PDA

View Full Version : Ох..Любов, любов има ли шанс ?



Teenhelp1
04-11-2012, 10:39
Здравейте!Ще се опитам да го разкажа колкото може по-кратко и ясно.
От една година и половина сме заедно връзката ни уж нямаше да процъфти най-много 2 седмици си давахме,но явно продължи доста време.Надявам се някой които е минал през това или да има повече опит да даде съвет.

Проблема е ,че в началото тя искаше ужасно много да е с мен и ме обичаше много, аз се съгласих.Казах й че едва ли ще я обикна.Така продължи няколко месеца беше си страхотно аз започнах да се влюбвам с нея малко или много.За съжаление аз я нараних и предадох не беше нарочно просто не бях сигурен в себе си пък и за предаването и тя има малко вина,но все пак аз я предадох.Тя ми прости за всичко(ама не го забрави и по някой път ми натяква),но все пак изгуби доверието си в мен.Пък и си е доста ревнива на всичкото отгоре.Аз видях грешките си исках да ги поправя.Защото видях какво тя ми дава оцених я, обикнах я.Давах всичко за нея.
Както и да е...Следващите месеци всичко си беше наред беше си нормално.До последните няколко месеца.Давах и всичко както тя на мен, но тя започна да се отдръпва държи се различно все едно не я интересувам ядосва се лесно като съм до нея постоянно казва,че я дразня като правя напълно нормални неща,който преди сме правили и е нямало проблем.Като съм до нея по някой път ме бута...Държи се все едно не се интересува вече.
Опитвам се да оправя това от доста време,но мисля,че тя ако няма желание няма начин...Все още ме обича сигурен съм.
Мисля вече да се откажа макар и да не искам вече и надежда съм изгубил,че ще е както преди.Казах й какво значи за мен и колко я ценя.Искам просто да си е момичето от преди или поне да се държи така,но...съм изгубил и надежда.Даже ме оставя няколко път,но аз си я връщах.

umri
04-11-2012, 11:24
Крайно време е да се ориентираш към приключване на връзката. Стига унижение.

MagicSmiles23
04-11-2012, 11:26
Крайно време е да се ориентираш към приключване на връзката. Стига унижение.
+1 и десет букви :D

DisappointedDreamer
04-11-2012, 11:29
Крайно време е да се ориентираш към приключване на връзката. Стига унижение.

Мда. И дотук темата се изчерпва.

Teenhelp1
04-11-2012, 12:37
Поне сте ясни и категорични. :D Явно така и трябва не виждам и аз друг начин, но няма да е лесно.
Ама се надявах да има и друг начин...

bReAk3R
04-11-2012, 13:00
Уоу, ти си тръгнал с нея, без да я харесваш. о_O

SmilezZz
04-11-2012, 14:09
А ти как очакваш да се държи с тебе, при условие, че си я предал и наранил по какъвто и да е начин. А щом ти е загубила доверие, явно наистина е било сериозно.
Колкото и да те обича, ще й отнеме време , за да си върне доверието към теб - не можеш да очакваш от нея да си промени държанието и всичко , само защото си й казал, че е ценна за тебе. ДОКАЖИ Й ГО! А ако и тогава няма промяна - просто наистина се откажи.

Teenhelp1
04-11-2012, 14:24
А ти как очакваш да се държи с тебе, при условие, че си я предал и наранил по какъвто и да е начин. А щом ти е загубила доверие, явно наистина е било сериозно.
Колкото и да те обича, ще й отнеме време , за да си върне доверието към теб - не можеш да очакваш от нея да си промени държанието и всичко , само защото си й казал, че е ценна за тебе. ДОКАЖИ Й ГО! А ако и тогава няма промяна - просто наистина се откажи.
Просто не съм такъв и й го доказвам от доста време ще опитам за последно.Тя сама ми го каза това за доверието и се разбрахме,че няма да е лесно да си го върне,но ще опитаме.

don't say anything.
04-13-2012, 10:51
Според мен изобщо няма смисъл да опитваш каквото и да е. Ако половинката ти не ти вярва и ти няма доверие, не мисля, че може да съществува една нормална връзка. Всичко се гради на доверие и любов, това е лично мое мнение.
Все пак ще споделиш ли как си я наранил и какво си направил? Може би си я засегнал много и още не е готова да ти прости, това, че сте говорили и уж сте се сдобрили, не значи, че тя го е забравила и повече все едно нищо не е станало.

