PDA

View Full Version : Я дайте съвет



Me4encety
04-12-2012, 09:47
Та иде реч за това,че гаджето ми е момиче,ама най-добрата ми приятелка не иска да го приеме.Казва,че цитирам - толкова ли не останаха момчета,това не е нормално,не мога да го приема и така нататък.Искам да разбере,че с нея се чуствам добре и че ме прави щастлива и,че наистина няма нищо лошо в това.Помогнете ми.Познавам я от около 13 години даже и повече,а това е единственото за което сме имали различни мнения до сега.

In*The*Face
04-12-2012, 10:33
Т.е ти си лесбийка? На колко години сте с приятелката ти?
За съжаление има хора, които не могат да приемат различната ориентация. Аз го намирам за тесногръдие, макар че когато видя двама мъже да се целуват в парка не ми става особено приятно. Поговори с нея и й кажи, че ако тя не те приема каквато си, как би могла да го очакваш от обществото. Кажи й, че си споделила всичко това с нея, защото си смятала, че ще остане до теб и ако тя е на твоето място ти никога не би претендирала за това в кой да се влюбва. Просто бъди откровена и й дай ясен знак, че намираш поведението й за нелепо и не си очаквала това от нея.

SummerRoberts
04-12-2012, 20:33
Кажи и, че трябва да те приема такава каквато си, все пак нали сте най-добри приятелки и трябва да те подкрепи. Дори и да не е съгласна, това си е твой личен избор и не е много хубаво ако постоянно ти натяква, че тя е против.

brutaLxxbunny
04-12-2012, 21:34
Ще свикне, има нужда от време. Постави се на нейно място все пак - тя се чувства като в небрано лозе. До сега сте говорели за момчета, а сега не е сигурна, че ти си същата. Поговори с нея и ѝ обясни, че нищо няма да се промени. Всичко ще стане постепенно.

Зайче..
04-12-2012, 21:41
Кажи и, че трябва да те приема такава каквато си, все пак нали сте най-добри приятелки и трябва да те подкрепи. Дори и да не е съгласна, това си е твой личен избор и не е много хубаво ако постоянно ти натяква, че тя е против.

+1. Не мисля, че има с какво повече да допълня. :)