PDA

View Full Version : Anno 1777 помощ!!!



maistorluk
04-10-2012, 20:14
Здравейте. От няколко дена една онлайн игра anno 1777 ми хвана окото и реших да се пробвам (главно защото можеш да припечелиш някакви пари от там). Регистрирах се и видях какво се прави главно (нещо страшно подобно на ерепублик) но тъй като съм с българско ИП директно ме препраща в България без право на избор. Играх малко и забелязах че не ми дава бонусите когато правя битки. А ми се полагат някъде около 40 стотинки на битка които не получавам незнайно защо. Цъкнах на хазната и за мое учудване я видях празна а когато няма пари в хазната на страната няма и бонуса та молбата ми е ако някой разполага с ИП адрес от Америка, Румъния или Англия да ме регистрира защото просто не мога да правя нищо в когато не съм в някоя по богата държава. Пробвах с проксита не става, опитах и с ТОР но също никакъв ефект защото все пак по някакъв начин могат да разберат какво ми е реалното ИП и не ми дават да се регистрирам втори път от 1 и също ИП. Знам че съм малко нахален но не ми остава нищо друго освен да питам тук. Ако можех да си замаскирам изцяло ИП-то с ТОР нямаше да питам но не мога и за това ще съм благодарен ако някой ми направи услуга. Моля без гадни коментари! Мерси предварително!

MrCreeper
04-12-2012, 17:44
Потърси в гугъл за прокси сървъри :)

kpackapgo
04-25-2012, 07:08
хаха я ти ако спечелиш от това аз си режа главата то първо трябва да си направиш сметка и да платиш 5 евео че да я свържеш с ано-то ...