PDA

View Full Version : Притеснена съм...



elizabethg
04-12-2012, 00:29
Здравейте!От 1-2 дена имам болка в дясно в корема.Но не е ниско долу,а баш в дясно.Притеснявам се от какво може да е.Не ме боли така за пръв път,и друг път съм я усещала.Имам чувството,че там има малко топче,което като притисна и ме боли...Утре ще ходя на лекар да ми даде направление,за да видя какво ми е.Много ми е притеснено да не е нещо сериозно. ;( ;( ;(

explosion_
04-12-2012, 05:26
Апандисит, нещо с яйчниците.. изобщо имаш ли конкретен въпрос или го даваш на искрено и лично ?

elizabethg
04-12-2012, 09:19
Не е ниско долу,за това се чудя какво може да е...Съмнява ме да е нещо с яйчниците.Просто исках да чуя мнения. :)

In*The*Face
04-12-2012, 10:30
В дясно е апендикса. Аз имам операция там и когато ме преглеждаха ме натискаха, а болката се преместваше и по-нагоре. Може да е това. Но не се безпокой, защото е съвсем рутинна операция. Отиди при личния си лекар и покажи точно къде те боли, опиши хубаво каква е болката - остра, тъпа и не доокрасявай, защото може да сгреши диагнозата. От там ще ти кажат нормално ли е и какво може да бъде. Само не се притеснявай.

granger
04-12-2012, 10:50
Лекар посети. Принципно болките при апандисит са изключително болезнени и неприятни. Може да е яйчник, ако си настинала нещо.

пAteNцЕ
04-12-2012, 12:19
лекаря ще ти каже най-добре и съм съгласна с горните мнения

elizabethg
04-12-2012, 12:45
Благодаря Ви.Преди малко се върнах от лекаря.Каза ми,че съм настинала и за това ме боли,каза,че не е нищо тревожно.Изписа ми хапчета. :)

draid
04-12-2012, 22:32
Не е задължително болката да е в долната част. Понякога може да се пренесе на горе, така че посети личния да те опипат.

DisappointedDreamer
04-12-2012, 22:49
да те опипат.

Уау, первезнико!

draid
04-12-2012, 23:06
Уау, первезнико!

Боже, боже.
Казвам опипат, защото се проверява дали корема не е твърд или така да кажа изгубил еластичност. Също така се натиска за да се провери къде е локализирана болката и много още. В тоя ред на мисли си е чисто опипване тоя преглед, да не говорим че може да пипа и доста под ханша, така че не виждам какво е перверзното. Аз съм от семейство на инженери, а дядо ми, баба ми и леля ми са лекари.

Едит: Ама и аз вече съм се отнесъл тотално, тя авторката била посетила лекар вече nvm.

DisappointedDreamer
04-12-2012, 23:13
Хаха, споко бе пич! Само се шегувах 8-)

draid
04-12-2012, 23:25
Предполагах, но все пак бях длъжен да се защитя. Иначе съм си нормално към прекалено спокоен предвид времето на денонощието :P

DisappointedDreamer
04-12-2012, 23:51
Хаха, не те обвиних в нищо, ама стига спамихме.

MagicSmiles23
04-13-2012, 05:30
В дясно е апендикса. Аз имам операция там и когато ме преглеждаха ме натискаха, а болката се преместваше и по-нагоре. Може да е това. Но не се безпокой, защото е съвсем рутинна операция. Отиди при личния си лекар и покажи точно къде те боли, опиши хубаво каква е болката - остра, тъпа и не доокрасявай, защото може да сгреши диагнозата. От там ще ти кажат нормално ли е и какво може да бъде. Само не се притеснявай.
+1 и 10 буквии

SmilezZz
04-22-2012, 08:47
Е , щом не е било нещо сериозно - радваме се.