MagicSmiles23
04-13-2012, 14:07
Според мен изобщо няма смисъл да опитваш каквото и да е. Ако половинката ти не ти вярва и ти няма доверие, не мисля, че може да съществува една нормална връзка. Всичко се гради на доверие и любов, това е лично мое мнение.
Все пак ще споделиш ли как си я наранил и какво си направил? Може би си я засегнал много и още не е готова да ти прости, това, че сте говорили и уж сте се сдобрили, не значи, че тя го е забравила и повече все едно нищо не е станало.

Сгазиш ли лука един път,няма връщане... =3

don't say anything.
04-13-2012, 14:46
Така е , но не винаги. Познавам момичета, които търпят всичко и се правят, че не става нищо, само за да не загубят човека до себе си, търпят всичко в името на '' любовта '', което е невероятната простотия, ама..

Teenhelp1
04-13-2012, 19:36
Според мен изобщо няма смисъл да опитваш каквото и да е. Ако половинката ти не ти вярва и ти няма доверие, не мисля, че може да съществува една нормална връзка. Всичко се гради на доверие и любов, това е лично мое мнение.
Все пак ще споделиш ли как си я наранил и какво си направил? Може би си я засегнал много и още не е готова да ти прости, това, че сте говорили и уж сте се сдобрили, не значи, че тя го е забравила и повече все едно нищо не е станало.
Така е тя доста ме търпя днес си писахме не можахме да се видим казах й,че ще направя каквото мога и с времето може да ми се довери.Питах я дали ми има поне малко доверие тя ми отговори.Имам ти доверие и то много.Аз се учудих...Но все още се държи скапано не ми пише прави се на недостъпна...
Ами оставих я когато й казах,че няма имаше нужда от мен,но тя ми спести истината за това,което се е случило не ми каза излъга ме и аз не бях сигурен просто и не знаех какво да направя.Другото е нещо като закачки с др. момиче и тя видя и не само веднъж.Само не ме съдете и вие за грешките аз също съжалявам какъв глупак съм бил и не съм я оценил на време.От тогава минаха доста месеци така,че е минало и аз се опитвам да си върна доверието й държанието към мен.Беше си нормално до преди 1-2 месеца по-скоро 1 и половина,но все имаше нещо не напълно както трябва.
Тя ме обожаваше даваше всичко за мен,а сега все едно не и пука дори не иска да ми пише всичко правим със зор...Мисля да изчакам докато се видим(ако ми издържат нервите до тогава) как ще е ако е пак така няма смисъл просто.Даже надеждата ми умря тя ми е първата голяма любов както и аз на нея,но просто така се получиха нещата. :( ;(

don't say anything.
04-14-2012, 07:27
Малко почивка и за двамата ще се отрази добре.
Така мисля аз , почивка не значи '' раздяла '' ,само да отбележа.

Teenhelp1
04-14-2012, 09:46
Малко почивка и за двамата ще се отрази добре.
Така мисля аз , почивка не значи '' раздяла '' ,само да отбележа.
Доста добро предложение ще можем по-добре да обмислим нещата или по-скоро тя и да се разберем най-накрая. :)
Да се уточним ''почивка'' демек да не се виждаме временно, да не сме заедно временно ?

valdesbg
04-14-2012, 14:17
сгазил си лука и ся мрънкаш че те гледат с едно на ум?

Другия път ще знаеш да не гафиш и нещата ще са окей. В почти висчки случаи изгубено доверие.. не се печели обратно. Щото усилията са нечовешки, а целта е обречена, щото спомена пак ще го има. А като светва лампичка всеки път.. полза няма.

Teenhelp1
04-14-2012, 17:55
сгазил си лука и ся мрънкаш че те гледат с едно на ум?

