PDA

View Full Version : И за опит, и за инфо :)



bReAk3R
04-10-2012, 20:40
Здравейте. От доста дълго време смятам да пусна такава тема, но винаги отлагам, защото ме мързи или ми се струва тъпа. Надявам се да ви е интересна, тъй като на мен ще ми е доста, понеже хем се нуждая от малко опит, хем да видя за какво става дума.
Та така... Момчета.. На какви теми си говорите с момиче, като я поканите на среща.. За какви неща най-често т.е. си говорите, планирате ли си какво да я питате като идете на дадената среща? Питате ли я неща за нея? Вие ли по-често започвате с "разпитите"? Пълни дивотии питам, но така е като определено се нуждая от опит.. Абе честно казано много неща имам да питам, затова моля всеки да напише каквото знае и прави с даденото момиче на срещата. Междудругото, просто съм срамежлив и ако присъства момиче, което наистина харесвам, не ми идват никакви теми за говорене, за това питам, а не защото съм "скучен" да речем и няма за какво да си говоря с другите :)
А момичетата също може да се включват, тъй като те са "жертвата". :)

xoxi
04-10-2012, 22:42
Ако темата на разговор сама не дойде спонтанно, няма смисъл да се насилват нещата.
Човек трябва да е на първо място спокоен и отпуснат и да не мисли през цялото време какво да каже.
Имала съм срещи, които са протичали сякаш съм на интервю. Не намирахме обща тема за разговор, а беше кофти да мълчим, за това единия задаваше въпрос, другия отговаряше с една-две думи и се преминаваше към следващия въпрос.
Имала съм обаче и срещи, на които не сме спирали да говорим. За всичко. Прехвърляхме се от тема на тема, говорихме за всякакви глупости. Въобще не е имало неловко мълчание и чудене какво да си кажем.
В крайна сметка най-важното е да се открие поне 1 нещо, което да ви свързва. Нещо, което и двамата харесвате или не харесвате. Съсредоточавайки се в него ще изникнат и още теми за разговор.

pafch0
04-11-2012, 00:39
Лично аз, да се каже се опознавам с нея (не по така грубия начин както се изрази с "разпитите").

Пускам се по вълната, докато се изучаваме един-друг я чета като книга чрез подсъзнанието й (езика на тялото)
И съответно пускам по някой и друг остроумен майтап, който цели да я разсмее не да я обиди (анти-женски , анти-съпруга вицове, сещаш се)

Виж сега и на приятели съм го казвал и на теб ще ти го кажа. Взимаш си мъжката гордост в ръце (топките) отиваш и гледаш да си забавен. Ако си срамежлив и затворен в себе си, никое момиче няма да те иска.

Най-лесния начин да започнеш е със слепи свалки по улицата. Харесваш си някоя сладурана на някоя пейка, сядаш до нея и от там нататък си ти. Следи за неволни знаци от подсъзнанието й , слушай гласа й, възползвай се от всичко скрито в нея , което тя издава , манипулирай съзнанието й за да й се харесаш. Това е ключа към сърцето й (или гащичките й, зависи къде се целиш :D )

Sh@d0w
04-11-2012, 05:32
Да говориш с момичето, което харесваш, по трудност не се различава по нищо от това да говориш с приятелите си. Всичко е в главата ти. Просто се отпусни, не гледай на нея като обект на желанията ти (иначе ще зацикляш много яко) и ще видиш как ще ти идват думите.

Сценарий няма, а и не си прави. Никога не можеш да предвидиш какво ще стане.

valdesbg
04-11-2012, 07:55
Няма значение какво казваш а как го казваш. В свалките това важи с пълна сила.

bReAk3R
04-11-2012, 08:27
Благодаря на всички.

