PDA

View Full Version : Черна къна



POLLINA
04-11-2012, 08:31
Здравейте:) Значии попринцип къната е нещо,което мразя ужасно много,но преди 5 месеца някъде направих огромната грешка да се къносам с черна индийска къна. Уж подхранвала ,правела косата жизнена и здрава..глупости,моята беше ужасно твърда след процедурата.наясно съм,че черната къна не е истинска и че има известно количество химикали в нея,което пък от друга страна ме обнадеждява,че може да се премахне по-лесно. В моемнта боядисвам корените си с безамонячна боя,за да не приличам на циганка ,не бих си позволила да излезна така.Идеята ми е постепенно да покривам израстналата коса с боя,която лесно пада,а пък и много по-лесно би могла да бъде премахната. Въпросът ми е ,как да спомогна смъкването на къната? изчетох хиляди неща,но ще се радвам,някой ,който се е борил с къната да сподели.
благодаря предварително:)

POLLINA
04-11-2012, 19:43
никой ли ?

1Пуканка1
04-11-2012, 19:47
Aми..аз доста време гледам че никой не пи6е ...а аз не мога да ти помогна...ЗА6ТОТО 1.на 13 съм...2.Много не рабрах какво е станало...ноо може да си поядисаш косата тъмен цвят!? нЗ..дали помага това за6тото не разбрах много ..:D

POLLINA
04-11-2012, 19:49
косата ми е черна от тва по тъмно на къде не знам...

Зайче..
04-11-2012, 19:50
Значи първо ще ти се скарам, че веднага след къната си се боядисвала! Това води до нацъфтяване на косата.. Иначе и аз се боря с падането на къната, обаче за момента просто я чакам да падне сама.. :д

1Пуканка1
04-11-2012, 20:03
косата ми е черна от тва по тъмно на къде не знам...

АЗ ти казах че съм на 13...дори нзз кфо е къна!

Зайче..
04-11-2012, 20:05
АЗ ти казах че съм на 13...дори нзз кфо е къна!

ахаха и аз съм на 13 и това не е извинение.. това си е спам. Като нямаш компетентно мнение по-добре не пиши - няма смисъл. (:

POLLINA
04-11-2012, 20:08
Значи първо ще ти се скарам, че веднага след къната си се боядисвала! Това води до нацъфтяване на косата.. Иначе и аз се боря с падането на къната, обаче за момента просто я чакам да падне сама.. :д

мии не е така попринцип ,но както и да аз боядисах само корените си ,които реално бяха моята естествена коса ,така ,че няма проблем:) емии ще я чакам да пада лека полека и това е:Д

POLLINA
04-11-2012, 20:09
АЗ ти казах че съм на 13...дори нзз кфо е къна!

къде се вреш тогава да даваш съвети

Зайче..
04-11-2012, 20:10
мии не е така попринцип ,но както и да аз боядисах само корените си ,които реално бяха моята естествена коса ,така ,че няма проблем:) емии ще я чакам да пада лека полека и това е:Д

Е, аз не съм разбрала правилно, защото ако боядисаш цялата коса ще стане още по-зле. Иначе ако се къпеш по няколко пъти на ден ще стане, ама друг е въпроса, че ще ти се омазни много косата.. Всеки + си има и -.. :д

POLLINA
04-11-2012, 20:19
е чак пък всеки ден по няколко пъти :D аз преждевременно ще остана без коса

Зайче..
04-11-2012, 20:33
е чак пък всеки ден по няколко пъти :D аз преждевременно ще остана без коса

Да, това имах предвид, ама то пак не е изключен вариант :д. Иначе аз мисля като се отмие да се изсветлявам, обаче нещо момичетата от форума не одобряват. :д

FuCKkK13
04-11-2012, 20:35
ахаха и аз съм на 13 и това не е извинение.. това си е спам. Като нямаш компетентно мнение по-добре не пиши - няма смисъл. (:
чакай.. последно на 13 ли си

FuCKkK13
04-11-2012, 20:36
къде се вреш тогава да даваш съвети

не стига че пише ами и и' се скара!!!

и да,голяма грешка е боя + къна ... кисело мляко ?

FuCKkK13
04-11-2012, 20:37
забравих.. моя приятелка се къносва и за около месец и пада почти на 90% така че споко,но имай в предвид,че тя си прави маски на косата

Зайче..
04-11-2012, 20:49
чакай.. последно на 13 ли си

Септември ще навърша 14 (набор 98 ). Ако ме сравняваш с барбито - тя е друг човек, който се представяше за мен (познаваме се, но не знам защо го направи) и тя е на 14. Надявам се да не ме е излагала като е качвала мои снимки и е писала глупости от мое име.. :д

По темата: Вече изказах мнение. (:

dream1707
04-11-2012, 20:50
Боря се със същата черна индийска къна... е тва чудо падане няма... ;х Да, подхранва, сега косат ами е супер мекичка и тнт .. но просто е някакъв ужас ... Косата ми в момента седи някак шарена, на места не е паднало почти нищо, на други е паднало бая .. на 3ти имам някакви червеникави отенъци ... Обмислям варианта да боядисвам върху къната с безамонячна боя и аз като теб ..


