PDA

View Full Version : Незнам как да се запозная с него !



xriss
04-11-2012, 01:54
Здравей те
... проблема ми е с едно момче та така виждам го в училище от време на време ама не го познавам докато в един момент осъзнах че го харесвам страшно много но не знам как да се запозная със него... Малко тъпо ми се вижда факта да отида да му кажа здрасти ко става? ще ме помисли за някаква тъпа откачалка. Другото да се правя на нещо което не съм да го сваля не става защото първо не е мой стил предпочитам да си бъда естествена и той е от типа момчета който не се впечатляват от такива неща(поне така изглежда). Мислила съм за общ приятел да ни запознае но нямам такъв. И така аз съм в безизходица ... но не мисля да се отказвам за това търся някой който може да ми даде някакъв съвет за да ми помогне ще му бъда много благодарна !

Sh@d0w
04-11-2012, 05:18
Защо си мислиш, че ще те помисли за "тъпа откачалка"? Значи покрай тези компютри, забравихте да общувате. Едно време, като е нямало фейсбук и скайп, как мислиш са се свалили баба ти и дядо ти?

Всеки ден, едни и същи теми с един и същи проблем. Просто се престрашаваш и го заговаряш, ще се очудиш че няма да те ухапе и колко лесно било всичко.

SmilezZz
04-11-2012, 14:03
Ако знаеш как се казва, го потърси във фейсбук. Но най - добрия вариант си е наистина да го заговориш , не е толкова трудно и страшно , пък и той 100% не хапе.

пAteNцЕ
04-11-2012, 14:11
нямате ли общи познати? така де като те е срам директно с него да говориш/запознаеш се по-добре влез в тяхната групичка (но не за постоянно) запознай се с всички както и с него и постепенно намалявай кръга докато не сте само двамата да си приказвате пък и както казаха по-горе не хапе спокс ;)

DisappointedDreamer
04-11-2012, 14:15
Защо си мислиш, че ще те помисли за "тъпа откачалка"? Значи покрай тези компютри, забравихте да общувате. Едно време, като е нямало фейсбук и скайп, как мислиш са се свалили баба ти и дядо ти?


За какви баби и дядовци говориш? Та те родителите и така са се сваляли - баща ти или майка ти е отишъл при другия и му/и казал/а здрасти.

Като се разминете по коридорите, просто му хвърли една закачлива усмивка и му кажи едно здрасти. Няма да те посочи с пръст, нито пък ще избухне в ожесточен смях, наричайки те "тъпа откачалка".

Зайче..
04-11-2012, 14:32
Няма да те помисли за тъпа откачалка, освен ако той не е някакъв идиот никога не виждал момиче, така че споко.. :D

thegreenzombie
04-11-2012, 15:09
залей го с кафе.. ритни го "без да искаш" .. кажи му "ейй, от кога не сме се виждали. Иван, нали? .. не ми казвай, че пак съм се припознала..блабла" ... замери го си химикал.. питай го за огънче ако пушиш.. има толкова много начини да се запознаеш с някой "инцидентно", ако те е срам просто да кажеш "Здравей, аз съм HerpDerp. А ти си?" ..
винаги съм се чудела на хората, които ги е срам да кажат едно 'здрасти' на непознат.. повечето хора не хапят