PDA

View Full Version : Всякакъв съвет би бил от полза



kalashnikov
04-11-2012, 21:33
Здравейте. Няма да ви лъжа, че това е историята на мой приятел, познат, братовчед и т.н. Аз съм главното действащо лице в историята.
Било каквото било в миналото - зарибявки за по една вечер, няколко не толкова дълги връзки, но смятам че вече се ориентирах. Харесал съм си едно момиченце, с което наистина не знам как да действам. Носи и се славата малко на проклетница - обичала да разиграва момчетата, като не пропусна да направи същото и с мен. От едно училище сме и висим по доста време заедно през междучасията и приказката ни върви доста сладко, в нета чат-пат се засичаме и си пишем - също минава добре, като до известна степен с езика на тялото си ми казва, че има нещо. Когато обаче я питам да излизаме се измъква. Познатите й (не приятел(к)и!!!) твърдят, че има хляб в моята работа, но не знам защо така се дърпа. Вие какво ще кажете?
Благодаря предварително!

umri
04-11-2012, 22:36
Пробвай пак, след което се зариби се с най-добрата й приятелка.

anonymous708973
04-12-2012, 08:57
Питай я защо не я е шубе да излезе с теб. Ако пак се направи на интересна, пускай я да пасе.

kalashnikov
04-12-2012, 09:46
Ааааааа... Най-добрата и приятелка е кон от всякъде :D Все пак мислиш ли, че би проработило?

umri
04-12-2012, 11:18
Ааааааа... Най-добрата и приятелка е кон от всякъде :D Все пак мислиш ли, че би проработило?

кон, кон.. колко да е кон.

SisiStrange
04-12-2012, 11:31
С какво забивката с най-добрата и приятелка ще промени нещата? :-o

Нали се сещате, че и да изревнува, и да мине донякъде номера, може да е привързана към приятелката си и съвсем да го отсвири?

NambyPamby
04-12-2012, 12:38
Има такива хора. Имах такава приятелка - копеле, тая не можеш да я изкараш от тях, ако ще апокалипсис да идва. Не знам на кво се дължи. Чак такъв социопат и аз не съм.
Инак, както ти казаха - пробваш за последно и я пускаш да пътува. Аман от такива, дето се правят на недостъпни.
Или не те харесва достатъчно, или е проста кифла, която не знае какво иска, но обича да й повдигат самочувствието.

SmilezZz
04-12-2012, 14:31
1. Прави се на недостъпна.
2. Не те харесва достатъчно.
3. Няма необходимото самочувствие и смелост. (макар, че е тъпо , ако си го мисли това, де ;d )
Та, пробвай за последен път, наистина. Тъпо е да се опитваш, да си даваш празни надежди, а на другия човек и грам да не му пука.

kalashnikov
04-12-2012, 21:08
Защо всички смятате че е най-добре да се откажа? Нали все се учим да не се отказваме и че ако искаме нещо силно то се случва? Не искам да се отказвам :( Ще я питам пак, сега сме ваканция. 8)

umri
04-13-2012, 09:52
Защо всички смятате че е най-добре да се откажа? Нали все се учим да не се отказваме и че ако искаме нещо силно то се случва? Не искам да се отказвам :( Ще я питам пак, сега сме ваканция. 8)

Питай я пак, но на живо, не в скайп. Ако пак ти откаже, не виждам какво можеш да направиш. Ако искаш нещо силно, може да се случи, но при тия взаимоотношения не е малко по-различно.

jghgh
04-14-2012, 08:53
ми явно момата само флиртува с теб и не се замисля за връзка о.О
или верно я е шубе и само се прави на отворена. явно това означава "разиграването" й - че уж е много вървежна,флиртува,а у ама се плаши от вниманието на мъжете, когато то стане по-сериозно и настъпателно.
в известна степен и аз съм подобен спек. понякога ме кефи да провокирам, ама е така не ми се излиза по срещи, понякога и откровено се плаша..

изцяло към Умри съм без частта с най-добрата приятелка

valdesbg
04-14-2012, 14:19
Авторе - тъп и упорит си. А тия две качества в комбинация водят само до хорското съжаление към теб.

Да не се отказваш не значи да упорстваш като кон на празна ясла или магаре на мост.

В някои случаи кофата е спукана, и няма да се напълни с вода, ако ще под Ниагара да я сложиш.

kalashnikov
04-14-2012, 22:07
Здравейте, пак съм аз.
За следящите темата - мацката потъна в дън земя :D Нито съм я чувал, виждал, засичал в нета, нищо!
С вързани ръце съм изглежда :( Не ми остава нищо друго, освен да си легна отново с мисли за нея и да чакам дядо Господ да направи чудо, понеже съм е*ати безнадеждния тип :X Пу, отчаях се!

Sirona
04-14-2012, 22:39
Авторе, здраво си се заинатил :D Пробвай още веднъж да я поканиш да излезете и ако пак откаже - здраве да е. Все пак това, че искаме нещо силно въобще не означава, че ще го получим...и не забравяй има още много риби в морето :P

djipsito
04-14-2012, 23:38
Тва, че като искаме нещо много силно и то се случва... поне при мен не работи. Тъй че, остей тия работи.

anonymous708973
04-15-2012, 06:01
Очевидно не те иска. Кво се мъчиш повече?
Това с искането силно... работи при две условия. Първо, работиш по въпроса, а не стоиш и не чакаш да ти падне от небето. Второ, нещата трябва да зависят само от теб. Когато говорим за отношения между хората, това не е така.

miki589
04-15-2012, 23:36
ААхах и аз съм момиче и аз така правя !! Тоес прави се на интересна така ви превързвамее !! :D a и с приятелката и зарибявка няма смисал най мн да ги скараш !! Прросто ако я искаш върви и зад задника !

jghgh
04-16-2012, 07:56
^да бе.

хич не й върви зад д-то.
само малоумниците ги "прЕвързват" така.
яките пичове не ходят след ничие дупе и следователно мацките са прЕвързани към тях;)

kalashnikov
04-18-2012, 11:33
Всичко е под контрол, отново сме в играта! :D Въпреки, че едва ли ви интересува, ще ви кажа какво е станало. Каза, че заминала малко при роднини ваканцията и се извини, че не сме излезли, тия дни ще се видим. Благодаря ви! :*

Eclipsercho
04-18-2012, 11:43
Здравейте, пак съм аз.
За следящите темата - мацката потъна в дън земя :D Нито съм я чувал, виждал, засичал в нета, нищо!
С вързани ръце съм изглежда :( Не ми остава нищо друго, освен да си легна отново с мисли за нея и да чакам дядо Господ да направи чудо, понеже съм е*ати безнадеждния тип :X Пу, отчаях се!

Eх, само ако дядо Господ раздаваше гаджета така, без да си мръднеш пръста сами да идват.. Мечти, мечти.. :D