Иначе .. по принцип си правя маски с кисело мляко, бадемово масло, хума, жълтък .. квото намеря общо взето :D И пада .. но гледах да не нанасям маската по корените, защото ще се омазни от бадемовото масло .. и сега седя някак шарена ;д .. така че ако имаш намерение да си правиш маски, давай на абсолютно цялата коса , без да прпускаш места, за да не стане някой гаден гаф ..

POLLINA
04-11-2012, 21:10
не стига че пише ами и и' се скара!!!

и да,голяма грешка е боя + къна ... кисело мляко ?


значи до колкото знам форума е за да зададеш въпрос и хората да ти отговорят, да споделят опита си.. така че това ''не стига,че ти пише...'' е излишно! колкото до ''голямата '' грешка къна + боя не виждам къв е проблем,тъй като аз фактически не см слагала боя върху къната, а само на израстналите корени

FuCKkK13
04-11-2012, 21:14
Септември ще навърша 14 (набор 98 ). Ако ме сравняваш с барбито - тя е друг човек, който се представяше за мен (познаваме се, но не знам защо го направи) и тя е на 14. Надявам се да не ме е излагала като е качвала мои снимки и е писала глупости от мое име.. :д

По темата: Вече изказах мнение. (:

ясно.. объркала съм се :)

FuCKkK13
04-11-2012, 21:15
Боря се със същата черна индийска къна... е тва чудо падане няма... ;х Да, подхранва, сега косат ами е супер мекичка и тнт .. но просто е някакъв ужас ... Косата ми в момента седи някак шарена, на места не е паднало почти нищо, на други е паднало бая .. на 3ти имам някакви червеникави отенъци ... Обмислям варианта да боядисвам върху къната с безамонячна боя и аз като теб ..


Иначе .. по принцип си правя маски с кисело мляко, бадемово масло, хума, жълтък .. квото намеря общо взето :D И пада .. но гледах да не нанасям маската по корените, защото ще се омазни от бадемовото масло .. и сега седя някак шарена ;д .. така че ако имаш намерение да си правиш маски, давай на абсолютно цялата коса , без да прпускаш места, за да не стане някой гаден гаф ..
маслата регулират омазняването,а и + това хумата изсушава така че можеш съвсем спокойно да си сложиш тая маска в корените !

FuCKkK13
04-11-2012, 21:17
значи до колкото знам форума е за да зададеш въпрос и хората да ти отговорят, да споделят опита си.. така че това ''не стига,че ти пише...'' е излишно! колкото до ''голямата '' грешка къна + боя не виждам къв е проблем,тъй като аз фактически не см слагала боя върху къната, а само на израстналите корени
човеко носи малко на шега !!!

иначе разбрах,че си слагала само в корените,но колкото и да внимаваш няма как някъде да не се е застъпило боя-къна .. все тая де.. и без това вече си го направила,просто ти казах,че си сгрешила

POLLINA
04-11-2012, 21:41
емии простоо се събра твърде много спам ,дори не смятам ,че е кой знае колко вредно,както и да е всеки с преценката си. Хумата сваля боята и къната(уж) но се иска търпение

FuCKkK13
04-11-2012, 21:42
^ доста.. поне 1-2 месеца си отдели..

FuCKkK13
04-11-2012, 21:43
^ забравих.. + жълтъка,киселото мляко,маслата..

1Пуканка1
04-12-2012, 07:19
Mи добре де....Просто никой не пишеше и затова исках да помогна...Това,че не съм успяла не значи,че трябва да ме нападате...Съжалявам!

1Пуканка1
04-12-2012, 07:21
Септември ще навърша 14 (набор 98 ). Ако ме сравняваш с барбито - тя е друг човек, който се представяше за мен (познаваме се, но не знам защо го направи) и тя е на 14. Надявам се да не ме е излагала като е качвала мои снимки и е писала глупости от мое име.. :д

По темата: Вече изказах мнение. (:
АЗ съм 99 на 13...На 5 Април направих 13 :)

POLLINA
04-12-2012, 07:35
е родена си на мойта дата само че 7 години след това :D както и да е стига вече ,ако някой може да помогне нека пише :)

Зайче..
04-12-2012, 08:42
Аз мисля, че повече от това няма с какво да ти помогнем. Казахме ти всичко, което знаем и всичко, което би помогнало. С една дума се зареди с търпение и чакай къната да падне. Успех! (:

POLLINA
04-12-2012, 09:04
благодаря :))