PDA

View Full Version : Цикъл



just_insane
04-11-2012, 11:30
Имам един проблем.Цикълът ми свърши преди 2 седмици и преди 3 дни ми дойде пак.Течението е много силно,боли ме коремът понякога не мога да се изправя от болка,главата също много ме боли.Според вас какво може да е?

DisappointedDreamer
04-11-2012, 11:33
Какво може да е, офф боже, цикъл е бе момиче.

Айде пак същата процедура. На колко си? Редовен ли ти е? Правила ли си секс без предпазни мерки? Пила ли си лекарства скоро? Тинтири минтири.

elenka0093
04-11-2012, 11:37
нещо от времето може да ти е или от стрес..не знам.И на мен ми подрани този месец с 12 дена ..

just_insane
04-11-2012, 11:41
На 15 съм,по принцип ми е редовен,не съм правила секс..лекарства не пия.

DisappointedDreamer
04-11-2012, 11:46
Може да е от много неща - стрес, промяна във времето, пътуване, прием на антибиотици, тинтири минтири. Ако толкова много се притесняваш отиди на гинеколог.

just_insane
04-11-2012, 11:50
Може и от това да е.Имам доста проблеми,в последно време не ям много.Тези дни ще отида на гинеколог :)

DisappointedDreamer
04-11-2012, 11:52
Рязка загуба на тегло също. Мда, не е зле да посетиш гинеколог.

SmilezZz
04-11-2012, 15:30
DisappointedDreamer* - вместо да повтаряш след всяко твое изречение или мнение "тинтири минтири" можеше просто да й помогнеш със съвет.

Та , авторке, добро решение си взела, най - добре е да се посъветваш със специалист.

DisappointedDreamer
04-11-2012, 15:37
DisappointedDreamer* - вместо да повтаряш след всяко твое изречение или мнение "тинтири минтири" можеше просто да й помогнеш със съвет.

Та , авторке, добро решение си взела, най - добре е да се посъветваш със специалист.


Може да е от много неща - стрес, промяна във времето, пътуване, прием на антибиотици, тинтири минтири. Ако толкова много се притесняваш отиди на гинеколог.

А ти вместо да ме критикуваш, да беше прочела и мненията до край. Дадох и различни причини, поради които цикълът и може да е подранил и най-накрая я посъветвах да отиде на гинеколог. Съвет, който тя послуша.

Та такам. Тинтири минтири.