PDA

View Full Version : Софи Маринова- Любов без граници



PLEYGIRL
04-11-2012, 13:41
Евровизия и песента представена от България. Какво мислите относно песента,певицата и клипа????

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MoQKRIK3HKU

sunman
04-11-2012, 18:44
Певицата - не струва!
Клипа - не струва!
Песента - не струва!

DaniDaKid
04-11-2012, 19:21
Мене песента си ме кефи за клипа не толкова ма песента е хубава !!!

bog4eto
04-11-2012, 19:43
Ммм, кефи ме факта, че Софи се е облякла прилично + че като цяло тя в моите очи държи по-добро ниво от бая народ, на който му се кланя половин България. Иначе песента е с типичното модерно звучене в момента, нищо особено или впечатляващо. Текса... да кажем, че моооже би са решили да наблегнат повече на глас и клип, и езици.

nIkEnCeTy_bE
04-12-2012, 11:47
Хубава песен, но не ми харесва, че двата куплета са еднакви, смисъл еднакъв текст, можеше да се измисли нещо, припева е много добър. За Софи Маринова какво да кажа, има страхотен глас. Клипа не ми харесва.

Nestlee
04-12-2012, 12:53
Ох, клипа - разплака ме. И не само първия път като го гледах. Особено момента с просяка и кучето е много силен! Песента първоначално не ми харесваше, но вече ми харесва. Първоначално не намирах никаква прилика с определена песен, но по-късно се усетих,че вярно прилича на "Хот" на Инна. Но каквото и да си говорим песента е модерна, Софка има великолепен глас, клипа е силен, така че ще се представим на ниво!

JungleJaguar
04-12-2012, 13:23
Грачещата кръчмарка,заедно със смешното й подобие на песен СА СРАМ ЗА БЪЛГАРИЯ !

lude7ina
04-16-2012, 19:16
Пратихме Азис, сега и Софито. Остава да закараме и Деян Неделчев да си клати пенсионерския гъз.

SmilezZz
04-20-2012, 14:36
Нито песента (мелодията и текста) , нито певицата , нито клипа ми харесват. Не знам. Всеки с вкуса си, принципно има само две - три нейни песни, които съм слушала и това е. Като цяло не ми допада гласа и не знам, просто не ми харесва.

ivcheto0o
04-20-2012, 16:30
Певицата - не струва!
Клипа - не струва!
Песента - не струва!

Съгласна съм.Не мисля че точно тя трябваше да ни представя.А самата песен не ми харесва,не е нищо особено...Но за съжаление не съм изненадана от избора...

AliceB
04-21-2012, 12:17
Нито певицата, нито песента, нито клипа, нито стила ми харесва. Чак ме е яд че избраха нея да представя България.

bijou
04-21-2012, 16:47
Мен лично ме е СРАМ, че тя ще ни представя. Нито песента, нито клипа, нито нищо в нея ме грабва или ми харесва. Казвам ви, ще се изложим яко с нея. Миналата година Поли Генова беше 758493 пъти по-добра.