SmilezZz
04-11-2012, 14:12
Ако темата на разговор сама не дойде спонтанно, няма смисъл да се насилват нещата.
Човек трябва да е на първо място спокоен и отпуснат и да не мисли през цялото време какво да каже..
Напълно съгласна съм.
Просто се отпусни и не му мисли много. Теми всякакви могат да се измислят: от хобита , любими занимания и тем подобни, до всичко друго. Просто като се отпуснеш и не се притесняваш - всичко ще е както трябва.

bReAk3R
04-11-2012, 18:42
Мерси.. Но проблема е, че някак си не си се представям така... то т'ва е най-малкия проблем ама... Почти винаги нищо не ми идва на ум и тя като не почне и тя... Мисля да действам върху едно момиче, но след като я поканя, после ще се притеснявам супер яко и няма да измисля кво да кажа, ще мълча като ПУКЪЛ и ше стане адската изцепка... А с приятели винаги си намирам теми... Може толкова да се притеснявам понеже не съм опитал де.. :D Но все пак... Както се напрягам предварително, и като дойде момента, още повече ще се притесня, няма да мога да се отпусна и ... Абе голям проблем е като цяло... Тва няма да спре да ме мъчи..

FuCKkK13
04-11-2012, 19:17
с проби ще наваксаш опит,не с питане във форум! .. това е опита на другите,не ТВОЯ !

nick1896
04-11-2012, 21:42
Разкажи и как сее баба ти картофи на село. После може да и разправяш как се поливат и след това да и обясниш по най-подробния начин как се вадят. След такава история момичето е 100% твое :D... valdesbg ти го е казал. Въпроса не е какво ще кажеш,а е как ще го разкажеш и без бъзик ама това горе за картофите може да спука някое момиче от смях, но не прекалявай с простотиите...

bReAk3R
04-11-2012, 22:02
Не мисля, че всички момичета обръщат внимание на това как го казваме. Ако е така, добре тогава. Понеже проблемът ми не е в това как да ги говоря нещата, знам за всяко нещо с какво държание и тон да го кажа, но както казах, не е в това.
FuCKkK13, с темата имах за цел да видя как другите действат, не само да ми дадат съвети?!!!! А и ако тръгна да пробвам ейтака на всяка по улицата и то по начина, по който знам - лелеее... Точно за това питам, нямам толкова опит, и то не само в тази част де, никой не е роден научен - сигурен съм, че го знаеш...

FuCKkK13
04-11-2012, 22:04
^ не,не ме разбра.. не исках да се заяждам ако така изглежда.. казах го заради заглавието на темата... т.е. исках да кажа,че каквото прочетеш тук не те прави опитен,а трябва да го приложиш

nick1896
04-11-2012, 22:16
А и ако тръгна да пробвам ейтака на всяка по улицата и то по начина, по който знам - лелеее... Точно за това питам, нямам толкова опит, и то не само в тази част де, никой не е роден научен - сигурен съм, че го знаеш...Точно обратното... Бих те посъветвал още утре да заговориш поне 3 непознати...На момичетата можеш да разкажеш всичко, което смяташ, че е интересно. Не говоря да им разправяш как си направил 50/0 на цс или как врътнал GTA, но имам един приятел който им разправя за wow и момичетата му се кефят, та чак им е интересно. Отново ти казвам всички момичета обръщат внимание на това как разказваш. Ако искаш им разкажи как си переш миризливите чорапи след следобеден мач през лятото, но го прави по забавен начин. При разговор голямо значение имат твоите жестове, както и интонацията и куп други неща. Запомни, че при разговор 90% от информацията се придава чрез мимики и жестове, другите 10% са посредством говор. И най-вече вкарвай МНОООООГО енергия и бъди супер позитивен.

bReAk3R
04-11-2012, 22:19
Това си е вярно, но не трябва ли и да знаеш как да го прилагаш? :) Трудни ми се струват нещата, дано при "сефтето" да не се получи неловкия момент, в който и двамата да млъкнем от притеснение или от липса на тема за разговор. Но няма, лично ще се заема. Няма да си го планирам, но ще се опитам да го получа добре.

