токове All the time - среща се из цяла България...

Заре, там кифли няма защото доходи под 500 лв също няма и всички изглеждат еднакво в адидас
Не, сериозно, последното ми идване в Пловдив затвърди мнението ми, че там кифли няма, но момичетата са с много високо самочувствие

Wax
04-10-2012, 20:29
Заре, там кифли няма защото доходи под 500 лв няма и всички изглеждат еднакво в адидас
Не, сериозно, последното ми идване в Пловдив затвърди твърдението ми, че там кифли няма, но момичетата са с много високо самочувствие

Тука съм съгласен. Не само на Пловдивчанки, но и на доста Пловдивчани им е надуто егото. Обяснения нямам, но е факт...

БожиятАгнец
04-10-2012, 20:48
Гледа по фейсбук :lol:

Повечето свестни не се занимават с фейсбук.
Пак мога да ти дам пример.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000568418190&ref=ts

За човек близко до моето ниво на интелигентност :lol:

Не само във фейсбук. В разни блогове, във вибокс, ютюб, форуми (даже този!), етц. сайтове + разни с които съм си писала...И се събира едно голямо число, а със сигурност има още. 8-)
Не ми трябва пример - казах ~70 процента, т'ва да ми покажеш другите 30 не е логично. 8-)
Не държа на предположението си - през кура ми е, просто така ме е впечатлило.

ledenakrasota
04-10-2012, 20:53
през кура ми е, просто така ме е впечатлило.


Ти нямаш кур. [-(

bootyboy
04-10-2012, 21:01
I'll be your angel I'll be your I'll beee yyyouuur

Wax
04-11-2012, 05:36
Eм виж запознала си се с 10те процента кифли, който ги има в Пловдив.
Както ти каза, това че си видяла представители на 10% от момичетата в Пловдив не означава че всички момичета са такива.

Погостувай малко в Пловдив и ще видиш истинската картинка :>

PainMonopoly
04-11-2012, 07:52
Ловсик ще ти обясни за токчетата ейся... :Д

Иначе в Пловдив съм виждал повече чалгари, фешъни и курви събрани на едно място от където и да е другаде. И по-често от където и да е другаде дрънчи чалга от тераси на блокове. Чалгарски град, няма какво да го отричаш ваксе.

ledenakrasota
04-11-2012, 08:03
Чалгарски град, няма какво да го отричаш ваксе.

Той е най-големият чалгар. оО

kosder
04-11-2012, 08:05
Вярно ли е, че в Пловдив има много нелегални таксита -.-

FuCKkK13
04-11-2012, 10:06
не съм от Пловдив .. иначе за токчета ... не е много хубаво да им забраняваме на високите да носят токчета... и те са жени все пак (разбира се всичко си има граници) ,но всяка една секунда в която си навън да носиш ток не съм съгласна..

БожиятАгнец
04-11-2012, 11:32
Ловсик ще ти обясни за токчетата ейся... :Д

Иначе в Пловдив съм виждал повече чалгари, фешъни и курви събрани на едно място от където и да е другаде. И по-често от където и да е другаде дрънчи чалга от тераси на блокове. Чалгарски град, няма какво да го отричаш ваксе.

Да, очаквам включването на ловсик с нетърпение. :D
На мен пък ми се струва, че във Варна са повече. А, в Дупница спрямо размерите й са прекалено много. 8-)

БожиятАгнец
04-11-2012, 11:36
Eм виж запознала си се с 10те процента кифли, който ги има в Пловдив.
Както ти каза, това че си видяла представители на 10% от момичетата в Пловдив не означава че всички момичета са такива.

Погостувай малко в Пловдив и ще видиш истинската картинка :>

Дообре. Ще я видим тази работа.

Wax
04-11-2012, 12:16
В Пловдив чалгата дрънчи само в дискотеките или от на някой пияница апартамента.
Аз пък съм забелязал, че в Плевен и Варна има прекалено голям процент кифли.
А относно тезата на Венера, че съм чалгар - Мисля е доста нередно точно тя да слага тоя етикет :lol:

LovEsIckk
04-11-2012, 12:39
За травеститите не знам
Иначе за токчетата, зависи от това какви са. Всъщност има доста критерии за една обувка, дали е удобна. Имам обувки с ток 15 см. , които са ми в пъти по-удобни от такива с 8 см. Зависи какъв е свода, каква платформа е направена,колко се високи и каква е дебелината на тока.
Ходя с токчета (над 10см), когато излизам по заведения или по официални поводи.
До 10см. си ги ползвам в ежедневието - когато отивам на лекции примерно.
Единствените обувки без ток, които имам,са летни ботуши, които си нося примерно, когато знам, че цял ден ше съм на лекции, или имам много за вървене и стоене права, или отивам на място , на което не е подходящо да ходя с ток, като например кофти павирани улици,паркчета и т.н.
Моето заключение е, че от години си нося обувки на ток (като си имаш на предвид,че съм дюстабан и не е препоръчително) и нямам никакви проблеми с тях, максимума , който нося е 15см и не ставам някъв щъркоч. Да не говорим, че носенето на токове винаги прави походката (е, има и такива дето не умеят да ходят на ток) по-елегантна и красива. Също така, като плюс това, че ходенето на ток (поне при мен), стяга повече краката, от колкото на ниска обувка.Да не говорим и че с едни прилично подбрани токчета може се създава илюзията за -2,3кг от осанката. : )

БожиятАгнец
04-11-2012, 15:00
В Пловдив чалгата дрънчи само в дискотеките или от на някой пияница апартамента.
Аз пък съм забелязал, че в Плевен и Варна има прекалено голям процент кифли.
А относно тезата на Венера, че съм чалгар - Мисля е доста нередно точно тя да слага тоя етикет :lol:

Мдааа, забравих за Плевен. Обаче там, ако не са кифли визуално, ще са вътрешно. 8-)

ohluv
04-11-2012, 15:44
Ай стига ве само аз ли не съм я чувал тая члага от джамовете дет дрънчи :D тря да идете малко да обиколите .А за травестите съм слушал легенди свъзани с една дискотека и нищо повече.

FuCKkK13
04-11-2012, 21:27
В Пловдив чалгата дрънчи само в дискотеките или от на някой пияница апартамента.
Аз пък съм забелязал, че в Плевен и Варна има прекалено голям процент кифли.
А относно тезата на Венера, че съм чалгар - Мисля е доста нередно точно тя да слага тоя етикет :lol:

определено У Варна има доста кифли.. не знам,но на мен във Варна хората не ми харесват.. болшинството имам чувството,че са надути кифли,които използват доста изтъркани лафчета и си мислят,че сега акто почнат купончетата по плажа след 1 месец ще са най-търсени и не знам какви.. абе като цяло там хората ме дразнят ;д .. въпреки че една от най-добрите ми приятелки живее там и честно казано познавам още няколко свестни хорица,но на пръв поглед определено не ми харесват хората там ;д;д;л дано някой от морската столица не се разсърди ;д

ShtrudeL
04-11-2012, 21:40
С травестити нямам опит, а в токчета се чувствам не добре психически, наистина се опитвах да се възприема някак, но не се получава. И метър и педесЕ да бях, нямаше да вляза в токове, за да съм по-висока. Всъщност не мисля, че момичетата носят токчета, за да са високи, а по-скоро, за да се чувстват ъъ секси. Уви, аз се чувствам фалшиво. Дори като малка не съм обувала обувките на мама.

Wax
04-12-2012, 06:38
Всъщност не мисля, че момичетата носят токчета, за да са високи, а по-скоро, за да се чувстват ъъ секси.

Уви на 80% не им се получава...

DarkTemplar
04-12-2012, 08:26
За травеститите имам подобни наблюдения за Варна, в Пловдив не съм мяркал (ходя там няколко пъти годишно). Иначе точно за пловдивчанките бих казал, че са доста земни, за разлика например от бургаските/варненските мякащи кифли и псевдонадувки или стар'загорските селяндурки.

За токчетата - доста често е въпрос на комплекси (с каквито женската част въобще не са бъкани) и на разни моди (които пак се връзват с комплексите).

Concussion
04-12-2012, 09:10
За токчетата - доста често е въпрос на комплекси (с каквито женската част въобще не са бъкани) и на разни моди (които пак се връзват с комплексите).

Какво общо има модата с комплексите? Едно е фукане, течения, да се правиш на не знам си к'ъв, съвсем друго е мода.

БожиятАгнец
04-12-2012, 09:21
Какво общо има модата с комплексите? Едно е фукане, течения, да се правиш на не знам си к'ъв, съвсем друго е мода.

Мисля, че няма предвид "моди", като това, което се налага от висшата мода, модният подиум, списанията, известните дизайнери и етц, а точно като "течение", кифленските изцепки и другите селянии. И действително е комплексарско, защото го правят, за да се вписват или привличат внимание. 8-)

DarkTemplar
04-12-2012, 10:58
Или казано по друг начин - атеншън хорщина на макс.

Естествено имам и такива познати, които ми обясняват как едва ли не са се родили на токчета и равните обувки им били адски неудобни. 8-)

Мерси Джес. ;)