PDA

View Full Version : Съмнения за инфектирана татуировка



BadBoyS
04-11-2012, 08:57
Здравейте . Преди 2 дена си направих татуировка,но сега нещо ме съмнява дали не е инфектирана,още от когато я направих започнах да я мача с дерматичен вазелин и от тогава изтича от нея нещо сиво като вода(не е гъсто като гной,но светло е от него и водно),странното е,че само когато я намажа,тогава изтича това вещество....! Татуировката ми е на пръсеца и ме боли много когато ходя и куцам,казват ми,че е нормално,щом е на мускула но незнам..!Ето и две снимки(едната е правена 1 час след като татуировката беше завършена,а на другата е това вещество,което изтича) Ще съм ви благодарен,ако ми кажете дали всички това е нормално или има нещо нередно. Понеже не могат да се качът тук,поради големият си размер,ще ги кача на сървър и ще сложа линкове . Ето ги - http://prikachi.com/images.php?images/515/4631515V.jpg , http://prikachi.com/images.php?images/526/4631526r.jpg

MagicSmiles23
04-13-2012, 07:18
Вуйчо ми я мажеше с някакъв антибиотик.При него не течеше нищо май.. =3 Но,мисля че го болеше... =3

besso
04-13-2012, 07:28
Мажи я с витамерфен, мани го тоя вазелин. Това дето изтича е лимфа, кръв, мастило, мъртва кожа ..и е нормално.

BadBoyS
04-13-2012, 13:46
Вече спря да ми тече това нещо(лимфа ли квото беше) а сега след като го намажа с витамерфен,след 3-4 часа,изтривам татуса с бебешки мокри кърпички,и след това пак го намазвам с витамерфен,но когато го изтривам,на кърпичката има някаква жълтеникава течност.Вече минаха почти 5 дена и още не се е обелила.Всичко това нормално ли е ? Защото четах едни работи и имаше няколко симптома аз имам 3 от 5тте симптома ( зачервено е,пари(не много,само е топло) и тече жълта течност) ?

StolenBliss
04-13-2012, 14:01
Виж ся, най-добре да идеш обратно при татуиста, той по ги разбира и по-добър отговор ще ти даде. Мойта не е текла..О_Х

BadBoyS
04-13-2012, 16:20
Виж ся, най-добре да идеш обратно при татуиста, той по ги разбира и по-добър отговор ще ти даде. Мойта не е текла..О_Х

Говорих с моя "татуист" но той е пълен тъпанар(това е моят извод) . Защото нито има студио,нито нищо!Татуировките ги прави в дома си с НЕстерилни игли.Каза ми да го мажа с възелин и това е. Но така няма да се управи.И на мен от 1вия татус не ми течеше нищо :) .

Laana
04-13-2012, 19:08
При първата ми татуировка се получи така,и това заради некачествени материали,защото да мина и аз леко отидох при най-забутаният татуист.Отидох след това в едно студио и си го питах човека (беше ми познат),купих се някакъв антибиотик и я мажех.Та,посъветвай се с някой специалист,да не стане по-зле. :)

Verminaard
04-13-2012, 19:22
Човек...най-малкото защо си ходил да се шариш при човек работещ от вкъщи си? За иглите пък да не говорим.

Ukhtar
04-14-2012, 07:51
Щото в студио дерат кожи и ако е кадърен , е много по оферта.

bloodyF
04-14-2012, 09:14
оферта, ама от замърсени игли и спин можеш да хванеш ;)
как може така да си рискувате здравето аз това не го разбирам
искаш татус-ок, ми събери там колко трябва 150-200 лева, ама иди го направи като бял човек в лицензирано студио
кви са тия, у тях, у нас, у не знам си къде..
и иди на лекар в такъв случай
+най-малкото явно не е от най-кадърните щом не знае какви процеси се случват с организма след направата на такава татуировка..

Ukhtar
04-14-2012, 12:20
Ами на частно плащаш единствено самата татуировка - студиоот изисква поддръжка и тн.

И пак - ако е кадърен. Този явно не е.