PDA

View Full Version : Деактивиран профил в фейсбук



diablo17
04-11-2012, 15:48
Здравейте моля ви да ми помогнете от два дена се опитвам да си върна профила в фейсбук след като въведа мейла и паролата ми се изписва For security reasons your account is temporarily locked
If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it. натискам Continue ... Enter the text below въвеждам си кода както си трябва .. и следва Въвете кода за потвърждение
A code was sent to your following number: 359888 ... така получавам кода на телефония ми номер.. примерно да е 652119... и submit , но фейсбук ми го изстрива автоматично и ме кара отново да го въведа ;@ това се повтаря няколко пъти вече при втория пътт да въведа същия код ми показва Кодът , който сте въвели е грешен или с изтекъл срок. Моля опитайте да го подновите... моля ви се да ми помогнете на какво ми се дължало това направих всичко каквото трябва само няма обяснение защо като първия път въведа правилно кода.. ми го маха :((( ще съм ви благодарна ако някои би могъл да ми покогне :))

explosion_
04-12-2012, 07:02
След това което прочетох ти казвам... Фейсбук не те иска вече, приеми го :D стани от компа и иди на разходка, по-здравословно е ...

diablo17
04-13-2012, 15:15
Ее .. ;дд искамм си го отновоо :x

SmilezZz
04-16-2012, 16:39
Опита ли да направиш нов профил?