PDA

View Full Version : Как да махна досадния ДОЛЕН КОРЕМ?!?!



brutaLxxbunny
04-11-2012, 19:08
Изтрещявам вече. Тренировки, диети.. не в огромно количество, но все пак. Отгоре вече плочки ми се образуват, долният корем обаче още си седи!! Ще полудея. Моля ви, посъветвайте ме как да преборя чудовището.

FuCKkK13
04-11-2012, 19:18
^ ох.. пробвала ли си с нещо като тае бо или подобно ? ..

FuckingFreak
04-11-2012, 20:10
Това е мазнина, няма как да я стопиш с коремни или каквито и да било други упражнения. Кардио и здравословно хранене.

brutaLxxbunny
04-11-2012, 20:30
Аз си тичам, правя коремни, здравословно си се храня принципно.

FuCKkK13
04-11-2012, 21:01
^ газирано ? преяждаш ли ? да не би да ти е разтегнат корема ? .. четох някъде да си глътнеш или нещо подобно беше корема и да стоиш така 10 секунди и така нз си колко пъти.. ако искаш виж някъде из форумите..

MissChocolate
04-12-2012, 04:48
^ Вдишване, гълтане на корема, 15-секунди задържане, издишване ..

Иначе към авторката - вземи си обръч и върти всеки ден. По-приятен метод от този няма, гарантирам ти. В началото ще те хванат адските коремни трески, но пък после ще свикнеш и ще ми потвърдиш думите.

explosion_
04-12-2012, 06:50
^ С две ръце съм за обръча + скачане на ластик (поне 40 пъти на серия) и да добавим подскочно бягане на място около 7-8 минути с наслагване ! Разбора се направи си примерно меню ! Успех ;)

FuCKkK13
04-12-2012, 09:15
^ леле май ще ме убедите и аз да си взема обръч ;дд;д;д

explosion_
04-12-2012, 09:23
^ леле май ще ме убедите и аз да си взема обръч ;дд;д;д

Вземи си де... :) Що не качиш снимка да видим тялото ти, като гледам си много активна по темите в раздела :)

Зайче..
04-12-2012, 09:25
Уф, и аз искам обръч ама от обицата на пъпа не мога да го използвам :х. Някаква други идеи как също може да стане това, 'щото и на въже не мога да скачам (просто не мога :д)?..

FuCKkK13
04-12-2012, 09:26
^ щото не пускам такива снимки във форум :) нищо лично... темата е хубава,но не съм такъв тип човек.. т.е. въздържам се от някой неща ;д

explosion_
04-12-2012, 09:27
Уф, и аз искам обръч ама от обицата на пъпа не мога да го използвам :х. Някаква други идеи как също може да стане това, 'щото и на въже не мога да скачам (просто не мога :д)?..

Серия подскочно бягане на място + коремни .. въжето и обръча щяха да ти свършат най-добра работа ... :)

brutaLxxbunny
04-12-2012, 09:46
Благодаря ви, макар че ще е малко странно да застана в парка и да въртя обръч, но.. :D Въже си мисля да си взема отдавна, ама все ми изкача от ума...

Иначе газирано не пия вече от две години. Наистина, може би 1-2 пъти годишно да пия кола (макар, че в момента не се сещам за такива случаи). Не преяждам обикновено, може би покрай празниците повечко, но после се държа на разтоварваща диета.

explosion_
04-12-2012, 09:49
В какво се състои диетата ? В колко часа ядеш закуска, обяд, вечеря? ...

FuCKkK13
04-12-2012, 10:04
за въртенето на обръч .. по 30мин. на ден за колко време ще видя разлика ? 2-3 месеца ?

explosion_
04-12-2012, 10:06
Ако е само с въртене на обръч за 2 месеца ще усетиш... и то по 30 мин .. мъничко е не мислиш ли? :) пробвай обръч + въже :-P

FuCKkK13
04-12-2012, 10:32
^ ама аз правя и тае бо..

