PDA

View Full Version : Не знам какво да правя...?!?!



yleto
04-11-2012, 18:49
Значи..аз съм на 14 години. Преди повече от 4 месеца се запознах с едно момче по Facebook. Той е на 16 години. Писахме си...и понеже беше се влюбил в едно момиче и тя го забрави...смисъл...били си писали той я харесал и тя него...но после тя му казала, че била се ''забила'' с някакво момче в една дискотека и спряла да му пише...и понеже аз съм много добра към хората и го успокоявах, защото не беше на себе си така да се каже. Мина време..запозна се с друго момиче. На Свети Валентин те отидоха на среща той и подари роза...и някакви такива романтични неща...каза и..че я обича...минаха 2 седмици и тя го заряза...защото се била влюбила в някакво друго момче на 18 години от нейното село..а това момиче е на 13 години. И тогава също бях до него. И така накрая той се влюби в мен. Каза ми...че си бил прехвърлил някакви чувства към мен. Почнаха едни работи от сорта....''обичам те''...''ти си всичко за мен'' и това в продължение на 1 седмица. Аз се подведох на неговите чувства....което беше най-лошото. Видяхме се на 8 март за първи път от 3 месеца...тоест от както се познаваме. Момчето ми подари роза...обикаляхме...говорихм е си...ала бала. Накрая ме прегърна..когато си тръгвах. Така до тук добре. После...вечерта на самия ден...по мое мислене той буквално ме отряза. Наговори ми ги едни....може да се каже...че се скарахме...и после не си писахме 1 седмица. Той ми каза...че преди да се видим си бил изградил някаква представа за мен как изглеждам....но когато сме се видяхме съм била изглеждала по различно....че не съм била същата...и не било същото както по Skype или Facebook...и затова вече той нямал никакви чувства към мен..и сега сме само приятелчета както той казва. И сега аз мисля, че имам още някакви чувства към него. Всеки който ме познава мен и него...го питат дали може да стане нещо между мене и него и той казва..ми не...ние с нея сме само приятели...и до тук. И аз сега си мисля, че имам още някакви чувства към него. Но не мога да му кажа, защото знам какъв ще е неговия отговор. И сега не знам какво да правя....?!?! Някак си е..не знам странно се чувствам така...като знам...че той няма вече никакви чувства към мене...а аз към него имам чувства...!

Sh@d0w
04-11-2012, 18:54
О, боже. На 14 си, но наистина ли си толкова наивна да мислиш че има или е имал някакви "чувства" към теб?

Прочети си поста като се поставиш от безпристрастната страна и ще откриеш, че просто си търси кифличка на която да се залепи. Не си заслужава вниманието просто. А ти се хвърляш към него като удавник към сламка. Споко и други момчета ще ти обърнат внимание.

yleto
04-11-2012, 18:57
Той ми каза...че не е искал така да става..ала бала...и че чувствата които изпитвал към мен са били истински...

SisiStrange
04-11-2012, 19:06
И аз мога да ти кажа, че имам чувства към теб. Ще ми повярваш ли?

Хората лъжат.

Sh@d0w
04-11-2012, 19:08
Да бе личи си какви чувства е имал. Сериозно ли му се връзваш на думите?

От опит като по - голям от теб ще ти кажа, че чувствата не изчезват просто ей така от ден до пладне. Сама си прави изводите.

yleto
04-11-2012, 19:10
:Д аз му викам...значи чувствата които си изпитвал към мен са били лъжа...ии той...нее аз наистина много те харесвах..и наистина имах някакви чувства към теб...но когато се видяхме ти беше различна...и изведнъж чувствата ми към теб изчезнаха...

DisappointedDreamer
04-11-2012, 19:10
На 14 си. Изглежда не си му допаднала външно, което не трябва да те натъжава, защото изглежда, че младежа просто не си заслужава. Хвърля се от една на друга, и накрая ги зарязва. От цялата история трябва просто да се научиш, че любов по ФБ и скайп няма. А с въпросния дори недей да контактуваш повече.

yleto
04-11-2012, 19:14
Значи трябва вече да знам...че момчетата гледат външността на едно момиче...а не характера и...А и вече се уверих, че любов по ФБ и скайп няма.. :):)

Sh@d0w
04-11-2012, 19:15
Добро утро ^^

SisiStrange
04-11-2012, 19:15
Гледат и двете. :) Просто си случила на идиот.

yleto
04-11-2012, 19:18
Еми явно така се случи...и явно и по свястни от него...

autumn666
04-12-2012, 10:16
Още си малка и явно за това си и толкова наивна. Пича никакви чувства към тебе е нямал - някой ден ще разбереш какво са "истински чувства". Търсел си е няква, видял е, че само ти ще му вържеш, обаче представите му за теб бяха различни от образа, който си беше изградил.
Ако наистина имаше толкова силни чувства към теб, каквито ги описва ( или по-скоро към характера ти, част от който си му разкрила по скайп), нямаше да те отреже, само защото външния ти вид не е бил такъв, какъвто той си е представял.
Освен ако имаш ужасна хигиена или нещо такова, не виждам проблем да остане с теб, ако външния ти вид е съвсем нормален, а характера ти му е харесал много, но този човек не е свестен тип, излъгал те е и не е имал никакви по-силни симпатии към теб.
За другото. Момчетата гледат и външния вид И характера на едно момиче, но има такива, като твоя приятел, дето просто са тъпи загоряли пуберчета. Изтрий го от скайп и не се занимавай.

In*The*Face
04-12-2012, 11:06
На 16 години сигурно го тресат хормоните и се чуде в кой да се потърка, ако мога да се изразя възможно най не цинично. Да си гледа работата. Не всички гледат само външността. А този и приятелка не заслужава да му бъдеш. НА 14 си още толкова малка. Те първа ще срещаш и идиоти и свестни типове. Само не се отчайвай и добронамерено те съветвам да наблегнеш на правописа.

SmilezZz
04-12-2012, 14:42
Няма как да е имал чувства към човек, който въобще не е виждал. Какво? В монитора и в чата ли се влюби? Как можеш да си толкова наивна и да си мислила, че всичко е наред и че той те "обича" ? Просто си търси някоя, с която да си губи времето и това е.

Colouring
04-12-2012, 14:50
Everybody lies,нали знаеш?
Хората вече ти обясниха,че си постъпила наивно.Гледай да не се повтаря пак нещо толкова идиотско.Бързо ще го забравиш.Не е било,нито се е доближавало до любов.Ще ти мине след 1-2 седмици.

yleto
04-12-2012, 15:03
Да, вече разбрах, че съм направила грешка като се влюбих в него без дори да сме се виждали....Но той ме подведе с чувствата си...и аз като поредната глупачка му се вързах....

Colouring
04-12-2012, 15:08
Само дето не си влюбена,само се мислиш за такава.И по-добре де.

yleto
04-12-2012, 15:15
Само дето не си влюбена,само се мислиш за такава.И по-добре де.
Смисъл....