PDA

View Full Version : Деактивиран профил в фейсбук



diablo17
04-11-2012, 15:53
Здравейте моля ви да ми помогнете от два дена се опитвам да си върна профила в фейсбук след като въведа мейла и паролата ми се изписва For security reasons your account is temporarily locked
If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it. натискам Continue ... Enter the text below въвеждам си кода както си трябва .. и следва Въвете кода за потвърждение
A code was sent to your following number: 359888 ... така получавам кода на телефония ми номер.. примерно да е 652119... и submit , но фейсбук ми го изстрива автоматично и ме кара отново да го въведа ;@ това се повтаря няколко пъти вече при втория пътт да въведа същия код ми показва Кодът , който сте въвели е грешен или с изтекъл срок. Моля опитайте да го подновите... моля ви се да ми помогнете на какво ми се дължало това направих всичко каквото трябва само няма обяснение защо като първия път въведа правилно кода.. ми го маха (( ще съм ви благодарна ако някои би могъл да ми покогне )

naksdy
04-12-2012, 07:22
Ми защо не искаш нов код? Трябва да ти пратят нов смс и го въвеждаш. В краен случай трябва да се свържеш с помощния център, да видят за кво иде реч. Впрочем защо ти е деактивиран? И на мен ми го спряха за една еротична (забавна) картинка, ама след като натиснах бутон "повече няма да правя така" ми го подновиха :D

diablo17
04-13-2012, 15:17
еми пратиха ми сигурно пробвам 10000 пъти едно и също се повтаря сигурно над 30 съобщения с кодове имам в телефона същия номер ми прави ;д .....

diablo17
04-13-2012, 15:21
а как мога да се свържа с помощния център ?

Deathwhisper
04-14-2012, 16:30
Това ще рече, че някой е докладвал профила ти за фалшив - "does not represent a real person" но както и да е, това с кода от смс-а е бъг,който така и не оправиха, аз ползвах 1 телефонен номер преди 4 години го вкарах в акаунта ми, и на скоро цъкнах че искам да ми се праща код който да въвеждам за по-сигурно, ама вече не ползвах този номер, и разбира се не можах да вляза, и се свързах с екипа. пратиха ми това

If you still can’t get into your account, please reply to this email so we can investigate.
When you respond:
1. Briefly describe the issue you’re experiencing.
2. Attach a copy of your government-issued photo ID. We need to confirm that you own this account. Note that we will permanently delete our record of this attachment from our servers once we use it to confirm your identity.
The ID you attach:
- Must be government-issued (ex: passport, driver's license)
- Must be in color
- Must clearly show your full name, date of birth, and photo
If possible, save this file as a JPEG and cover up any personal information that we don't need to verify your identity (ex: address, license number). We also recommend sending your attachments over a secure connection.
Unfortunately we won't be able to assist you without a copy of an ID that meets these requirements.
Та значи.. трябва да опишеш проблема си, и мисля че само на английски биха ти отговорили,но общо взето ще ти кажат това на края, искат снимка на личната ти карта, паспорт или шоф. книжка за да са сигурни че ти си собственика на профила, ако името ти там е написано по различен начин ,примерно : Sladinka Bubka или нещо от сорта както днес се пишат, няма да ти го възстановят защото е против правилата им.. снимката на документа трябва да е цветна, и да показва хубаво лицето ти, 3те имена, и дата на раждане останалото можеш да го прикриеш с пейнт ако желаеш,но трябва да запаметиш снимката в JPEG формат,не знам дали е задължително.. ако тези условия те устройват можеш да се свържеш с тях от помощния център, ще видиш "Помощ" най-долу в дясно на сайта, не знам по-нататък за коя секция си понеже няма български вариант на страницата.. бих ти дала имейла им, но за всяка сесия е различен, само завършва на @support.facebook.com ...успех.

diablo17
04-15-2012, 12:29
Благодаря ти много за точната информация ще пробвам каквото мога