FuCKkK13
04-11-2012, 22:22
^ точно това е.. не трябва да ти е трудно.. хората ти казват отиваш и го правиш.. 1-2-3 пъти ще сгафиш,но на 4тия път ще си си открил грешките и ще намериш момиче..

bReAk3R
04-11-2012, 22:24
nick1896, лесно ти се струва, ама съм супер срамежливия... Ще ти пиша лс за някой и друг съвет относно подобни неща, ако може де.

nick1896
04-11-2012, 22:31
Пич, виж сега, никой не се е научил от интернет и никой не е успял без да се провали. Не е толкова трудно, просто иска яко практика и калибровка. Недей чакай най-удобния момент и НИКОГА не идеализирай момиче преди да тръгнете. Започни още от сега, дови някоя непозната във фейсбук или си избери позната на линия в скайп или където и да било и започни да и пишеш. Разприказвай я със първото нещо което ти идва на ум не мисли какво щи стане... просто и пиши и ще видиш, че не е страшно. Ако те отреже или те нареди, не спичай и не си скапвай настроението, защото какво си загубил... Това е чиста win-win ситуация, недей чакай...

П.С. На колко си ?

EDIT: Виж си ЛС.

FuCKkK13
04-11-2012, 22:35
^ и аз това щях да питам... добре е да си срамежлив,но не чак толкова.... все пак си момче.. ако си момиче по става,но си момче и в повечето случаи ти поемаш нещата.. така че по-смело.. и първо пробвай с непознати,за да може да не сгафиш с момиче,което наистина харесваш и т.н.

bReAk3R
04-11-2012, 22:40
Днес 2 момичета направиха първа стъпка, докато бях навън, такаче много много не отива на "теорията", че аз трябва да поема нещата..то в случая де не отива на теорията, ама иначе :Д Едната ми хареса и искам да я покана да излезем, ама... :D

FuCKkK13
04-11-2012, 22:44
^ това не означава,че винаги ще е така.. а и дори те да направят първата крачка ти ако не знаеш как да продължиш пак нищо няма да стане така че..

bReAk3R
04-11-2012, 22:48
Да, има само да се надявам винаги да е така... :Д

valdesbg
04-11-2012, 22:52
Срам путка не ебе. Срам момиче не целува. Отивам и заговаряй девойките. За един час ще научиш много повече отколкото ще изпишем тук за цял ден. Ще влезеш директно в джаза, обаче свалките се учат най-добре опитно. Четейки форуми и съвети.. нищо няма да постигнеш. това е като да се научиш да плуваш. Колкото и книги да прочетеш първите няколко пъти ще шляпаш в басейна и ще гълташ вода. После ще свикнеш.

In*The*Face
04-12-2012, 09:18
Ако обмисляш предварително шанса да се спечеш и да си забравиш всички теми е огромен. Отиваш и ако момичето с което си не започне сама разговор можеш да поемеш нещата в твои ръце. Разкажи й за последният филм който си гледал, попитай я дали е чувала за него, а тя какви филми обича. После мини на музика. Обикновените неща, които хем помагат да опознаеш един човек, хем поддържат разговора. Попитай я коя зодия е, кога е родена. Направи комплимент колко хубави очи има например. И после прехвърли топката в нея. Да ти разкаже за себе си. Какво обича, какво не обича. Но каквото и да обмисляш предварително - недей, защото няма да има ефект. Опитай се да се отпуснеш и да бъдеш себе си.

bReAk3R
04-12-2012, 11:15
Ето това ми трябваше! Наистина много ти благодаря.

Furious?
05-09-2012, 18:38
Точно обратното... Бих те посъветвал още утре да заговориш поне 3 непознати...На момичетата можеш да разкажеш всичко, което смяташ, че е интересно. Не говоря да им разправяш как си направил 50/0 на цс или как врътнал GTA, но имам един приятел който им разправя за wow и момичетата му се кефят, та чак им е интересно. Отново ти казвам всички момичета обръщат внимание на това как разказваш. Ако искаш им разкажи как си переш миризливите чорапи след следобеден мач през лятото, но го прави по забавен начин. При разговор голямо значение имат твоите жестове, както и интонацията и куп други неща. Запомни, че при разговор 90% от информацията се придава чрез мимики и жестове, другите 10% са посредством говор. И най-вече вкарвай МНОООООГО енергия и бъди супер позитивен.

Да не повярваш , че имало някой , който не пасе трева.