PDA

View Full Version : Концерт.



heartlesandfreaky
04-11-2012, 20:09
Надявам се, че това е правилния раздел.. Ако не, затворете/преместете темата..
Така, лятото ще ходя на концерт на стадион Васил Левски и се чудя какъв билет да си взема. Доколкото знам най-хубаво се вижда от седящите места, които са точно с-у сцената, 1,2,3 и 4 ред?! Хем искам да съм на седящо, защото няма нужда да се буташ, за да си по-напред, имаш си точно определено място, виждаш всичко перфектно.. Но същевременно ми се иска и да съм някъде близо до сцената, за да имам шанс да хвърля нещо, да съм по-близо до изпълнителя?! Пък и ако си взема седящ билет няма да мога да се редя за backstage, което също е минус... :? Та, мисълта ми е, хората, които са запознати да споделят кои според тях, са най-хубавите места. Много ще съм Ви благодарна.

Hayashi
04-11-2012, 20:24
Най-яко е да си прав. Просто защото може да се разхождаш наоколо. Не е необходимо да вдигнеш 101 души, за да отидеш до тоалетната, а и винаги се вижда по-добре.
На кой концерт ще ходиш? ^^

heartlesandfreaky
04-11-2012, 20:32
На Lady Gaga <3 :D // Благодаря ти за инфото иначе, наистина ми е мн. важно ;д

Hayashi
04-11-2012, 20:35
Знаех си аз. xD Стадионите по принцип са големи. На този не знам дали ще е в средата сцената или в края, но седнал не се вижда ИЗОБЩО добре.
Ако си голям фен даваш повече пари и отиваш пред сцената. xD

heartlesandfreaky
04-11-2012, 20:36
Аз съм готова и на най-скъпия билет, само да виждам и чувам добре ;д Мерси отново.

sunman
04-13-2012, 09:19
Като човек с опит ( минал през всички възможни места ) най-отпред си е най-яко! :)

heartlesandfreaky
04-13-2012, 19:30
благодаря ти. :)