PDA

View Full Version : Цяла зима пазихме диети, сега е време за бикините с пайети...



PrincessMarcela
04-11-2012, 06:30
Или по - точно банскиии, но нямаше да има римааа. :D Пускам тази тема, защото цяла зима пазех диета, за да сваля 15кг. и най - накрая да изглеждам добре в бански. Успях. В момента тежа 49кг. и нямам сланини никъде! Предполагам и повечето от вас са се грижили за тялото си и сега искат да го облекат в нещо свежо.

Кажете момичета, какви бански сте решили да си купите за лятото?

Ето един прекрасен сайт с бански, подобни на Виктория Сикрет, и като цена и като модели. Пускайте снимки на бански, които харесвате или които искате да си купите.

http://www.dollswimwear.com/

lubovvv
04-11-2012, 08:48
Сайта е много интересен, аз както съм фенка на бельото и банските... :P
45 кг не са ли доста малко, на колко си години?

PrincessMarcela
04-11-2012, 10:37
Мацка, 49 - 50кг съм и съм на 18г.
Сайта е много як, но идва доста скъпо да поръчаш от там.
Много искам някакъв як бански все си купувам и после спира да ми харесва , дайте съвети за як бански.
Вие какви си взимате?

Aniiiii
04-11-2012, 11:13
http://www.victoriassecret.com/swimwear !

Страхотни са! Направо не искам да ги гледам, защото се дразня. Доста са скъпи особено с доставката.. :(

anonymous708973
04-11-2012, 11:14
Има сайт на една фирма Ивет.бг, има готини неща, повечето са скъпи, но се намират е по 35-50 лв доста хубави модели, ама чашките им са големи, дявол ги взел.
Някой знае ли дали Ивет имат магазин някъде?

Aniiiii
04-11-2012, 11:14
Ето този например - адски мн ми харесва. http://www.victoriassecret.com/ss/Satellite?ProductID=1265771916143&c=Page&cid=1331606788029&pagename=vsdWrapper

пAteNцЕ
04-11-2012, 11:17
айй аз цяла зима се стягах и още си продължавам сега ще се натикам у банския да видя дали има ефект :D
Пс : не съм отслабвала а стягала :д

DisappointedDreamer
04-11-2012, 11:19
На Виктория Сикрет са си класика. Няма какво да спорим там. Имат страхотни модели, ама въй.

пAteNцЕ
04-11-2012, 12:04
мойте са на българската малка Престиж или другото му име е Алоха Маре

мале видях се в огледалото на нищо не приличам :cry:
значи тва че съм намалила ханша си с малко обаче не съм променила формата и може долнището да ми е и широко но просто ....мн кофти са ми бедрата в горната част където се "закрепят за таза" :cry: и паласките също правят положението лошо...иначе отзад съм ок ама отпред мече ви описах.....а пък да не говоря че не стига че бюста ми е малък ами ся никъв го няма :cry: като съм с сутиена ми ок обаче като съм с горнището(а то са триъгълници) все едно съм дъска :cry:

FuCKkK13
04-11-2012, 18:11
и аз се чудя какъв бански да си взема.. определено ще е за 30-40лв. повече пари за бански няма да дам,защото 1во ми омръзва и карам с тях само по 1 лято,2ро може да не раста кой знае колко ама все пак..

В.С. определено са уникални банските,но толкова пари за един бански не бих дала,поне сега в това положение.. някой ден сама като си изкарвам парите и ако мога да си го позволя определено бих си взела..

vermili0n
04-11-2012, 19:19
пAteNцЕ, с тебе трябва да се пренасяме в темата на отслабващите! :D

На Виктория Сикрет са жестоки, но доста скъпички. Аз повече от 50 лв за бански няма да дам! :D В Cesar&Cleopatra предлагат хубави бански на поносими цени :)

ronyrony
04-12-2012, 22:25
сега е време за още по-строги диети xaxxaxa

Hayashi
04-13-2012, 08:45
И пак ми е тъжно, защото трябва да си купувам нов бански. Ебати ужаса! ;w;

bloodyF
04-13-2012, 10:31
И пак ми е тъжно, защото трябва да си купувам нов бански. Ебати ужаса! ;w;

и аз
горнището пак ми е малко
8-)

PullMeCloser
04-13-2012, 10:37
Мацки, ако поръчвате онлайн, може да набарате страшни бански за без пари на много добри марки. Аз си поръчах миналата година бански намален от 170 евро за не помня колко вече, май към 20-30-40 беше. Страхотен е наистина, супер свеж, сладък, удобен, съхне страшно бързо, цветовете дори малко не са избелели, не се е разширил, нито надърпал, перфектен е. Миналата година почти не го носих, тази година без проблем мога да си изкарам пак с него, но искам и още един да си купя- нещо в кафявата гама ме влече...

whitebunny
04-13-2012, 11:50
PullMeCloser от кой сайт си го поръчала :)
А този на Виктория Сикрет е просто върха и аз търся подобен, но нещо не ми ващат окото ;/

Poivre
04-13-2012, 12:29
Оо, банскии!! Обожавам!
Общо взето цялото лято си прекарвам на морето, и обичам да имам няколко чифта.. от минали години за използване става само един, така че явно ще се купуват.
От седмици си търся и разглеждам различни модели, и обмислям да си купя бански с две различни горнища например.. но ще видим.