FuckingFreak
04-12-2012, 10:35
^Е нали уж беше от време на време тае бо? Ако искаш да видиш разлика трябва да го правиш често, това от време на време е само колкото да се каже, даже и форма не може да се поддържа.

explosion_
04-12-2012, 10:37
^Е нали уж беше от време на време тае бо? Ако искаш да видиш разлика трябва да го правиш често, това от време на време е само колкото да се каже, даже и форма не може да се поддържа.

+1 .. десет буквиииииииии

In*The*Face
04-12-2012, 10:48
Уф, и аз искам обръч ама от обицата на пъпа не мога да го използвам :х. Някаква други идеи как също може да стане това, 'щото и на въже не мога да скачам (просто не мога :д)?..

И аз имам обеца на пъпа, но не ми пречи да въртя обръч. Преди колко време си проби пъпа?

Иначе по темата в интернет има клипчета за най-различни видове упражнение за всяка част от корема. Отделно от това има и различни коремни преси, чрез които се тренират различните области. Ако не се лъжа точно за долната част на корема е добре тялото ти да е на ниско, а краката на високо и се повдигаш бавно. Трудно е, но е ефективно.

explosion_
04-12-2012, 10:52
И аз имам обеца на пъпа, но не ми пречи да въртя обръч. Преди колко време си проби пъпа?

Иначе по темата в интернет има клипчета за най-различни видове упражнение за всяка част от корема. Отделно от това има и различни коремни преси, чрез които се тренират различните области. Ако не се лъжа точно за долната част на корема е добре тялото ти да е на ниско, а краката на високо и се повдигаш бавно. Трудно е, но е ефективно.

+1 Права си :) Айде малко снимки бе хора да има поне кво да коментираме .. малко плът :D

FuCKkK13
04-12-2012, 11:11
^Е нали уж беше от време на време тае бо? Ако искаш да видиш разлика трябва да го правиш често, това от време на време е само колкото да се каже, даже и форма не може да се поддържа.

чакай .. не сме се разбрали за понятието от време на време.. аз имам в предвид,че правя 2-3 месеца и после ме хваща мързела.. после пак по 2-3 и пак... т.е. че примерно не съм правила цяла година ли 2 или повече.. трябваше да попиташ първо какво имам в предвид ;)

explosion_
04-12-2012, 11:27
чакай .. не сме се разбрали за понятието от време на време.. аз имам в предвид,че правя 2-3 месеца и после ме хваща мързела.. после пак по 2-3 и пак... т.е. че примерно не съм правила цяла година ли 2 или повече.. трябваше да попиташ първо какво имам в предвид ;)

Тва е най-грешното нещо което правиш .. или напълно постоянство или нищо!

FuCKkK13
04-12-2012, 12:25
^ знам.. точно за това не мога и диети да спазвам.. не че искам де,против тях съм,но ако предположим че ми се наложи не знам какво ще правя.. аз и за това се ядосвам..

brutaLxxbunny
04-12-2012, 12:45
Бих пуснала снимки, обаче после не съм сигурна къде ще се появят. Несигурни са ми форумите -.-

Иначе нямам диета в истинския смисъл на думата. Мога да ти дам примерно мое меню за деня - сутринта, което ще рече към 7 и нещо, ям най-често две филийки черен хляб с нещо.. топено сирене например, etc. Към 10 ям плод или бисквити, или солети. Не много полезно, но пък не посягам към чипсове, шоколади и т.н. Като се прибера каквото има за ядене - супа, манджа. Не готвя с олио, а със зехтин. След това по някое време може пак да похапна ябълка или нещо друго, защото огладнявам зверски вечерта. Към 7-7:30 ям кисело мляко с трици най-често и започва борбата с глада, докато си легна. НО не ям след 8 часа. Залъгвам се с чайове.

explosion_
04-12-2012, 12:50
Ми, кво добре си е :)

brutaLxxbunny
04-12-2012, 19:06
То уж е добре, ама.. понякога си мисля, че съм прокълната :D