Другия път ще знаеш да не гафиш и нещата ще са окей. В почти висчки случаи изгубено доверие.. не се печели обратно. Щото усилията са нечовешки, а целта е обречена, щото спомена пак ще го има. А като светва лампичка всеки път.. полза няма. Прав си,но някак си чувства,че искам да оправя всичко,но за жалост едва ли ще може.Искам да й докажа,че не съм такъв и види,че бих направил каквото мога всичко да е наред.От тогава минаха доста месеци,а точно сега се получава така.

valdesbg
04-14-2012, 18:56
Не си господ за да можеш да оправяш всяка бакия на земята. Ако ще го научиш от мен - жалко наистина. "Не можеш да оправиш всичко. Не бива и да се опитваш. Разбери какво си сбъркал, и следващия път се постарай да не го повтаряш." Много по ценно и значимо за хората е. Научи се да приемаш грешките си и да се учиш от тях, а не да ги отричаш и да замазваш положението.

Teenhelp1
04-15-2012, 06:23
Не си господ за да можеш да оправяш всяка бакия на земята. Ако ще го научиш от мен - жалко наистина. "Не можеш да оправиш всичко. Не бива и да се опитваш. Разбери какво си сбъркал, и следващия път се постарай да не го повтаряш." Много по ценно и значимо за хората е. Научи се да приемаш грешките си и да се учиш от тях, а не да ги отричаш и да замазваш положението.
Аз знам,че е така просто не искам да го приема.Проблема е,че сърце не ми дава да й кажа нито пък не знам как да й кажа, това ще я нарани дори сега като се държи така знам,че отвътре тя си е същата.Единственото,което може да се направи е да проведем един спокоен разговор и да се разберем.Поне така си мисля.

valdesbg
04-15-2012, 11:07
Момко тя вече те е отписала. Не знам дали ти е известно. Няма да я нараниш, просто защото вече не си толкова важен за нея. Разговора е нужен само за да стане официално това че ще се разделите.

Не ме питай от къде знам.

pandiflysche
04-15-2012, 11:19
Така е , но не винаги. Познавам момичета, които търпят всичко и се правят, че не става нищо, само за да не загубят човека до себе си, търпят всичко в името на '' любовта '', което е невероятната простотия, ама..

Доста познато ... Съгласна съм с теб

don't say anything.
04-15-2012, 15:55
Да се уточним ''почивка'' демек да не се виждаме временно, да не сме заедно временно ?

Спрете контакт за малко, както каза, ще имате време да обмислите нещата добре.

Teenhelp1
04-15-2012, 17:43
Момко тя вече те е отписала. Не знам дали ти е известно. Няма да я нараниш, просто защото вече не си толкова важен за нея. Разговора е нужен само за да стане официално това че ще се разделите.

Не ме питай от къде знам.
Честно казано си напълно прав и го разбрах като си писахме преди малко. :) Благодаря.
Явно трябва да събера сили да го превъзмогна и да продължа напред без съжаление.
Но се чудя какво е станало с любовта й към мен ? :?

valdesbg
04-15-2012, 17:58
Изчезнала е?

vels
04-15-2012, 18:10
Ако наистина я обичаш няма да се откажеш от нея!! Ще направиш всичко възможно тя да ти прости и да си върне доверието в теб! Но ако тя вече не чувства нищо към теб по-добре наистина се откажи, но преди това направи всичко възможно! :))

Teenhelp1
04-15-2012, 19:39
Ако наистина я обичаш няма да се откажеш от нея!! Ще направиш всичко възможно тя да ти прости и да си върне доверието в теб! Но ако тя вече не чувства нищо към теб по-добре наистина се откажи, но преди това направи всичко възможно! :))
Вече съм направил доста неща за да й докажа през това време,но пак се държи по този начин.От близо месец се мъча даже и повече.
Първия ти коментар е на моя тема <3 да не се регистрира за да ми отговориш или просто така се получи ? :)

Teenhelp1
04-15-2012, 19:42
Изчезнала е?Почти напълно сигурен съм,че все още ме обича.

valdesbg
04-15-2012, 19:49
You only see what your eyes want to see
How can life be what you want it to be

Teenhelp1
04-15-2012, 20:03
You only see what your eyes want to see
How can life be what you want it to be
Няма как.Или мн трудно.
Прав си,все пак ми е останала надежда и заради това е така...не знам просто. :?